X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    aniczka wrote:
    mam jeszcze jedno pytanko czy jezeli moj wykres pokazuje dni plodne ale jeszcze nie okreslil owulacji to znaczy ze mam sie bzyku bzyku codziennie az do owu czy lepiej sie wstrzymac az do dnia owulacji kurna chatka ja to ładnie zielona jestem w tym temacie poradzcie cos

    Aniczka, nie czekaj na wstrzelenie się w owu, bo organizm może spłatać Ci figla, owu będzie wcześniej i okaże się, że przegapiłaś okazję i cykl zmarnowany. Serduchujcie od momentu zauważenia płodnego śluzu. Ja obrałam strategię co 2 dni. Powodzenia :)

    dziekuje bardzo wczoraj odpuscilam bo bzyku bylo przedwczoraj wiec dzisiaj dzialam moze sie szczescie do mnie usmiechnie

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    mam jeszcze jedno pytanko czy jezeli moj wykres pokazuje dni plodne ale jeszcze nie okreslil owulacji to znaczy ze mam sie bzyku bzyku codziennie az do owu czy lepiej sie wstrzymac az do dnia owulacji kurna chatka ja to ładnie zielona jestem w tym temacie poradzcie cos

    jak najbardziej działać , i opierać się na swoich objawach i testach owu a wykres traktować pomocniczo bo on pokaże przepuszczalny czas a raczej juz po owu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2013, 14:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    samira lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja zgłupiałam bo dziś wykres wyznaczył mi owu na 12.01 a wszystko na ziemi i niebie wskazuje że była 7-8 i być tu mądrym !? :O

    olej to co ci ovu wyznacza, mi w poprzednim cyklu też jakies herezje wyczyniał. To tylko system, a ty masz nad nim przewage, bo wiesz co odczuwasz.
    No i zgadzam się z Meginką.

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja i jak tam u ciebie? Ide zobaczyć na wykresie...

    ani tu, ani tam Cię nie ma...hmm:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2013, 15:46

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    samira wrote:
    a ja zgłupiałam bo dziś wykres wyznaczył mi owu na 12.01 a wszystko na ziemi i niebie wskazuje że była 7-8 i być tu mądrym !? :O

    olej to co ci ovu wyznacza, mi w poprzednim cyklu też jakies herezje wyczyniał. To tylko system, a ty masz nad nim przewage, bo wiesz co odczuwasz.
    No i zgadzam się z Meginką.

    olewam haha wpisuje tylko dla władnej świadomości co bym wiedziała co brałam ,jakie miałam objawy itp...

    Meginka, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glazik22 wrote:
    Witam :)

    witam !!!

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie się podziewa nasza иιєиσямαℓиα??? coś ostatnio jej nie słychać na forum...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja zgłupiałam bo dziś wykres wyznaczył mi owu na 12.01 a wszystko na ziemi i niebie wskazuje że była 7-8 i być tu mądrym !? :O

    O matko...powodzenia :-p Mi 2 razy przesuwał ovu, aż stanęło na 18 dc,pamietam , że 1 wyznaczył ovu w 11 dc... Chyba naprawde wtapie w 18 dc bo cykl miałam wtedy 27, no bez przesady:-) Dlatego liczę chyba bardziej troszeczkę choć na testy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2013, 16:09

    samira lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek!!!
    Mam znowu pytanie(nie pamietam na jakim forum przeczytalam o leku nazwie Maca)czy moge go zakupic na Allegro i wie ktos moze ile kosztuje??? Bylam u nas w aptece i kosztuje 50zl!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    a ja zgłupiałam bo dziś wykres wyznaczył mi owu na 12.01 a wszystko na ziemi i niebie wskazuje że była 7-8 i być tu mądrym !? :O

    O matko...powodzenia :-p Mi 2 razy przesuwał ovu, aż stanęło na 18 dc,pamietam , że 1 wyznaczył ovu w 11 dc... Chyba naprawde wtapie w 18 dc bo cykl miałam wtedy 27, no bez przesady:-) Dlatego liczę chyba bardziej troszeczkę choć na testy

    u ciebie to bardziej prawdopodobny ten 11dc jak masz cykle 27dniowe (jak zrozumiałam dobrze że 27 oznacza że takie masz cykle !? ) a testy owu uważam ze wyszły mi tym razem prawidłowo i warto z nich korzystać bo jak nie wychodzą wogóle to coś jest nie tak z płodnością...(moje zdanie na temat testów i najlepsze kasetkowe,najwygodniejsze ) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Dzien doberek!!!
    Mam znowu pytanie(nie pamietam na jakim forum przeczytalam o leku nazwie Maca)czy moge go zakupic na Allegro i wie ktos moze ile kosztuje??? Bylam u nas w aptece i kosztuje 50zl!

    już o tym pisałam kilka str temu !!!

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    a ja zgłupiałam bo dziś wykres wyznaczył mi owu na 12.01 a wszystko na ziemi i niebie wskazuje że była 7-8 i być tu mądrym !? :O

    O matko...powodzenia :-p Mi 2 razy przesuwał ovu, aż stanęło na 18 dc,pamietam , że 1 wyznaczył ovu w 11 dc... Chyba naprawde wtapie w 18 dc bo cykl miałam wtedy 27, no bez przesady:-) Dlatego liczę chyba bardziej troszeczkę choć na testy

    u ciebie to bardziej prawdopodobny ten 11dc jak masz cykle 27dniowe (jak zrozumiałam dobrze że 27 oznacza że takie masz cykle !? ) a testy owu uważam ze wyszły mi tym razem prawidłowo i warto z nich korzystać bo jak nie wychodzą wogóle to coś jest nie tak z płodnością...(moje zdanie na temat testów i najlepsze kasetkowe,najwygodniejsze ) :)

    Oj jak monitoruje od 4 miesięcy to miałam 26-27-28. Teraz miałam 30 ale bardzo dożo stresów, bardzo...:-(Nigdy tak długich nie mam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę jeszcze raz :)

    ,ja kupiłam z Allegro bo jest taniej jak w typowej aptece masz linka

    http://allegro.pl/swanson-maca-100kaps-proces-pamieciowy-sport-i2915144715.html ja kupiłam ta i od tego sprzedawcy,ale ważne żeby zakupić 100kap, bo najbardziej się opłaca i" brać nie więcej jak 2szt dziennie "!!!!! ty tez możesz brać ,nie tylko twój men a działa na pewno bo maca jest dodawana do tych znanych suplementów poprawiających płodność :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2013, 20:27

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry wszystkim :) bylam dzisiaj u lekarza na kosultacji, mam przyjsc na badanie krwii w 21dc, a moj partner na badanie nasienia i wtedy zobaczymy co dalej. zaczynam robic testy owu od dzisiaj, zeby niczego nie przegapic :) oj jestem ciekawa co to bedzie :) a co tam u Was drogie kolezanki? :)

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam wszystkie staraczki!!! nie wiem jak Wy, ale ja dziś zasypiam na stojąco...nie daję rady normalnie, mam nadzieję, że się udało...bo jajniki też mi dziś dawały popalić

    samira lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo samira:-)))

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Eavonne wrote:
    Dzien doberek!!!
    Mam znowu pytanie(nie pamietam na jakim forum przeczytalam o leku nazwie Maca)czy moge go zakupic na Allegro i wie ktos moze ile kosztuje??? Bylam u nas w aptece i kosztuje 50zl!

    już o tym pisałam kilka str temu !!!

    ja bralam witaminy wspomagajace plodnosc o nazwie prenatal probaby opakowanie miesiac 30tabsow jedynie 140zl i drugie dla faceta powiem jedno lipa przez duze l

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    samira wrote:
    Eavonne wrote:
    Dzien doberek!!!
    Mam znowu pytanie(nie pamietam na jakim forum przeczytalam o leku nazwie Maca)czy moge go zakupic na Allegro i wie ktos moze ile kosztuje??? Bylam u nas w aptece i kosztuje 50zl!

    już o tym pisałam kilka str temu !!!

    ja bralam witaminy wspomagajace plodnosc o nazwie prenatal probaby opakowanie miesiac 30tabsow jedynie 140zl i drugie dla faceta powiem jedno lipa przez duze l

    słyszałam o nich ale nie dałabym tyle kasy a maca jest nie droga ale to nie są kuracje na miesiąc a przynajmniej na 3 miechy bo to naturalne produkty ...

    a np. costagnus to właśnie ten słynny niepokalanek mnisi tylko w postaci tabsów a nie ziół do zaparzania i często są na niego uczulenia i problemy żołądkowe ale też bierze się go przez 3 miesi.ące i nie na każda kobitkę zadziała...niby jest na regulacje cyklu i obniżenie prolaktyny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja np. biorę CLO pierwszy cykl (niby mocny lek chemiczny już) i nikt mi nie zagwarantuje ze po nim zajdę od razu w ciążę...dlatego czy naturalny czy chemiczny jednym pomoże drugim nie...

    tak samo wiesiołek ,na mnie nie działa kompletnie ...siemię niekiedy piłam bo mam refluks (a on ma śluzy ) ale znowu powoduje silne wzdęcia jak i wiesiek ...

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ