X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobię ;) bo to nie tyle , ze zapominam o kupnie leku a bardziej właśnie jego nazwa ;p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciężka nazwa :) Ja pierwsze opakowanie sama kupiłam mężowi a gdy mu się skończyły to już sam kupił następne gdzie jest typem zapominalskiego :) Ale bierze regularnie wieczorami przed położeniem się spać :)
    A co tam u Ciebie :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w niedziele ostatni egzamin i mam nadzieje ze wracam do was.;) narazie okres mam i tylko czekam na koniec sesji i nowy cykl. Pozdrowka:*

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A u mnie laseczki...nadal cisza przed burzą.
    Dziś zrobiłam test...bo jak to stwierdziłam "walał się w szufladzie" i korcił. :)
    Niestety negatyw :)
    Nie wiem czego oczekiwałam...w czwartek idę robić betę, bo małpy dalej brak.

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka a kiedy powinnaś dostać @ ?
    u mnie testy owulacyjne negatywne a przed wczoraj były 2 kreski a dzisiaj tylko 1 jutro już nie ma sensu robić bo mój luby na nockę już idzie:/ Dzisiaj ostatni dzień <3 w płodne bo do końca tygodnia już nic nie będzie :(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka, trzeba wierzyć do końca. Pamiętaj, powtarzam...dziewczynki - plemniczki są na prawdę niezłe i potrafią przeżyć bardzo długo w dobrym środowisku :)

    A co do mnie...w niedziele wzięłam ostatnią dawkę dupka. Po odstawieniu małpa powinna przyjść max 2-3 dni po. Czyli czekam na jutro...bo jutro będzie trzeci dzień.

    Zobaczymy...

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie m@łpiszona :) trzymam kciuki to jeżeli jutro nie będzie lecisz na betę? :)
    Mnie w tym cyklu pobolewają cycochy jeszcze tak nie miałam śluz też cały czas kremowy już sama nie wiem...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Nie będzie m@łpiszona :) trzymam kciuki to jeżeli jutro nie będzie lecisz na betę? :)
    Mnie w tym cyklu pobolewają cycochy jeszcze tak nie miałam śluz też cały czas kremowy już sama nie wiem...

    Mordeczka...kremowy śluz po owu i bolące piersi to bardzo dobry znak :)

    Ja betę robię w czwartek, jeśli małpiszon się nie zjawi...To wyczekiwanie jest najgorsze...

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekanie to jest masakra czekasz z pozytywnym nastawieniem a później rozczarowanie:/
    A owulacji to jeszcze nie miałam to zdjęcie testu owulacyjnego co dodałam na poprzednich stronach bylo negatywne dzisiaj też, od zakończenia @ mam taki śluz jajniki mnie kują ale tak jak w dni płodne aaah już sama nie wiem co mam o tym myśleć... Może zrobie test tego 18.02 ale ale nie liczę na pozytywny wynik:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka...a małpa jaka w tym cyklu była?
    Może słabsza, krótsza itp...??



    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremowy śluz i bolące cycuchy po owulacji to normalny objaw kochane ;) Lenka@ po duphastonie można nawet czekać na @ do 10 dni także idź na bete tak jak mówisz by jakby coś szybko brać dupka dalej bo takie odstawienie na dłuzej niz ze 2 dni nie jest dobre gdyby ciąża była faktycznie . Czekaj cierpiliwie a Ja mocno trzymam kciuki , Mordeczko kochanie u mnie w sumie nic nowego , dom , praca , dom ... teraz jestem w PL u rodzinki w odwiedziny , wracam 10 d UK tam do siebie . Jutro lece rano na pobieranie krwi i oddać mocz na badania kontrolne plus do tego jade do labo zrobić sobie badanie AMH - rezerwe jajnikową bo mi ginekolog zleciła jak bede znów w PL ale stwierdziłam z narzeczonym , ze pójde juz teraz jak jestem i mam okazje , boje sie okropnie .. a tu tydzien jeszcze na wynik sie czeka ;-/ juz wroce do UK jak wynik bedzie masakra jakas , stres przez tydzien mega bedzie . od 16 dc biore luteinke na wywołanie @ bo my ten miesiac bez starań ... wróce to zaczynamy starania z podwójną dawką Clo i zobaczymy co bedzie dalej , 3 cykle z clo mi zostały a pozniej juz sama nie wiem ...;-/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze chyba nie miałam owulki nawet mnie jajniki nie bolą na owulacje testy też nie wskazują na to żeby była.
    Dzisiaj kilkakrotnie zakuł mnie brzuch po prawej i po lewej stronie nie nakręcam się choć jest to dla mnie trochę dziwne jeszcze tak nie miałam...
    A co tam u Was kochane ? :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ZakręconaOna, ja swój progesteron mam ładny (zawsze w szczycie koło 30), a dupka zalecił mi lekarz jako wspomaganie ewentualnego zagnieżdżania. Co do niebezpieczeństwa po odstawieniu to są dwie szkoły...mój powiedział, że z moim progesteron jest wszystko ok, więc nie ma potrzeby go brać dalej :)

    Dziś jest 3 dzień po odstawieniu dupka i małpy nadal brak. Cycuchy mnie strasznie bolą...jutro beta...niby co ma być to będzie, ale boję się strasznie :) :) :)

    Mordeczka...a zatestuj, ot tak :) Co Ty na to ;) ?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 19:54

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz o ciążowym? :)
    To zrobie rano mam jakiś w szafie to rano go osikam hihi :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Mówisz o ciążowym? :)
    To zrobie rano mam jakiś w szafie to rano go osikam hihi :)

    Tak, mówię o ciążowym...
    Zatestuj tak z "głupa", przynajmniej będziesz miała pewność :)

    Moja znajoma miała okres (ciut lżejszy) a okazało się, że była w ciąży...

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka...i jak już jest po okresie to nie musi być z porannego moczu :)
    Ale nie podpuszczam :P :D

    Ale mam stresa przed jutrem...niby jestem pewna, że beta nie wyjdzie pozytywna...ale jakoś taka maluteńka nadzieja się we mnie tli...

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zrobie choć tak już mogę powiedzieć że będzie I kreska :)
    A ty co tam gotowa na jutrzejszą betę?

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka, masakra...nie znoszę tego czekania.
    Chociaż jestem prawie pewna, że beta wyjdzie negatywna...

    Co mi w górze zapisane...tak będzie... :)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka, to czekam na te kreski :)
    Przynajmniej będzie wiadomo, a Ty będziesz miała spokojniejsza głowę :)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem trzymam za Nas baardzo mocno kciuki:)
    Jutro się wszystko okaże:)
    Dziewczynki Nam pouciekały i tylko my w trzy podtrzymujemy wątek eeh :(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ