X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się! Nie było mnie kilka dni. Po wizycie u giną zostałam u mamy. To były ciężkie dla mnie dni. Miałam krwawienie z szyjki (lekarz uspokaja ze nie jest ono ze środka wiec mam sie nie denerwować) na usg widoczny tylko pęcherzyk. Zarodka nie było widać choć na zdjęciu które dostałam ja cos tam widzę, no ale nie znam się :/ Kolejna wizyta za dwa tyg mam nadzieje że dzidzius sie odnajdzie. Dostałam dupka raz dziennie i mam sie oszczędzać. Wyniki wszystkie w normie.zajrze do was niedługo, musze sie pozbierać troche

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Tygrysku, cieszę się, że wchodzisz akurat na nasz wątek :* :)
    Strasznie miło mi się zrobiło.

    Mordeczka, czekam z niecierpliwością na Twoje wyniki :)
    Masz dostęp on-line, czy musisz odebrać osobiście?
    Beta strasznie droga u Ciebie...u mnie chyba kosztuje 20zł...ale słyszałam, że mogą być takie różnice cenowe.

    Moka, oszczędzaj się kochana.
    Na następnym USG zobaczysz śliczną fasolkę a razem z nią bijące serducho :*



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 21:04

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tylko osobiście ;/ nasz ośrodek jest lekko zacofany choć stronę internetową ma :)
    Jak tylko odbiorę wyniki od razu napiszę tu :P No beta droga ale w razie czego mam blisko nie muszę specjalnie do Poznania jechać :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w katowicach beta 16 plus 2 zl za pobranie ,miasto wojewódzkie aceny wmiare

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 18:09

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie masakra ;/ A w Poznaniu ceny od 25 bodajże

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mordeczka to zalezy od szpitala sa itakie wkatowicach gdzie beta 40 zł kosztuje ja akurat mam bliziutko do tego najtanszego laborka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 18:11

  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zawsze mnie to zastanawiało skąd taka rozbieżność cenowa...
    Ja rozumiem 5-10zł...ale żeby 20zł i w górę ?? :) Kosmos :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 20:58

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie że tak :)
    ale jeżeli w przyszłości przyjdzie mi zrobić betę to pojadę do najbliższej miejscowości czyli gdzie robiłam dzisiaj badania czyli do Kórnika :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten laborek obok mnie akuratwszystko ma tanie tzn wszystkie badania morfologie sobie tam robie czsami pól katowic tam robi badania prywatnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka w katowicach to głównie powodem jest to czy to laboratorium przyszpitalne jesli tak to cena niska jeśli prywatne to cena zkosmosu obok szpitala w którym ja robie badania jest prywatne laboratorium kilkaset metrow dalej i tam ceny badan to juz konkretna kwota

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 18:23

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wysłałam Ci zaproszenie. Nie chcę zaśmiecać Wam wątku.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczynki, a jakie plany na weekend?
    Ja jadę na imprezę urodzinową i wracam dopiero w niedzielę...mam nadzieję, że czymś zajmę myśli :)

    Teraz zaczynam najgorsze czekanie...byle do 5.02...


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 20:12

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka a czy ktoś Cię stąd wygania? :D Staraczka to staraczka, nieważne czy ze stycznia, ważne, że fajna kobitka ;) ja odebrałam wyniki cyto. Grupa II ale odczyn leukocytarny, nie wiem co to znaczy. Moka nic się nie bój, widocznie Twój dzidziuś się wstydzi i chowa przed lekarzem, następnym razem zobaczysz małą pikaweczkę. Lenka@ jakoś tak najbardziej polubiłam ten nasz wątek, zżyłam się z Wami kilkoma i myślę o Was, nie tak abstrakcyjnie tylko konkretnie o każdej z Was, mniej więcej zawsze wiem na jakim jesteście etapie. Jutro egzamin, 3majcie kciuki za mnie :(

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Tygrys, to ja kciukam ile wlezie za jutrzejszy egzamin :)

    Kurde, ale bym wróciłam na studia...może pójdę za Ciebie zdać :P
    Z czego masz egzamin ?

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooj byle tylko nie na mój wydział-Prawa i Administracji w łodzi. Serio jak jest sesja to nie mam życia. Ale jeszcze tylko półtora roku do tytułu mgr i spalę publicznie notatki z wszystkich pięciu lat
    A egzamin mam z doktryn polityczno prawnych. Kolos...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka a ty masz zrobioną magisterkę? Właśnie mówcie co macie i co się opłaca. Ja na razie żałuję ze poszlam na magisterkę.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Tak, mam zrobioną magisterkę.
    Skończyłam ekonomie na UEK w Krakowie.

    Czemu żałujesz że poszłaś na mgr ?

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Melduję się! Nie było mnie kilka dni. Po wizycie u giną zostałam u mamy. To były ciężkie dla mnie dni. Miałam krwawienie z szyjki (lekarz uspokaja ze nie jest ono ze środka wiec mam sie nie denerwować) na usg widoczny tylko pęcherzyk. Zarodka nie było widać choć na zdjęciu które dostałam ja cos tam widzę, no ale nie znam się :/ Kolejna wizyta za dwa tyg mam nadzieje że dzidzius sie odnajdzie. Dostałam dupka raz dziennie i mam sie oszczędzać. Wyniki wszystkie w normie.zajrze do was niedługo, musze sie pozbierać troche
    U mnie na pierwszym usg też było widać tylko pęcherzyk. W poniedziałek idę na kolejne i mam nadzieję, że już będzie fasol :) Trzymam kciuki za Ciebie i siebie oczywiście ;) Powodzonka!

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki za wsparcie;*
    Agniesja u ciebie tez sam pęcherzyk? Czyli w sumie nie powinnam sie jakoś tym stresować? Chociaż powiem wam, że czuję się w połowie w ciąży przez to ;p ale co tam, jeszcze dwa tygodnie i zobaczymy czy ktos zamieszkał :) przez to leżenie na kanapie, nic nierobienie czuje sie jak emerytka, posprzatalabym z chęcią cały dom, a tu nic z tego ;/

    Miłego weekendu dziewczynki!;*

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej sprzątanie ;D
    Najważniejsza jest teraz dzidzia :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ