X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    jeeeeeeju dziewczyny dzisiaj na forum same smuty...
    może jakieś dobre wiadomości ktoś ma??? piszcie coś optymistycznego bo zaraz Wam zacznę kawały opowiadac na poprawę humoru :):):)

    No to mamy weekend:) zawsze to mnie optymistycznie nastraja:) poza tym @ jeszcze nie dostałam hehehe bo to nie jej czas jeszcze 2 dni ale się cieszę bo 2 dni nadziei, że może się udało. Może więcej optymistycznych wieści będzie w przyszłym tygodniu :) na razie @ się przypałętały co do niektórych niestety

    Meginka, Libra lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    jeeeeeeju dziewczyny dzisiaj na forum same smuty...
    może jakieś dobre wiadomości ktoś ma??? piszcie coś optymistycznego bo zaraz Wam zacznę kawały opowiadac na poprawę humoru :):):)

    poczekaj, poczekaj ;D
    niedługo już , nie długo, nie tak szybko :P
    daj troszkę czasu ;)

    Meginka lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dzisiaj najprawdopodobniej owu (test i ból jajników) i mam cichą nadzieję, że może ten cykl.. - choć śluzu jak na lekarstwo. mindusia bardzo ale to bardzo chciałabym przesłać pozytywne fluidy.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    samira wrote:
    byłam u lekarki,problem z gardłem oskrzela czyste a mnie dusi wrrr...
    mam brac antybiotyk który zaczęłam ...augumentin a żołądek mi od niego nawala bo mam refluks ble...i kwski się tworzą ,muszę iść jeszcze raz do laryngologa bo to gardło pobolewa tylko po jednej stronie i często się powtarza i czuję że tam się coś powiększa i mi przeszkadza ,tz. do innego bo ta baba co byłam kiedyś nic na to nie mówiła a jak byłam mała to chcieli migdały mi wycinać ...

    może to właśnie migdały
    ja właśnie wycinałam po poronieniu migdały we wrześniu, te podniebienne
    ginka mi zaleciła. Laryngolog też powiedziała, że warto. Skonsultowałam to z innym laryngologiem - powiedział, że są do wyrzucenia, wpisał mnie na zabieg na NFZ i własnoręczne je wyciął :). Jeszcze w szpitalu mnie inna lekarz laryngolog utwierdziła w przekonaniu, że dobrze robię...ale po zabiegu nie byłam już tego taka pewna ;D. Ból po zabiegu nie do zniesienia. Na ketonalu dożylnie całą dobę :/.
    Nie jest to najprzyjemniejsze, ale można wytrzymać.

    słyszałam ze ma pewien laryng właśnie niedaleko gdzie mieszkam .który ma metody wycinania laserem i wtedy szybciej się goi i wogóle...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Meginka wrote:
    jeeeeeeju dziewczyny dzisiaj na forum same smuty...
    może jakieś dobre wiadomości ktoś ma??? piszcie coś optymistycznego bo zaraz Wam zacznę kawały opowiadac na poprawę humoru :):):)

    poczekaj, poczekaj ;D
    niedługo już , nie długo, nie tak szybko :P
    daj troszkę czasu ;)

    heh bo wiesz ja z tych niecierpliwych jestem :)
    a u mnie @ siedzi jeszcze, brzuch mnie napiernicza, no ale jeszcze przez weekend się przemęczę a potem już pewnie sobie pójdzie iiiiiiii -> kolejne staranka :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo a jeszcze mam pytanie... czy to prawda że dzień przed wizytą u gina należy się powstrzymac od starań?? Bo akurat mam wtedy dni płodne i nie wiem... Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Bo do tej pory jak szłam do gina to nie zwracałam na to uwagi, może byliśmy bardziej spontaniczni, a teraz jak zaczęłam pilnowac tych dni płodnych to juz nie jest tak spontanicznie jak kiedyś...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    ja mam dzisiaj najprawdopodobniej owu (test i ból jajników) i mam cichą nadzieję, że może ten cykl.. - choć śluzu jak na lekarstwo. mindusia bardzo ale to bardzo chciałabym przesłać pozytywne fluidy.

    większość z nas tutaj ma problem z tym śluzem płodnym a testy owu wychodzą pozytywne...

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    oooo a jeszcze mam pytanie... czy to prawda że dzień przed wizytą u gina należy się powstrzymac od starań?? Bo akurat mam wtedy dni płodne i nie wiem... Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Bo do tej pory jak szłam do gina to nie zwracałam na to uwagi, może byliśmy bardziej spontaniczni, a teraz jak zaczęłam pilnowac tych dni płodnych to juz nie jest tak spontanicznie jak kiedyś...

    nie ma znaczenia ,byleby bujanki nie były przed sama wizytą a np. dzień wcześniej ...:P

    Meginka lubi tę wiadomość

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    oooo a jeszcze mam pytanie... czy to prawda że dzień przed wizytą u gina należy się powstrzymac od starań?? Bo akurat mam wtedy dni płodne i nie wiem... Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Bo do tej pory jak szłam do gina to nie zwracałam na to uwagi, może byliśmy bardziej spontaniczni, a teraz jak zaczęłam pilnowac tych dni płodnych to juz nie jest tak spontanicznie jak kiedyś...

    Wiesz jak chodziłam do gina na obserwację w czasie dni płodnych to kazał nam się starać nadal i się nie stresować, że coś tam zostanie bo to normalne i w niczym nie przeszkadza, a wiadomo, że się staramy. A co do spontaniczności to wczoraj miałam sprzeczkę z M, że mu tego brak wolałby żeby staranie się o dzidzię było bardziej spontaniczne stanęło na tym, że mam go poinformować, że to te dni i zabrać się do roboty w pierwsze dni a on w kolejne cwaniak:)

    Meginka, samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    oooo a jeszcze mam pytanie... czy to prawda że dzień przed wizytą u gina należy się powstrzymac od starań?? Bo akurat mam wtedy dni płodne i nie wiem... Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Bo do tej pory jak szłam do gina to nie zwracałam na to uwagi, może byliśmy bardziej spontaniczni, a teraz jak zaczęłam pilnowac tych dni płodnych to juz nie jest tak spontanicznie jak kiedyś...

    nie ma znaczenia ,byleby bujanki nie były przed sama wizytą a np. dzień wcześniej ...:P

    no bo właśnie przeczytałam kiedyś na innym forum że dziewczyna poszła do gina i ją opieprzył że się nie powstrzymała dzień przed wizytą...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej siostrze też powiedział niby żartem, że nie da się ukryć , iż romantyczne chwile przeżyła:)

    Meginka, Mała lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Meginka wrote:
    oooo a jeszcze mam pytanie... czy to prawda że dzień przed wizytą u gina należy się powstrzymac od starań?? Bo akurat mam wtedy dni płodne i nie wiem... Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Bo do tej pory jak szłam do gina to nie zwracałam na to uwagi, może byliśmy bardziej spontaniczni, a teraz jak zaczęłam pilnowac tych dni płodnych to juz nie jest tak spontanicznie jak kiedyś...

    Wiesz jak chodziłam do gina na obserwację w czasie dni płodnych to kazał nam się starać nadal i się nie stresować, że coś tam zostanie bo to normalne i w niczym nie przeszkadza, a wiadomo, że się staramy. A co do spontaniczności to wczoraj miałam sprzeczkę z M, że mu tego brak wolałby żeby staranie się o dzidzię było bardziej spontaniczne stanęło na tym, że mam go poinformować, że to te dni i zabrać się do roboty w pierwsze dni a on w kolejne cwaniak:)

    ja swojego raczej dokładnie nie informuję kiedy mam owulkę, ale sam się dopytuje. Tu, na forum jakoś swobodniej mi się o tym pisze, może to przez anonimowośc. Facet tego raczej nie zrozumie..

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chce wiedzieć bo mówi, że siły zbiera i armię szykuje, musi wyszkolić żeby wiedziały czego szukać. Ale troszkę się denerwuje, że to tak mechanicznie wg niego. Dziś mi miałczy żebym test zrobiła bo zobaczył na wykresie, że 80 % szans na to żeby się upewnić czy się udała a weź tu wytłumacz, żeby na to nie patrzył to mi mówi, że nie wie po co to w końcu jest ah te chłopy:)

    Meginka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agula wrote:
    ja tez wybieram sie do lekarza jak tylko @ sobie pojdzie, ciekawe czy sie w ogole gdzies dostane, bo tu podobno ciezko z tym (mieszkam w Anglii). a tak poza tym to pozdrawiam Was wszystkie kochane dziewczyny :) ;)

    a ja słyszałam ze tam nawet ciąży nie uznają do 11-12tyg. a jak coś się dzieje no ze po prostu tak miało być i koniec tematu...niestety ...

    samirka tutaj poprostu ciaza nikt sie nie chwali przez pierwszy trymestr gdyby bylo poronienie, to wtedy przynajmniej nikt o tym nie wie.

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Mój chce wiedzieć bo mówi, że siły zbiera i armię szykuje, musi wyszkolić żeby wiedziały czego szukać. Ale troszkę się denerwuje, że to tak mechanicznie wg niego. Dziś mi miałczy żebym test zrobiła bo zobaczył na wykresie, że 80 % szans na to żeby się upewnić czy się udała a weź tu wytłumacz, żeby na to nie patrzył to mi mówi, że nie wie po co to w końcu jest ah te chłopy:)

    no właśnie, ach te chłopy... mój oczywiście myślał że nam się uda za pierwszym razem, i teraz strasznie zawiedziony.. w sumie to ja też, no ale cóż, pójdę się zbadam i zobaczymy w czym tkwi problem ...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały Jasiu ma urodziny i wypatruje przez okno gości.
    Nagle mówi do mamy:
    - Mamo wujek i ciocia idą!
    - Nie mówi się wujek i ciocia tylko wujostwo.
    Wygląda dalej.
    - Mamo kuzyn i kuzynka idą!
    - Jasiu nie mówi się kuzyn i kuzynka tylko kuzynostwo.
    Patrzy dalej i zauważył babcie i dziadka i mówi do mamy:
    - Mamo dziadostwo idzie.

    hahahahaha

    Meginka, maja2024, иιєиσямαℓиα, Libra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dla nas bo na czasie :)

    Trzej żonaci mężczyźni spotkali się w kościele.Jeden mówi:
    -Wiecie co? gdy moja żona była w ciąży czytała książkę "Jaś i Małgosia" i mamy dwoje dzieci.
    Mówi drugi:
    -A gdy moja żona była w ciąży czytała "Trzech muszkieterów" i mamy troje dzieci.
    Ostatni zerwał się do drzwi a jeden spytał:
    -A gdzie Ty tak pędzisz?
    -Lece do domu bo moja żona czyta "101 Dalmatyńczyków.

    maja2024, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka ja tez akurat na stronce z kawałami siedzę:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnego dnia przychodzi mąż z pracy, a kran w domu cieknie. Żona pyta:
    - Może byś naprawił kran?
    Mąż mówi:
    - A co ja, hydraulik?
    Na drugi dzień ogródek jest nieskopany. Żona znowu pyta:
    - Może byś skopał ogródek?
    - A co ja, ogrodnik?
    Na trzeci dzień mąż przychodzi, a krany nie ciekną i ogródek jest skopany. Mąż pyta żony:
    - Kto wszystko zrobił?
    A żona:
    - Sąsiad powiedział, że zrobi to wszystko za Ciebie, jeśli upiekę mu jakieś pyszne ciasto, albo się z nim prześpię.
    - No i co mu upiekłaś?
    A żona:
    - A co ja, cukiernik?
    :):):)

    agula, maja2024, Effcia28, иιєиσямαℓиα, Libra lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah niezły

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ