Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi dzisiaj jedli pizze a ja łososia z warzywami na parze :) ale jak czułam zapach tej pizzy to mi ślinka do dupy uciekała. :D
    Tygrysku jak Marcelek szybko rośnie :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór ;)
    Dea już niedługo usg będzie to spokojnie odsapniesz bo widze koleja bete chcesz robic :)
    My dzień dziś generalnie całkiem normalnie spędziliśmy , od rana D spał bo o 7 dopiero z pracy wrócił wiec Ja od rana ogarnełam siebie i Oskarka , poszliśmy na spacer , na obiad zrobiłam domową pizze ( widze , ze u wielu z Was ona dzis gościła na stole hehe ) jedną zrobiłam z bekonem , serem feta i szpinakiem a drugą z cebulką , zółtym serem , szynką i oliwkami ;) były przepyszne . Mimo diety skusiłam sie na zjedzenie po kawałku , treningi zapierniczam codziennie , waga spada także jeden grzeszek sie nie liczy hehe
    Pożniej zjedliśmy , poszliśmy małemu kupić bujaczek na walentynki bo ten co ma okazał sie chustawką 6+ jak przyleciałam do UK i musielismy go schowac narazie , Ja dostałam roze czerwone . D poszedł do pracy o 16 a Ja wysprzatałam caaaalusienki dom bo gości jutro od rana mamy , moja rodzinka przyjezdza ;)
    Teraz zbieramy się własnie do kąpieli z Oskarkiem i cycolić ;*

    P.S wszystkiego dobrego z okazji walentynek laseczki


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 15 lutego 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Ona., Anka jak ten czas leci, niedlugo się rozpakujecie :D
    oj leci, leci. Ja nie wiem kiedy mi zleciały te wszystkie tygodnie

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 15 lutego 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Zbieram się na wizytę, to już ostatnia chyba..

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona bo sie stresuje :-( próbuje sobie czas zabić choć w sumie niedawno wstałam,teraz robie pranie i może do mamci pojade i na zakupy.
    Ona udanej wizyty

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea mi do pierwszej wizyty też czas się dłużył. :/ Pamiętam jak gin mi powiedział że jak się uda to mam zaraz do niego dzwonić tak też zrobiłam a i tak kazał przyjść dopiero w 7 tygodniu bo i tak na poczatku nic nie widać. :) Wszystko będzie dobrze kochana :)
    Dzień dobry dziewczynki ja piję kawę i zaraz z mężem i małą zbieramy się do banku pierwszy wyjazd małej odkąd wyszła ze szpitala :) trochę wcześnie ale jestem zmuszona bo muszę do tego banku jechać. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie :) Wszystko ok i zostało już tylko czekać na poród <3

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki słyszałyście o trollu z grudniowych mamusiek? Flakonik podszywała się pod laskę z Holandii, kradła jej zdjęcia, wszystko..

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ty gadasz czyli co nie była w ciąży itp ? Ona niby bliźniaki miała nie ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Mordeczko dowiedziałam się od naszych dziewczyn na fb. Dziewczyny z grudniowek juz napisały do tej holenderki. Ta sie niby teraz tłumaczy ze jest chora psychicznie. Niw wiadomo kim w ogóle jest

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-) My już w domku :-) Pani doktor stwierdziła, że mała ma angine i oczywiście antybiotyk :-/ Muszę zmienić pediatre :-/
    A o tej dziewczynie słyszałam, ciekawe jaki miała powód do takiego zachowania...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za agentka :/
    Anka niech się mała kuruje :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Mordeczko :-) Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 15 lutego 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle sie szendam.byłam u koleżanko,jutro shopping a w środe wieczór kino z przyjaciółką :-D noooo musze jakoś dotrwać do poniedziałku. Dziś mi wybił 7 tydzień według belly a dokładnie 6t0d

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hallo co tu taka cisza? ja jem śniadanko :) tak tak wieczorem chodze spać nie moge a rano się podnieść nie moge :D ide zaraz do sąsiadki, obiadek mam więc luzik :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jaki śliczny suwaczek ! :)
    Dzień dobry ja też właśnie zjadłam śniadanko i kończę pić kawkę. :)
    Gabi śpi więc mam nadzieję że zdążę sobie posprzątać. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:-) My siedzimy z małą w domu:-) Ostatnio mam jakieś śpiące dni:-> Miłego dnia:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale numer z tą dziewczyną :/


    Ja trochę kuchnię dziś ogarnęłam, ale odpoczywam ogólnie, bo co najmniej do weekendu bym chciała jeszcze w pakiecie pochodzić :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duuuuużo dziewczyn konta pousuwało z tego forum :/ My z bbf ze styczniówek piszemy na fb a ta laska prawdopodobnie miała pozakładane kilka wątków na bbf

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziękuję Mordeczko :) miałam ustawić po wizycie u gina ale mam nadzieję że będzie dobrze inaczej sobie tego nie wyobrażam :) zastanawia mnie fakt że nie mam praktycznie żadnych ciążowych objawów

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
‹‹ 652 653 654 655 656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ