X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na jaki kolorek farbowałaś? Kurczę mnie prawy jajnik pobolewa, niedługo owulka powinna przyjść :)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakis bląd ale kompletnie nie wyszlo

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja pamiętam moje wyczyny jak sama sobie farbowałam włosy na blond :) wyszedł mi kurczak :) od tamtej pory chodzę do fryzjera i zawsze mam taki kolor jaki chcę, bez mojego męczenia się i wydawania kupy pieniędzy na rozjaśniacze i farby.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ale mi jajnik daje znaki ale caly dzien na nogach bo na zakupach bylam wlosy farbnelam ae cos nie wyszlo i bede musiala zakombinowac troszke.
    No potforzasta jutro z rana sikaniec :)
    A sprawdzałaś w ogóle szyjkę? Bo ja przed tą @ już dzień przed wyczułam, że się lekko otworzyła i już wiedziałam co to znaczy, choć jeszcze się łudziłam. Więc trzymam kciuki żeby u Ciebie była szczelnie zamknięta :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwusia rozjasniacz to zloooo juz cos o tym wiem :) no nic kupie szamponetke i zobaczymy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobinko ale wstyd sie przyznac po tylu latach staran ja jej nie umiem sprawdzac

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sprawdzalam i jak trafilam to jest wysoko i raczej twarda ale czy zamknieta to nie wiem.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Odrobinko ale wstyd sie przyznac po tylu latach staran ja jej nie umiem sprawdzac
    Hehe ja wysoko i nisko też mam cięzko ocenić, ale miękka-twarda i otwarta-zamknięta wyczuwam. Ale może to i dobrze że tam nie pchasz za często paluchów, ja sobie obiecałam że w tym cyklu będę robić to rzadziej bo to jednak delikatne miejsca.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No staram sie nie pchac maz mi iednego pcha i wystarczy :)

    odrobinacheci, Helen lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy ktorejs z was to pomoze, ale napisze na zas ;)
    Na zrosty jajnikow oraz zapalenia macicy pomagaja zabiegi z wykorzystaniem borowiny :)
    Fango natomiast korzystnie wpływa na problemy z pęcherzem moczowym. Może na wasze dolegliwości też by pomogło coś z balneoterapii - spytajcie lekarza a nóż widelec...

    Helen lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Potforzasta jak tam sikaniec, oby zielony <3

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie zielony. Koncze dupka czekam na @ i ide do gina niech sie tym zajmie.

    Helen lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No niestety nie zielony. Koncze dupka czekam na @ i ide do gina niech sie tym zajmie.
    To trzymam kciuki za @ zeby szybko przyszła.
    A ja jutro ostatnia tabletka clo i w poniedziałek monitoring. Jestem taka ciekawa jak tam pęcherzyki się maja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 08:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no to niech już ta @ przychodzi Potforzasta, zdziwisz się potem jak czas leci ja już dziś 5 dzień cyklu coraz bliżej owulki, a potem już tylko tempka w górę :)

    Helen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Ehh no to niech już ta @ przychodzi Potforzasta, zdziwisz się potem jak czas leci ja już dziś 5 dzień cyklu coraz bliżej owulki, a potem już tylko tempka w górę :)
    U mnie właśnie 7dc także wypatruje owu.

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny moze Wy mi doradzicie, nie wiem czy isc na monitoring?
    i kiedy?
    poki co mam niskie temperatury, do gin. ide w środę, ale akurat się tak składa, że ona nie ma usg, taki szkopuł,ale muszę isc z moim wypisem ze szpitala z grudnia i ekspertyzą.
    Zresztą potrezbuję ją do zw.lekarskiego-ciązowego, dobra jest w te klocki, jesli macie działalnosc, to wiecie o co chodzi.
    Dzisiaj mam 10 dc i jajniki "nie nadają sygnałów" cicho szaaa, jakby ich nie było :P.
    Poza śluzem, który mnie zaszkoczył to nie ma żadnych objawów nadchodzącej owu.
    Chciałabym pojsc na monitoring, aby tylko wyłapać kiedy jest pęcherzyk na skraju gotowości.
    Nie wiem czy wogóle iść, czy starać się często i zobaczyć co będzie, mam mieszane myśli.
    Jeśli mam iść to kiedy, ostatnio w cyklu po laparoskopii, miałam dość późno owulkę, bo 22dc. W cyklu przed laparo, miałam owulkę w 15dc, a teraz wg netmama przewiduje ze owulka bedzie w 17dc, czyli za tydzien w czwartek. Wg moich wyliczen moge miec w takim razie owulacje miedzy poniedziałkiem a czwartkiem i teraz co zrobic?
    isc na ten monitoring?czy uzywac tylo testow i pilnowac wspołzycia co 2drugi dzien a od poczatku tygodnia sex codziennie?
    Jak zadzwonię dzisiaj to jeszcze gdzies sie dopcham na poniedziałek...


    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halen moim zdaniem powinnas iść do gin na monitoring żeby sprawdzić wogole jakich rozmiarów sa teraz Twoje pęcherzyki. Dziś masz 10dc,tak wiec w następnym tygodniu idź i sprawdź wielkość tych pęcherzyków. Ja bym tak zrobiła, bez monitoringu na samych testach owu może być ciezko,. Poza tym musialabys zacząć juz robić te testy ,żeby wiedzieć czy zbliża sie owu,

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Halen moim zdaniem powinnas iść do gin na monitoring żeby sprawdzić wogole jakich rozmiarów sa teraz Twoje pęcherzyki. Dziś masz 10dc,tak wiec w następnym tygodniu idź i sprawdź wielkość tych pęcherzyków. Ja bym tak zrobiła, bez monitoringu na samych testach owu może być ciezko,. Poza tym musialabys zacząć juz robić te testy ,żeby wiedzieć czy zbliża sie owu,
    OK, dziękuje, zrobię jak radzisz :).
    już taki mętlik miałam w głowie ...:/
    bo pytałam sie męza i mówił ze bedziemy się starać non stop, ale co jesli owu mi sie znowu przesunie na koniec cyklu? i na koniec dni płodnych stracimy ochotę na baraszkowanie i następny cykl pójdzie na straty.

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego idź i sprawdź ile będą mieć te pęcherzyki a wtedy wyliczysz kiedy owu. Pęcherzyki rosną ok o 2mm w ciągu dnia

    Helen lubi tę wiadomość

  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen, mój gin mówi, że najlepiej współżyć co dwa dni - wtedy jest lepsze nasienie i plemniczków jest więcej :)
    Ostatnio wyczytałam, żeby się wstrzymać z seksem po owulacji bo ciśnienie może ewentualną "komórkę jajową z plemnikiem" przed zagnieżdżeniem. Na ile w tym prawy nie wiem :P

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ