X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak wczoraj robowal juz na fb pisac ale niech jeszcze poczeka bo ja zbyt latwo ulegam i dlatego on robi to co chce. A o staraniach wlasnie nie mam kogo meczyc procz was bo w rodzinie nie ma nikt takiego probemu i nikt nie wie co ja czuje tak na prawde.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 02:31

    klz920mm8wuzprdr.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 1 siostra ma 2 dzieci druga ma 1 core jeden brat 3 dzieci a 2 dwoch synow a meza siostra ma 3 synow wiec nie bardzo mam z kim gadac bo najduzej siostra co sie starala to 4 cykle.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nikt oprócz mojej koleżanki co ma 6 miesięczną córeczkę nie gada ze mną na te tematy. Byłam dzisiaj u tej koleżanki i patrzyłam na tą mała i zazdrościłam. Pogadałyśmy o moich staraniach i jakoś tak mi się lepiej zrobiło ;)

    Helen lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    powiedzcie dziewczyny, wyniki dobre ft3, ft4, anty tpo , tylko anty TG podwyzszone , niestety nie mam wyniku przy sobie bo mieszkam w uk a badania robilam w pl. Czy to może być problem, że nie moge zajść ?? nie wiem czy to duzy problem , bo mym musiała przez ten wynik anty Tg specjalnie leciec do polski ,a na tych tarczycowych sprawach kompletnie się nie znam :(
    a nie możesz się wybrać do lekarza w UK? ja niestety nie pomogę..

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Tez tam pisalam ale jakos tutaj mi lepiej i nie chodzi o to ze to moj watek ale dobrze mi tu z wami :) mialam usunac konto alr jakos nie moge czekam dalej na @ dzisiaj ostatnia tabletka dupka poszla i moze za 2- 3 dni bedzie @ a jak nie to ide do gina zeby ja ze mnie wyciagnal.
    a może przez nadmierny stres ci się zblokowała @, ja tam miałam parę razy w życiu,że jak mnie chłop, na szczęście nie obecny wkurzył to całym ciałem to odczuwałam...:/
    pewnie jak się dogadacie to stres z ciebie zejdzie i dojdziesz do normy. a tak przy okazji, to badalas prolaktynę? bo ja mając takie wkurzające sytuację, to bym sobie to zbadała, bo może to ci podnosi ciśnienie i zaburza gospodarkę hormonalną.

    feegu6l.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta, a ja może zapytam tak z bardziej psychologicznej strony - czy jest sens decydować się na dziecko, skoro wasz związek przeżywa taki kryzys? bo to co opisujesz nie jest normalnie i niestety ja w takiej sytuacji nie chciałabym narażać dziecka na takie sytuacje... nie wiem czy masz konto na wizażu, ale ku przestrodze wątek o dziewczynie, której związek wali się od kilku lat a mimo wszystko zdecydowali się na dziecko i teraz nad nimi wisi widmo rozwodu. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=797701

    Może spróbujcie najpierw uleczyć wasz związek? jeśli rozmowy nie mają sensu, to może po prostu terapia u specjalisty?

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    a może przez nadmierny stres ci się zblokowała @, ja tam miałam parę razy w życiu,że jak mnie chłop, na szczęście nie obecny wkurzył to całym ciałem to odczuwałam...:/
    pewnie jak się dogadacie to stres z ciebie zejdzie i dojdziesz do normy. a tak przy okazji, to badalas prolaktynę? bo ja mając takie wkurzające sytuację, to bym sobie to zbadała, bo może to ci podnosi ciśnienie i zaburza gospodarkę hormonalną.
    Prolatyne milam 3 ray badna i za kazdym razek jest ok.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to moze stres zablokował @? Jest to możliwe...

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po duphastonie okres powinien przyjść do 10 dni. Ja mam zawsze max do 2 dni. A teraz wystarczył jeden dzień. Różnie to bywa.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ma czas wczoraj skonczylam dupka a tak 2 - 3 dni pozniej przychodzi @. Mezny przemowil bo potrzebowal pomocy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Spoko ma czas wczoraj skonczylam dupka a tak 2 - 3 dni pozniej przychodzi @. Mezny przemowil bo potrzebowal pomocy.
    Przyszła koza do woza:) no i oni tacy sa. Jak juz czegoś nie potrafią to przychodzą. Wyjątek chyba stanowi mój M, bo on mnie zaraz przeprasza i się godzimy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 13:30

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedzialam ze on przyjdzie bo tak czasem czegos z kompem nie da rady to wtedy przychodzi do mnie a ze mu sie psuje to zaraz jest. Jeszcze zeby @ przyszla jak ta koza to by bylo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny,
    mogłabym dołączyć do Waszego wątku :)?
    Od początku tego roku zaczęliśmy i my nasze starania :) Na ten msc nie liczę jakkolwiek, ale mam nadzieję, że uda nam się zajść w tym roku.

    Helen lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze mozna :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Prolatyne milam 3 ray badna i za kazdym razek jest ok.
    a to przy chwilowym stresie od razu skacze prolaktyna?
    jak to jest z nią?
    czy zostaje tak na stałe jej poziom?

    feegu6l.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E ja takiego znowu stresu nie mialam zeby ja na tak dlugo zablokowac w piatek mi przeszly zlosci juz bylam na basenie w piatek i ze mnie splynelo poogladalam swoje nowe ciuszki i juz calkiem dibrze mi sie zrobilo :) A watpie zeby prolaktyna az tak skoczyla przy takim malym stresiku az tak zeby @ zablokowac.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyfaje mi sie ze jej poziom nie jest staly przy stresie moze byc wyzszy ale to tylko mi sie tak wydaje.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj a co tutaj taka cisza?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Emiśka Koleżanka
    Postów: 37 35

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez sie tak zastanawiam.... :p

    http://ovufriend.pl/graph/1e6d704e8afa16d04e78f7a74d3f2401
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ