X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️
Odpowiedz

Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️

Oceń ten wątek:
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie zaplanowane USG trzeciego trymestru? Mnie moja lekarka nigdzie nie wysyła, powiedziała że sama zrobi, a jak to wygląda u was?

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie kobitki czujecie. Ja raz lepiej raz.gorzej
    .jutro.wkoncu wizyta po 4 tyg. A wy

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 8 lipca 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czuje że kończy się 2 trymestr A zaczyna 3 bo od razu spadek energii zanotowałam. Mam też anemie Ale już od dwóch miesięcy więc to raczej nie od tego. Znowu zaczęłam łapać drzemki w ciągu dnia😉 Ale to może też te upały...
    Ja dostałam skierowanie na usg i niby nie jest powiedziane że to ma być prenatalne dokładne Ale akurat wypadnie w 28 tyg i idę na nie tam gdzie miałam pierwsze i drugie prenatalne

  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 12 lipca 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, kiedy ja tu ostatnio zaglądałam 😁
    Co u Was kobietki? Brzuchy rosną?

    Mój brzuszek powiększył dwukrotnie w przeciągu jednego tygodnia, ogólnie funkcjonuje dobrze chociaż te temperatury dają się we znaki. Powoli kompletuje wyprawkę i ogarniam dom tak żeby mieć ład i porządek jak pojawi się mały 😉 na usg mam zamiar iść, dostałam skierowanie od mojej lekarki żeby już nie płacić. Nie wiem kiedy pójdę, muszę się zapisać w tym tygodniu.

    Ostatni tydzień spędziliśmy nad morzem i trochę nadrobiłam moja kondycję, robilam dziennie średnio 10 tysięcy kroków i czuje się zdecydowanie lepiej. Muszę teraz więcej się ruszać.

    Ogólnie to zaczynam coraz bardziej bać się porodu 😭

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 13 lipca 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo fajnie nnie upal wykancza. Kupilam sobie takiea miske z babelkami z hydromasazem do stoop. Tak mnie bola stopy ze wzok. Czy którejs. Dziewczynie twardnieje brzuch napina sie?

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 15 lipca 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na prenatalnych. 28 tc mały waży już 1219 g. Ginekolog mnie straszyła że mam mały brzuch Ale dziecko rozwija się prawidłowo

    Ola_Pola lubi tę wiadomość

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 15 lipca 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę za tydzień też mi będzie robić dokładniejsze USG :)
    I też powinnam się trochę więcej ruszać. W następny weekend mam szkole rodzenia, ciekawa jestem jak te zajęcia będą wyglądać:)

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 15 lipca 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I strasznie szybko ten czas leci, jak pomyślę że zostało mi już tylko 10tyg... Kupiłam już sobie herbatkę z liści malin, podobno pomaga, a nawet jeśli to tylko placebo to i tak będę piła żeby mieć poczucie że chociaż aż tak mogę sobie pomóc także za 3-4 tyg zaczynam pić 😆

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 21 lipca 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym sie nie spieszyła z piciem herbatki :) ale kto jak woli. Ja znowu mam takie skurcze kilka moze z 10 razy ale sa. Nie lubie. A wy tez macie? Biore nadak magnez czasem no spa i luteina. Ale nadak jak sa tak sa. Raz więcej raz mniej. Wyprawka gotowa. W sunie brakuje kilku rzeczy. Staram sie odpoczywam ale przy 5 latku to slabo...

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 28 lipca 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo co nic sie niw odYwacie. Jak u was. Jak u was z ruchami? U nas chyba przez lozysko na przedniej scianie odczuwam mniej te kopniaki jak w. 1.ciazy. Czuje ake nie mam tak jak w. 1.ciazy takie ze widac przesuwanie. A wy jak

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 29 lipca 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam łożysko na przedniej ścianie Ale ruchy czuje całkiem dobrze. Szczególnie jak mnie boksuje w pęcherz..

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 30 lipca 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie mogę odnieść bo łożysko mam na tyłek ścianie, a ruchy czuje naprawdę konkretne już kilka tygodni, w ogóle mam wrażenie że szykuje mi się bardzo ruchliwe dziecko 😁

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 30 lipca 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a może po prostu twój dzieciaczki jest spokojniejszy i dlatego nie czujesz tak mocnych ruchów. Rozmawiałaś z lekarzem?

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 30 lipca 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje mocne kopniaki. Tzn mocne wiecie no wywala mi Brzuch jak czasami kopnie.. Hehe a. Wizyta dopiero w czwartek. Co miesiąc mam wiec. Dopiero o to zapytam. Głównie o to chodzi ze ciągle chyba zajeta jestem i nie skupilalam sie na tym. Raz mocno. Sie rusza taz pływa o tak hehe.
    Co. Ile macie wizyty?

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak żyjecie

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u was

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 20 sierpnia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) u mnie w porządku, czuje się bard,o dobrze póki co, zaczynam 36 tydzień także mam poczucie że już niedługo :) muszę się w końcu wziąć za pranie bo nie zdążę 😆🙈 a wy już macie wszystko gotowe?

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 21 sierpnia 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niby tak gotowe ale ciągle zagladam co tan sie dziwje w toebie i sAfie hehe czy wsYstko. Jest. Ja sie lepiej czuje niz na poczatku ciazy...

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja po wizycie. Malutka wazy 2.5 kg. 35. 0 tydzien ciazy. Miałyście wykonywane ktg? Jak u was to wyglada. U mnie lekarz nic nienwspomina. Kazal przyjsc za 3 tyg na wizyte. Wtedy bede sie umawiac na cc. Dajcie znac

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja byłam na wizycie w szpitalu i tam mi robili ktg, do mojej lekarki chodzę juz co tydzień...

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ