X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️
Odpowiedz

Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️

Oceń ten wątek:
  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz ro fajnie. Czesto te wizyty. Ja dooiero. Za. 2.5 tygodnia. I juz do cesarki potem. U nas rzadko ale to zalezy pewnie od lekarza i tego czy cos sie dzieje.... Za. To. Cos mi. Sie na kosci ogonowej zrobilo. I nie wiem co to... Masakra...

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc nie wiem jak to jest, chyba każdy lekarz po prostu decyduje inaczej. Także cesarkę już masz na 100? Trochę chyba zazdroszczę właśnie tego że już wiesz że cesarka, wiesz kiedy, mi pozostaje czekanie :D

    Twinsowa, Anciol zaglądacie tu jeszcze? Jak tam u Was?

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 3 września 2021, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jakoś mi szybko zlecial ten czas. Czesciej zagladałam na grupę na fb.
    Dziś byłam na usg. 35 tc skończony mały waży 2800 i ciekawi mnie do jakiej wagi dobije.
    No i odczuwam to że to już końcówka ciąży. Mam duży spadek energii i cieszę się że upralam wszystko wcześniej. Zdarza mi się zadyszka nawet jak tylko leżę i rozmawiam🙈 no i z niespodziewanych objawow ciazowych to bolą mnie ręce i dretwieja szczególnie po nocy

  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 4 września 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej! :) dawno mnie nie było, wiem. Nie miałam kiedy zaglądać, kończyliśmy remont w pokojach dzieciaków a w wolnych chwilach śpię jak susel 😅 ostatnio bezsenność odpuściła i mogę spać o każdej porze..
    Ja już mam wszystko przygotowane dla maluszka. Szyjka powoli się skraca, mam nakaz polegiwania żeby wytrwać do 37 tc.
    Maluszek dwa tygodnie temu ważył 2740g (34+5), następna wizyta 15.09. (to będzie 37+5d) zobaczę ile podrósł.

    A jak tam u Was? 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2021, 17:03

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 4 września 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze przeczytać że u Was wszystko dobrze!
    Ja miałam wizytę przedwczoraj 37+0 i 3kg, szyjka też mi się już skraca, brzuch pobolewa i się napina... także czekam na rozwój sytuacji ale wolałabym jeszcze tak z tydzień wytrzymać :) już niewiele nam zostało do końca :)

    Twinsowa lubi tę wiadomość

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 6 września 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wlasnie tez bola dlonie..brzuch juz coraz mocniej sie napina. Mialam ktg wsYstko dobrze dzisiaj znowu. Zapisalan sie do świetnej poloznej ktora sie mna opiekuje.... Jestem spokojniejsza. W pachwinach w nocy mnie ciagnie.. Nie moge sie przewalic na jedna i druga str...

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 9 września 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bola was dlonie stopy? Ogolnie takie slabe jestescie i spiace?

  • Erisa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 września 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam problem . Nie wiem co myślę. Jeden test z krwi z palca wyszedł ( zdjęcie poniżej ) kilka dni temu robiłam zwykły sikany ( też zdjęcie poniżej ) . Nie wiem co myśleć okresu jak nie było tak nie ma . A ja czuję się zmęczona chce mi się płakać
    Dzis zauważyłam że mam biały gęsty ciągnący się śluz a szyjka macicy jest dość wysoko

  • Erisa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 września 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodaje linka
    https://photos.app.goo.gl/jLidATn612HR4ggm6

    https://photos.app.goo.gl/QNbJ8jgwS4i83qY97

    https://photos.app.goo.gl/P9Mcvzy7LAtqsuTLA

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 9 września 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia9031 wrote:
    Bola was dlonie stopy? Ogolnie takie slabe jestescie i spiace?

    Mnie bolą stopy codziennie rano, jak pochodzę jest jeszcze z ok, dziwne to takie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2021, 23:02

  • Dominika283 Autorytet
    Postów: 309 525

    Wysłany: 10 września 2021, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardzo bolą palce u rąk - najbardziej rano. Lekarz stwierdził że to normalne.
    Jak Wasze przygotowania do rozwiązania? My juz odliczamy - CC 27.09!! :)

    Ania ❤ ur. 27.09.2021
    12.2015 💔 7tc 01.2020 💔 10tc
    mutacja MTHFR, PAI1
    "Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 10 września 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika, dawno Cię tu nie było! Jak się czujesz?
    Ja właśnie skończyłam 38tydzien także czekam i ciągle obserwuje czy to już czy jeszcze nie 😀 ale intuicja mi mówi że do terminu nie dotrwam ☺️
    Też już się nie możecie doczekać?

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 10 września 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A odczuwacie takie czasem silne ruchy. I nas zazwyczaj spokojnie a wczorsj wieczorem od 19 do 21 tance. Potem sie usookoila i rano znowu. Nie wiem czy sie niepokoic mam ale chodze na ktg i wszystko ok. Wizyta za tydzien. Jak unwas z ruchami

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 10 września 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał tak w nocy, zaczynał o północy i ruszał się ciągle przez 2-3h, ale ostatnio się uspokoił, na ktg było i jest wszystko ok, na USG też więc mam nadzieję że to nic takiego. Trzebaby zrobić pewnie ktg dokładnie w tym czasie... Mówiłam mojej lekarce ale wg niej przed porodem niektóre dzieci przestają się prawie ruszać niektóre ruszają się więcej i że jest wszystko ok, więc postanowiłam się tym nie martwić :)

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 10 września 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja tak. Samo.. W. Pon mam. Ktg znowu to może jakos. Psychicznie dotrwan. Dzisiaj pachwiny mnie bolą.. Jezu czy to juz masakra hehe. Coraz wiecej skutkow. Ubocznych hehe

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 10 września 2021, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem teraz w 37 tc. Podobno szyjka skrócona i mały napiera główkąi jest już dobrze ułożony do porodu. Ale też mowa mi ginekolog że spojenie łonowe już ledwo trzyma, przez to właśnie że wszystko tam już napiera w dół, też mnie bolą pachwiny.
    Ja już powoli odliczam. Taka się już zmęczona czuje w końcówce ciąży 🙄
    Na kiedy dziewczyny macie termin? Ja z om na 8 października A z pierwszego usg na 3 października

  • Dominika283 Autorytet
    Postów: 309 525

    Wysłany: 10 września 2021, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia, dzięki że pytasz :) niestety, leżenie od 20tc mi nie służy, ale skoro wytrzymałam już 16 tygodnie to wytrzymam jeszcze 2 ;) łożysko niestety się nie podniosło, dlatego cesarka ustalona na 27.09 - już tak blisko :)

    Ania ❤ ur. 27.09.2021
    12.2015 💔 7tc 01.2020 💔 10tc
    mutacja MTHFR, PAI1
    "Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 11 września 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja boli w pachwinach nie mam ale skurcze przepowiadające co chwilę wręcz, ciekawe ile to jeszcze potrwa. Termin mam na 24.09 także jeszcze niby 2 tyg...

    Dominika dlaczego musiałaś leżeć od 20tyg? Już niedużo zostało wytrzymasz :)

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 11 września 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Dominika to współczujee ehh ale juz koniec i tyle.... Ekstra ze dalas rade. Ja mam termin na 30.09. Ale bede miex wczesniej cc.

  • Dominika283 Autorytet
    Postów: 309 525

    Wysłany: 12 września 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 20tc dostałam krwawienia i okazało się że mamy łożysko przodujące. Niestety nie podniosło się i dlatego od tego czasu niewiele mogę robić i rozwiązanie przez CC. Dałyśmy radę :)

    Ania ❤ ur. 27.09.2021
    12.2015 💔 7tc 01.2020 💔 10tc
    mutacja MTHFR, PAI1
    "Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
‹‹ 173 174 175 176 177
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ