Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Dmuchawiec :) Jak ogarniesz się z maluszkiem to napisz coś więcej o waszym spotkaniu :)
    A więc oficjalnie wkraczam na pierwszy stopień podium :)

    Podium ^^
    1.tygrys73
    2.Mordeczka
    3.Ona.

    Zakręcona myślałam że jak młody wchodzi se w kanał to szybko idzie poród, ale u ciebie szybko nie było, to już się nie cieszę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 15:55

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec gratulacje. :)
    Tygrysku mnie to czasami w pachwinach ciągnie jak spodnie zakładam. :/
    Powodzenia na ktg :)
    Ja po obiedzie. Mama gotuję bigos kupiła kiszoną kapustę jest tak dobra że chyba z pól kilograma zjadłam mniam ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej zajęłam 2 miejsce :) hihi

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec gratuluje synka :-) Dużo zdrówka dla Was :-) ZakreconaOna, ja się długo zastanawiałam nad tymi skojarzonymi, chodziło mi żeby nie kluć tyle razy.

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku ale to , że dzieciątko wchodzi w kanał teraz delikatnie to znaczy że głową się ustawia a nie że z niego wychodzi :-)
    Dziecko jak zacznie się akcja porodowa w trakcie skurczy wstawia się do wyjścia kompletnie , u Mnie trwało to pół h , skurcze parte wstawiaja w kanał glowke dzieciątka , u Mnie akcja partia trwała pół godziny tylko u mojej znajomej 5 także nie ma reguły kochana


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec gratuluje serdecznie :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam powiem że jeszcze do mnie nie dociera fakt że za kilkanaście dni będę rodzić. :) nawet się nie boje (może na razie się nie boję) może po nowym roku się to zmieni :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Ja Wam powiem że jeszcze do mnie nie dociera fakt że za kilkanaście dni będę rodzić. :) nawet się nie boje (może na razie się nie boję) może po nowym roku się to zmieni :)
    Ja kochana nie balam się do samego końca , dopiero jak wody mi odeszły go mega ekscytacja mnie zalapala i to wsyztsko , może z Tobą będzie to samo :-))


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że też tak będę mieć :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja tak czekam na te emocje a tu znowu cisza na ktg :p we wtorek decyzja czy wystarczy mi wód do terminu

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby starczyło ha co ja mówię na pewno starczy :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno starczy , kochana też poprawkę trzeba brać na to wszystko bo to tylko wyliczenia są przy ułożeniu dziecka , pamietasz jak u Mnie układał się mały jakiś czas tak , że AFI 6 było i do szpitala mnie skierowali a za jakiś czas nagle AFI 10 :-) mały wystarczy że nogę wcisnal gdzieś . Wiadomo że lepiej dmuchac na zimne ale i bez paniki . Kochana Ty jutro 38 tydzień zaxzynasz , jejku jak to zlecialo :-))


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec gratulacje!!!

    Trzymam kciuki za resztę oby wszystko przebiegło bezproblemowo. Ja dziś wzięłam sobie urlop i wczoraj też i w poniedziałek :P

    wczoraj pogrzeb. nie wiem do tej pory do mnie to nie dociera. chrzestny mojego A. spokojny, życzliwy człowiek powiesił się :( przez sąsiada smarkacza...

    dziś mój A. ma urodziny idzie po pracy z kolegami na pifko i mam nadzieję, że wróci w miare normalnie do domu bo pasuje od dziś do wigilii <3 :P a jeszcze wczoraj na stypie wszyscy się pytali o ślub i o dziecko... wszyscy zachwyceni kuzynki córeczką która ma roczek....

    jutro też nie ide do pracy a co tam trzeba przygotować coś na święta a poza tym w niedziele wyprawiamy w lokalu babci 90 urodziny!!! moja kochana!!! musze się z nią napić i dlatego w poniedziałek wolne :P

    chciałam jeszcze we wtorek i środe ale brygadzista mi powiedział, że przeginam :/ więc wtorek i środa 1 zmiana w pracy.

    a w poniedziałek mój gin mi kazał przylecieć na monitoring. będzie 12dc mam nadzieję, że po dwóch tabletkach CLO, kwasie foliowym, ovarinie, wiesiołku i tych innych specyfikach coś tam urosło.... ech... to wszystko co u mnie.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec gratulacje :)
    Mordeczko mnie też tak pachwiny bolą czasami, najczęściej jak z wanny wychodzę :/

    O kurcze już na podium wskoczyłam? Chwila moment Tygrysek się rozpakuje z Mordeczką i wtedy nie ma wyproś, moja kolej przyjdzie. Już mam stres ;p

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea trzymam kciuki za ten cykl :) Musi być w końcu udany :)
    Dziewczyny się będą rozpakowywać, to ktoś musi brzuszek przejąć :)

    Dea28 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie musi ktoś po nas brzuszki przejąć. :)
    Ona ja to się jeszcze nie stresuje :)
    Wczoraj wzięłam się za siebie i ogoliłam Zośkę przy pomocy lusterka dałam radę. :) no i rozpierdalają mnie rozstępy na niej :/
    Dzień dobry kochane :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko też mam kilka rozstepow na Zosce ... Na szczęście malowidoczne


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się tak rzucają w oczy mężowi też są dość grube i długie :/ ale co mi tam nikt ich nie widzi i widzieć nie musi ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :-) Ale dzisiaj męczący dzień, normalnie nic się nie chcę ;-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ja już straciłam rachubę w którym jestem tygodniu, tak do 35 to się cieszyłam kazdym nowym , a teraz to tak szybko leci ze nie zauważam.
    U mnie te wody monitorujemy co 2 tyg i niestety za każdym razem mniej no ale już niedługo zostało.
    Dea, Girl ja zaraz oddaję brzuszek, Mordeczka niedlugo po mnie więc brać i sę nie krępować. Ode mnie już można na legalu :P
    A taki mam brzuch- nisko. Boli mnie krzyż.
    16e6b9c9a4b5c6f4.jpg

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
‹‹ 611 612 613 614 615 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ