Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️
Odpowiedz

Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️

Oceń ten wątek:
  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

    Niestety nie da się kliknąć tutaj w link :( Trzeba skopiować :(

    https://forms.gle/ciBiWBNwCtK3boix7

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz. Po krzywej cukrowej. Później beda wyniki. Znioslam to ze tak. Powiem bardzo dobrze. Bylam z mężem. W miedzyczasie wyszlam do samochodu posłuchać muzyki z klimatyzacja hehe i bylo ok. A wy jak przed czy po

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero za 2 tygodnie idę :) powiedzieli mi że muszę siedzieć te 2h w poczekalni
    Tak poza tym to spoko, trochę mnie bolał brzuch ostatnio ale to dlatego że trochę przegielam ze sprzątaniem :) a wy jak się macie?

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja twz czasami mniw poboli to od razu leze hehw. Tez trochę staram sie ogarniac dom bo masakra. Poki moge. Ale robie przerwy leze. Lezaczek sloneczko. Hehe

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio jeden wieczór bolał brzuch tak jak na bardzo bolesny okres, całe podbrzusze promieniujace na lędzwie i uda. Zwaliło mnie z nog na kilka rodzin i w sumie jeszcze przez cala noc pobolewalo Ale żadnych plamien nie miałam. Ginekolog stwierdziła że tak się może zdarzać w terminie miesiączki. Ja jeszcze nie mam skierowania na krzywą A wizyta u gin dopiero 18 czerwca

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to aie martwiłaś pewnie. No widzisz z ciaza tak jest. Ale jest ok to najwazniejsze. No podobno w terminie miesiaczki mozemy sie zle czuc. Ale wiadomo wszystko trzeba sprawdzax.. Mnie np dzisiaj boli zoladek. A tak ze spraw przyjemniejszych wyoralam sobie ciuszki 56 i 62 mam cala czafe i poukladalan. Bo potem nie wiem jak bedzie. Teraz juz większe zakupy typu butelki rozki itd.

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się jeszcze wg nie zabrałam za wyprawkę. Tez ostatnio goraco jest co mnie zniechęca do aktywności. Wam też jest już tak gorąco i duszno? 😉

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak duszno i goraco. W nocy spac nie moge...

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze było zimno więc to ciekawa odmiana że teraz chodzę rozegrana i ciągle wietrzę. Plus jest taki że mam.klimatyzacje Ale nie chcę z nią przesadzać bo łatwo się rozchorowac od klimy

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też zmarzluch jestem. Ciesze sie sloneczkiem. Mam juz szafke zapelniona wyorasowanymi ciuszkami. Teraz zostana te wieksze rzeczy do ogarnięcia. Szukan fajnwgo otulacza do fotelika i gondoli. Plus jakas fajna. Pościel do wozka. Bo w lozeczku rozek tylko. Ewenutalnie później spiworek

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z ciekawosci ile czasu w ciagu dnia spędzacie na odpoczynku w ciazy leżeniu?

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie niewiele leżę, nadal pracuje także dopiero wieczorami mogę odpocząć:) największy problem mam z zasypianiem, jakoś nie mogę nie wiem czemu :)
    Wyprawkę też kompletuje, ubranek już troche mam ale jeszcze nie wypranych :) ale mam poczucie że sporo już mam :)

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy jak się macie, co u was słychać?

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zaczynają boleć plecy Ale nie lędzwie tak jak wszędzie piszą, tylko raczej w połowie pleców

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, a próbowałaś jakiejś delikatnej jogi albo ćwiczeń dla ciężarnych? Może by trochę pomogło?
    A brzuszki już macie duże? :)

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przymierzam się do ćwiczeń :)
    Tak z ciekawości, na jakie badania krwi wysyłają Was Wasi lekarze?

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u was samopoczucie. Ja narazie z badan miała znowu na toxo. I. Morfologia a teraz tylko mocz mam zrobicm 26 tydzien a unwas jak

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie miałam teraz ponownie Toxo Ale ja mam przeciwciala ich więc przynajmniej nie muszę się martwić że gdzieś łapię.
    Mam też anemie Ale gin kazała mi dietą uzupełniać żelazo. No i zastanawia mnie czy wszystkie macie taki wysoki cholesterol ponad 200? Tak się zaczęłam teraz zastanawiać Ale jak miałam niski cholesterol to mi gin mówiła że muszę mieć większy żeby hormony były w normie. No i kazała mi się ograniczyć że słońcem bo wg niej mam już za wysoki poziom d3 mimo że tylko 46 A norma jest do 100. 🙄

  • Anciol Przyjaciółka
    Postów: 94 33

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i mam pytanie. Ile przytyłyście do teraz? Ja ok 10 kg A wcale się jakoś bardzo nie objadam🤦‍♀️. Ale zaczynałam od niedowagi i położna jak mnie waży to się cieszy że mam wreszcie normalna wagę

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przytyłam tak 8-9kg, ale przez ostatnie 2-3 tyg zdecydowanie więcej jem, muszę się trochę opanować :D

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ