X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "wybić"*

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdab wrote:
    Helen, mój gin mówi, że najlepiej współżyć co dwa dni - wtedy jest lepsze nasienie i plemniczków jest więcej :)
    Ostatnio wyczytałam, żeby się wstrzymać z seksem po owulacji bo ciśnienie może ewentualną "komórkę jajową z plemnikiem" przed zagnieżdżeniem. Na ile w tym prawy nie wiem :P

    Myślę że to nie do końca prawda bo wtedy byłoby duuuużo mniej ciąż na świecie :P a poza tym nasi M. nie wytrzymaliby chyba tego naszego "dyrygowania": "dziś tak, koniecznie przytulanko", "oj nie dziś nie, za 2 tygodnie dopiero" :P

    mana lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia zgadzam sie calkowicie :P dziewczyny nie przesadzajmy ;) ja wczoraj nie <3 z mezem, ale dzisiaj juz chyba bedziemy normalnie codziennie az do poniedzialku, przy pogorszonych wynikach nasienia powinno sie wstrzymac troche z seksem do owulacji, ale ja uwazam, ze co ma byc to bedzie a noz widelec cos sie przesunie i czlowiek sie nie wceluje ;)

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tez zamiezam kontynuowac <3 tyle, ze juz bez nacisku, jutro mam 2 monitoring, 3 pewnie w poniedzialek :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z tym śluzem? Po okresie jest taki kremowy a potem przechodzi w taki przezroczysty i rozciagliwy? U mnie 7dc i zauwazylam ze śluz jest taki kremowo-rozciagliwy.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no moj maz nie nadaje sie do dzieci jeszcze nie wiadomo czy nie dojdzie do rozwodu bo mnie drazni coraz bardziej i ze wszystkiego robi problem i wszystko jest zle i jie dobrze.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Nie no moj maz nie nadaje sie do dzieci jeszcze nie wiadomo czy nie dojdzie do rozwodu bo mnie drazni coraz bardziej i ze wszystkiego robi problem i wszystko jest zle i jie dobrze.
    Co się stało? Co powiedział?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nawet jest zle to ze jestem u mamy we wsystkim prolem i zle ja juz nie moge z nim wytrzymac.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wrocisz to porozmawiajcie na spokojnie. Lepiej nie stawiać spraw na ostrzu noza. Wyjasnijcie sobie sprawy. Ja ze swoim mężem tez się wadzimy, czasem niepotrzebne. Kochacie sie, dojdziecie do porozumienia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i godzenie jest potem super:)

    olimama lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem czy tym razem tak szybko sie pogodzimy tym bardziej ze zauwazylam juz jakis czas temu ze odsunal sie ode mnie i watpie ze to godzenie by go skusilo bo ostatnoio <3 tylko jak ja go rusze i to nie zawsze on sam jakby mial zaczac to juz pewnie z pol roku by jic nie bylo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle o usunieciu konta z ovu i dac sobie z tym wszystkim spokoj.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Aleksia zgadzam sie calkowicie :P dziewczyny nie przesadzajmy ;) ja wczoraj nie <3 z mezem, ale dzisiaj juz chyba bedziemy normalnie codziennie az do poniedzialku, przy pogorszonych wynikach nasienia powinno sie wstrzymac troche z seksem do owulacji, ale ja uwazam, ze co ma byc to bedzie a noz widelec cos sie przesunie i czlowiek sie nie wceluje ;)

    Czasem jest tak że choć nic a nic nie sprzyja to do ciąży dochodzi a czasem wszystko jest zaplanowane w punkt i się nie udaje :) taka już ta natura przewrotna :) nie dajmy się zwariować, czasami zaufajmy naturze i organizmowi który najlepiej wie co jak i kiedy bo w końcu instynktownie dąży do prokreacji :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh potforzasta tulę <3 Nie rób nic pod wpływem emocji, czasami warto przespać się z pewnymi myślami. No a z mężami to tak często jest, że są bardzo irytujący, ale wtedy warto pomyśleć o tych dobrych momentach. Może warto przemyśleć też swoje własne zachowanie, co powoduje że się od siebie oddalacie.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta dziwna sytuacja.. oby się wszystko wyjaśniło. z tym rozwodem to chyba nie mówisz na poważnie?


    mnie się wydaje, że takie restrykcje typu seks co dwa dni albo koniecznie codziennie, albo wstrzymywanie się do owulacji, prowadzą do dziwnego nakręcania się i nastawiania się tylko na jeden cel -zajście w ciążę. co prawda potrafię zrozumieć taką desperację u osób, które starają się już bardzo długo i jest to najważniejszy dla nich cel, ale przecież bez sensu odbierać sobie radość ze swobodnego seksu :) może łatwo mi mówić, bo jestem na początku drogi... ale nie chciałabym wszystkiego ustawiać pod poczęcie :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta tez ostatnio to przezywalam, porozmawiajcie szczerze-bedzie dobrze :) poza tym nie mozesz opuscic nas jako matka zalozycielka dopoki kazda z dziewczyn nie zaciazy na czele z Taba rozkrecajaca deszcz groszkow ;)

    Helen lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta pogadajcie. Nie podejmuj pochopnych decyzji....

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potfotrzasta nie usuwaj konta. Musisz tu zostać. A może Twój maz nie jest taki no wiesz romantyczny, jak Tobie by się to marzylo.No mój tez nie jest właśnie, i często muszę mu tłumaczyć czego oczekuje. Ale kochana przecież Wy jesteście świeżo po ślubie, dlatego dajcie sobie szanse. Nie wolno tak łatwo się poddawać. Jeżeli będziecie tak się spinac to może to niekorzystnie wpłynąć na poczęcie. Musicie sobie wytłumaczyć wszystko,przebaczyc. Ja jestem tez tylko 2,5 roku po ślubie i wiem ze czasami rutyna nas dopada,no ale ja jesli widzę i czuje ze cos jest nie tak to rozmawiam ze swoim mężem i wyjasniam mu wszystko. Spokojna rozmowa jest bardzo ważna. Pamiętaj ze w walce o dziecko musicie być po tej samej stronie.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja nie mam sily juz tlumaczyc na kazdym kroku tego samego a rozmawiac on nie umie jak mu cos tlumacze to on zalatwia wszystko krzykiem a ja wole sie wtedy zamknac i spokoj.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takie sytuacje zdarzały się przed ślubem? Ze nie potrafił rozmawiać, tylko krzykiem załatwiał sprawę. To zapytaj go wprost czy mu zależy na waszym małżeństwie. Niech powie. A Ty wtedy się nie wycofuj .

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ