X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3014 3988

    Wysłany: 30 marca 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny 🌸 Jestem dziś 13+3. Wydaje mi się, że to wcześnie na brzuszek. Mąż mi wczoraj mówił, jak byłam w szoku, że inni widzą, że po prostu siebie nie widzę całościowo i dlatego nie zwracam uwagi.
    Spróbuję z tym suwaczkiem też.

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3014 3988

    Wysłany: 30 marca 2023, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime myślę, że nawet jeśli się tylko trochę podniosło to to jest dobry znak 🤞🤞🤞
    Z tym progesteronem- ja na partyzanta nadal biorę po jednej tabletce dziennie duphastonu mimo że lekarz kazał odstawić 🙈 Dla własnego komfortu psychicznego.

    Ancalime lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5403 5637

    Wysłany: 30 marca 2023, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazał brać luteinę do końca ciąży 🥴 ciekawe czy można zmienić na podjęzykową bo te upławy po dowcipnej są okropne. Nie tyle upławy co ta masa tabletkowa

    Agentka każdy brzuszek inny i rośnie w swoim tempie :) ale każdy piękny 😘

    Maiora lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Kasio Autorytet
    Postów: 1697 1833

    Wysłany: 31 marca 2023, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka, brzuszek piękny, ale nic dziwnego że widać - jesteś bardzo szczuplutka to nawet małe zaokrąglenie byłoby widoczne 😘

    Dziewczyny, z kasą na L4 nie jest tak źle jak myślicie 😉 wliczają się weekendy, średnia z 12 miesięcy i wychodzi lepiej niż normalna pensja 😉 Też bardzo przeżywałam że ominie mnie podwyżka a teraz wiem że na pewno nie dostałabym takiej dużej podwyżki jak teraz mi więcej wychodzi. Wychodzi mi więcej o 26%, a takich dużych podwyżek u mnie w firmie nigdy nie ma 😉

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 31 marca 2023, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasio wrote:
    Agentka, brzuszek piękny, ale nic dziwnego że widać - jesteś bardzo szczuplutka to nawet małe zaokrąglenie byłoby widoczne 😘

    Dziewczyny, z kasą na L4 nie jest tak źle jak myślicie 😉 wliczają się weekendy, średnia z 12 miesięcy i wychodzi lepiej niż normalna pensja 😉 Też bardzo przeżywałam że ominie mnie podwyżka a teraz wiem że na pewno nie dostałabym takiej dużej podwyżki jak teraz mi więcej wychodzi. Wychodzi mi więcej o 26%, a takich dużych podwyżek u mnie w firmie nigdy nie ma 😉
    Zobaczymy jak wyliczą ja teraz o dziwo dostałam normalną wypłatę mimo że od 2 tyg jestem na zwolnieniu. Zobaczymy co będzie w kwietniu :)

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5403 5637

    Wysłany: 31 marca 2023, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczynki 😁

    Ja już się zbieram na wizytę :)

    Wczoraj wieczorem jeszcze porozmawiałam ze starym, przyznał mi rację, że przesadzał ostatnio.
    On już taki jest, że jak ma jakieś zmartwienie to zamiast powiedzieć jak człowiek to chodzi nadąsany i wyładowuje się na wszystkich 🥴
    A wczoraj mi powiedział, że ta praca, do której miał iść w kwietniu prawdopodobnie nie wypali i szuka czegoś innego. To go napewno gryzie ale obiecał, że do końca kwietnia znajdzie nową pracę i mam się tym nie martwić. bierze też pod uwagę znowu pracę za granicą 🤨

    No i trochę pogadaliśmy o imionach dla dziecka i ustaliliśmy, że jeśli dziś potwierdzi się chłopiec to w weekend wybierzemy. Oczywiście moje propozycje w 90% zbojkotował 😅

    Ale zarzucił jedną propozycją, która mi się bardzo spodobała i od wczoraj siedzi mi w głowie :)

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 31 marca 2023, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Mi kazał brać luteinę do końca ciąży 🥴 ciekawe czy można zmienić na podjęzykową bo te upławy po dowcipnej są okropne. Nie tyle upławy co ta masa tabletkowa

    Agentka każdy brzuszek inny i rośnie w swoim tempie :) ale każdy piękny 😘
    Booże chciałam odpowiedzieć a polubilam BRAWO JA 🤦🤦🤦🤦
    Mi też na razie każe brać luteinę 50 rano i wieczorem. Strasznie męczące są te wypływające gluty i nawet wkładki nie do końca to ogarniają 🤦🤦
    Ja też myślałam o tej pod język ale podobno smak jest do dupy a ja mam problem z jedzeniem itd i dalej wymiotuję więc wolę nie ryzykować

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1297 1563

    Wysłany: 31 marca 2023, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o imiona, to mi też jedno cały czas siedzi w głowie :)

    Brałam kiedys te luteinę pod język, smaku nie pamiętam,ale pamiętam że ona się mega długo rozpuszczała-potrafila się rozpuszczać 40 km jazdy do pracy i tego mało :D

    Miłego dnia, laski! :) Ja w przyszłym tygodniu mam trzy dni urlopu, trochę odpocznę :)

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 31 marca 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka, śliczny brzuszek :D jak dojdę do Twojego etapu, to spodziewam się chyba podobnego :D a w tych wszystkich internetowych opisach "pewnie jeszcze nie widzisz swojego brzuszka" hatfu 😒

    Co do chłopów, to ostatnio się mojego pytałam, czy mi nie zazdrości,że w pracy mogę się pogłaskać po brzuszku, a on ma go tylko wieczorami i na weekendy i że to ja będę później czuła te ruchy i będę mieć stały "kontakt" a on powiedział,że jak patrzy na te moje objawy, to nie zamieniłby się 🤣 także ten rozumie 😁

    Wczoraj miałam dużo pracy a potem szłyśmy z dziewczynami z biura na obiad, wróciłam przed 21 to padłam 😁

    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 31 marca 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah, i antybiotyk na kolano 🤣 mistrzowskie!

    Meeg lubi tę wiadomość

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 31 marca 2023, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Ah, i antybiotyk na kolano 🤣 mistrzowskie!
    Antybiotyk na kolano to jest hit 😂😂😂😂

    Meeg lubi tę wiadomość

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1973 1673

    Wysłany: 31 marca 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tyle rzeczy można brać antybiotyk... ale na kolano... jak on to wymyślił 🤣

    Jak miło obudzić się w domku 🥰 jedynie co to przez szpital musiałam zrobić rano sobie herbatkę a od dawna nie pije prawie w ogóle 😅
    Czytam sobie wypis że szpitala a tam w zaleceniach lekarskich m.in: całkowita abstynencja alkoholowa 🤣 dobrze ze mi napisali 🤪
    Poza tym info z konsultacji ginekologicznej (po usg) przydatki OBUSTRONNIE bez zmian 🤣🤣🤣🤣 (tak tylko dopowiem ze nie mam z lewej) a lekarz nawet pytał o bliznę wiec poza tym że powinien widzieć to jeszcze słyszeć 😅

    Meeg lubi tę wiadomość

    👩34l 👦32l
    Rak piersi, choroba autoimmunologiczna (wzjg), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    💊mesalazyna, maślan sodu, vivomix225, magnez, potas, pueria duo, encorton, luteina, żelazo, wapń
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)
    nowotwor złośliwy piersi po mastektomii

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 31 marca 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    Na tyle rzeczy można brać antybiotyk... ale na kolano... jak on to wymyślił 🤣

    Jak miło obudzić się w domku 🥰 jedynie co to przez szpital musiałam zrobić rano sobie herbatkę a od dawna nie pije prawie w ogóle 😅
    Czytam sobie wypis że szpitala a tam w zaleceniach lekarskich m.in: całkowita abstynencja alkoholowa 🤣 dobrze ze mi napisali 🤪
    Poza tym info z konsultacji ginekologicznej (po usg) przydatki OBUSTRONNIE bez zmian 🤣🤣🤣🤣 (tak tylko dopowiem ze nie mam z lewej) a lekarz nawet pytał o bliznę wiec poza tym że powinien widzieć to jeszcze słyszeć 😅
    Odrazu widać że wysokiej klasy specjaliści 😂

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 31 marca 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    Na tyle rzeczy można brać antybiotyk... ale na kolano... jak on to wymyślił 🤣

    Jak miło obudzić się w domku 🥰 jedynie co to przez szpital musiałam zrobić rano sobie herbatkę a od dawna nie pije prawie w ogóle 😅
    Czytam sobie wypis że szpitala a tam w zaleceniach lekarskich m.in: całkowita abstynencja alkoholowa 🤣 dobrze ze mi napisali 🤪
    Poza tym info z konsultacji ginekologicznej (po usg) przydatki OBUSTRONNIE bez zmian 🤣🤣🤣🤣 (tak tylko dopowiem ze nie mam z lewej) a lekarz nawet pytał o bliznę wiec poza tym że powinien widzieć to jeszcze słyszeć 😅
    Nie no, to dobrze ,ze Cie wysłali to tego gina w szpitalu. Nie dowiedziałabyś się, że Cie oscamowali i nie wycięli wtedy z lewej strony, tylko bliznę dla niepoznaki zrobili! 🤣

    age.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 31 marca 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity 😂😂😂. Od razu widać, że poleciało kopiuj-wklej. Ale no cóż, może jak pisze Ogoorkowa, nie wiesz że wcale Ci nie wycięli 😂. Hit!

    Sara, powodzenia na wizycie. Osobiście podjęzykowej nie miałam, ale koleżanka narzekała, że przepotwornie jej wysuszala jamę ustną i odczuwała ciągle pragnienie. Więc ja chyba wolę te wypływające resztki.

    Mam dwa opakowania dupka jeszcze z czasów starań, więc jak Agentka, póki co po jednym tabsie dziennie będę brała dla psychiki. Przynajmniej aby tak od razu proga nie odstawiać. A potem - zobaczę 🙈.

    Kania, również miłego. Trzy dni urlopu brzmią super 🥰.

    Kasio, z tą kasą to właśnie zależy od wieeelu kwestii, dodatków jakie są wypłacane, na jakich zasadach, itp. Niektórzy w takim momencie 'wygrywają', inni niekoniecznie. Przy córci w 2015 byłam stratna. Oby teraz inaczej. Póki co to planuję pracować jak najdłużej, z każdym miesiącem trochę więcej tej podwyżki wliczy się do średniej. Trzymajcie kciuki abym dała radę (bez szkody dla ciąży!) pociągnąć jak najdłużej 🤞🏻💪🏻.

    Miłego dnia ❤️!

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1973 1673

    Wysłany: 31 marca 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że dobre leki mi przepisali 😅 ale żeby nie było na oddziale czułam się zaopiekowana, pielęgniarki przepowiedziały mi chłopca 😊 jedynie to męczące było jak kolejni studenci przychodzili na wywiad i w sumie nie wszystkim mówiłam to samo 😆 ale może źle zadawali pytania a czasem coś ucieknie jak tyle się ma dolegliwości 😮‍💨 także taki minus szpitala uniwersyteckiego, a z drugiej strony bardzo duże zróżnicowanie wiekowe lekarzy, bo większość młodych ale jest ich opiekun taki bym powiedziała średni i 2 starszych profesorów więc każdy z innym podejściem co daje nadzieję na dobre leczenie.

    👩34l 👦32l
    Rak piersi, choroba autoimmunologiczna (wzjg), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    💊mesalazyna, maślan sodu, vivomix225, magnez, potas, pueria duo, encorton, luteina, żelazo, wapń
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)
    nowotwor złośliwy piersi po mastektomii

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5403 5637

    Wysłany: 31 marca 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania tak długo? 🥴 Pamiętam jak nie raz brałam captopril pod język na zbicie ciśnienia. Ta gorycz w ustach potem była przez pół dnia 🤢

    Ogórkowa fajnie, że miło spędziłaś wieczór 😁

    Longanimity 🤣 ktoś tam odleciał przy opisie. Fajnie, że o tym alkoholu wspomnieli 🤣 pewnie nie wiedziałaś 🤣

    Ancalime spokój psychiczny jest bardzo cenny a dupek napewno nie zaszkodzi :)

    A ja byłam odwieźć Tolke do przedszkola osobiście (normalnie jeździ busem przedszkolnym z opiekunką) i jej wychowawczyni stwierdziła, że bardzo zeszczuplałam i wyladniałam i ciąża mi służy 😅 uśmiechnęłam się i podziękowałam ale w głowie miałam "ta bo wylazłam z dresów jak jadę do ludzi" 🤣

    Niuśka kciuki za wizytę ✊

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 31 marca 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do alkoholu czy was też lekarz na prenatalnych pytał czy pijecie alkohol i palicie? 😂
    Ja paliłam przed ciąża iqosa i odstawiłam w sumie tydzień przed tym jak się dowiedziałam że jestem w ciąży (byłam chora i nie miałam ochoty a potem jak Się dowiedziałam że jestem w ciazy to już nie wróciłam do palenia) i zawsze się zastanawiam czy on pyta czy w ciaży palę czy wgl paliłam 😂

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 31 marca 2023, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara z chłopcami podobno się promienej więc to może to faktycznie chłopczyk💙 ja za to mam pryszcz za pryszczem.. jeszcze starych się nie pozbyłam a już czuje jak mi wielka sonda wychodzi 🙈 🤷‍♀️

    Logaminity nie można pić alkoholu ale o fajkach i innych używkach nic nie napisali? Dziwne 😅 ja uważam że niczego na studiach tak dobrze się nie na uczysz jak copy-paste😉
    Dobrze ze juz w domu!

    My że starym wczoraj wybraliśmy się na dobrą włoska pizze której kawałek jeszcze wjechał na śniadanie (złooo) 😃

    Dobrego piątku!

    age.png
  • RiverS Autorytet
    Postów: 393 654

    Wysłany: 31 marca 2023, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach! ❤️🍀

    Ja całą noc nie mogłam spać, od 5 rzygam 😩 więc wzięłam urlop na dziś w pracy bo padam totalnie, ale niestety zaraz muszę pojechać na uczelnię ogarnąć temat obrony 🫣 stresuje się jak nie wiem, bo semestr zaczął się w połowie lutego. Na swoją obronę mam miesięczne L4, więc mam nadzieję, że promotorzy mi wybaczą i uda się do czerwca ogarnąć temat 🤞 bo jak nie zrobię tego teraz to już nigdy.

    Meeg, ja też mam pryszcz na pryszczu, i to takie podskórne bydlaki 🙄

    Logaminity, opis na najwyższym poziomie, nie ma co 😅 mam nadzieje, że teraz będzie już tylko dobrze! 🤞

    26
    hashimoto + niedoczynność
    marzec 2022 usunięta torbiel jajnika 8 cm

    👩🏼‍🍼 Tosia 🤍
‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ