X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa z ćwiczeń. Mój M. stwierdził że go dzisiaj pogoda muli :D Ale poćwiczyliśmy w inny sposób -> <3 :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja inofoic pilam i musze do niego wrocic pewnie bo poki go pilam to i cykle byly bardziej normalne. Mam jeszcze kilka saszetek w domu to zaczne pic od dzisiaj.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka a pijesz 1 saszetke dziennie czy dwie? Bo na opakowaniu pisze zeby dziennie pic jedna,ale wiem ze dziewczyny piją nawet dwie. A czy dodatkowo można brać np femibion-bo ja pije od pol roku femibion Natal 1 dla kobiet planujących ciąże.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna brac przy tym tez inne bo to tylko suplement diety wiec nie przeszkadza

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja inofoic pilam i musze do niego wrocic pewnie bo poki go pilam to i cykle byly bardziej normalne. Mam jeszcze kilka saszetek w domu to zaczne pic od dzisiaj.
    A pilas jedna czy dwie saszetki?
    Ja lykam femibion Natal 1,od poczatku cyklu do ovu kapsułki z oleju z wiesiolka na śluz,a teraz zaczelam Pic inofolik bo doczytalam się ze działa,naprawdę działa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Mozna brac przy tym tez inne bo to tylko suplement diety wiec nie przeszkadza
    No to dobrze. :) kurcze ja jestem bardzo ciekawa jaki będzie ten cykl czy się zakończy na zielono. Do końca tego cyklu jeszcze 2dni. Myslalam ze ten cykl jest bezowulacyjny,ale po ostatniej wizycie u gin od niepłodności do wiedziałam się ze jednak musiało być bo w lewym jajniku ciałko żółte. Masakra,miałam duphaston brać jeszcze 2 dni ale po tym doktorka kazała lykac przez 14dni i potem pójść na bete,

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije jedna bo tak mi ginek kazal dzialac dzialal na pewno musze do niego wrocic. Zamowie chyba na allegro bo jest taniej niz u nas w aptece.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez tak będę ,pic jedna dziennie i zamowie na allegro. A Ty jak długo się starasz? Ja juz rok,ale mój poprzedni gin był beznadziejny i żałuje ze tak długo zwlekalam .teraz jestem u gin która zajmuje się nieplodnoscia i czuje ze ten rok będzie udany.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz 4,5 roku z mala przerwa przeszlam przez kilku ginow i dopiero ten sie mna zajal odpowiednio.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaleźć dobrego gin to naprawdę duża sztuka. Ale juz po pierwszej wizycie można wyczuć czy jest dobry. Ja po zmianie gin dostałam skierowanie na hsg,badania amh,FSH,lh. Dodatkowo monitoring cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 10:03

    Martoszka, potforzasta, Rotenkopf lubią tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też oglądałam ten moment i czekałam czy będzie coś o dzieciach i zdziwko było z mojej strony :)

    M&M
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Dziewczyny dziś oglądając Dzień Dobry TVN usłyszałam jak wróżki wypowiadały się, że będzie dużo dzidziusiów w 2015 hehe :D
    No pewnie ze bedzie bo same my to juz prawie 50 dzidziusiow :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka to tanio ja place w aptece 57 zl i musze jeszcze dojechac ponad 30 km po niego wiec dla mnie allegro to taniej wychodzi. Blizej pytalam ale jeszcze nie slyszeli o takim czyms.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pytam co jakis czas ale ciagle nie ma wiec w poniedzialek zamowie na allegro bo jeszcze mam na jakis czas mysle ze starczy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę ze wiele z Was pije inofolic,także ja będę kontynuować. To prawda ze dla osiągnięcia celu warto jest wiele poświecić. Czuje naprawdę ze ten rok będzie bardzo dobry. Dziewczyny nie odpuszczamy, ani minuty. Do dziela :)

    karolka22 lubi tę wiadomość

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę polubcie moje pytanie do eksperta. W dziale "Diagnostyka i leczenie niepłodności". Tytuł: Trzy poronienia. Szanse na kolejne dziecko. Będę bardzo wdzięczna. W pierwszej kolejności lekarz odpowiada na te pytania, które mają najwięcej polubień!

    Tutaj link do pytania:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/trzy-poronienia-szansa-na-kolejne-dziecko,5738.html

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 19:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 19:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy w domu u rodziców mojego meza. Mamy do dyspozycji gore,także mamy swoja prywatność. Podjelismy decyzje o budowie domu,ale musimy zostawić te plany na przyszłość. Ja stracilam prace i w końcu dotarło do mnie ze nie będę za nią biegać. Dotąd pracowalam na umowę na zastepstwo, (jestem nauczycielem) i tak jak się zastanowić to gdybym postawiła na prace,to nie wiem kiedy mialabym czas na ciąże. Ale przewartosciowalam wszystko i teraz wiem czego pragnę. Na prace przyjdzie czas,na własny dom przyjdzie czas a teraz jest czas na macierzyństwo :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ