X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ze mną chyba jest coś nie tak :P wstałam rano i zjadłam pół czekolady :) niedługo mi takie boczki urosną jak słonicy :):) ogólnie jakoś mi tak dziwnie, nie wiem o co cho :)

    Ze mną też...po tamtym miesiącu mi już wyrosły...masakra :-p Ale jak tu dietkę trzymać jak się myśli o bobasku...:-)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczy czym wy sie przejmujecie ja w 2012 przytyłam 13 kilo nie dlatego że wiecej jadłam ale dlatego że rzuciłam palenie i metabolizm mi zwolnił to dopiero załamka :(

    event.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem też rzuciliśmy palenie, ze względu na starania, ale też dla zdrowia, a poza tym od ponad pół roku nie pracuję, więc mam mniej ruchu i to pewnie też się przyczyniło do mojej "oponki". Chciałabym żeby mi brzuszek urósł ale nie z powodu tłuszczu :P:P

    mindusia, agula lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Meginka wrote:
    ze mną chyba jest coś nie tak :P wstałam rano i zjadłam pół czekolady :) niedługo mi takie boczki urosną jak słonicy :):) ogólnie jakoś mi tak dziwnie, nie wiem o co cho :)

    Ze mną też...po tamtym miesiącu mi już wyrosły...masakra :-p Ale jak tu dietkę trzymać jak się myśli o bobasku...:-)

    No właśnie, miałam zamiar początkowo przejść na dietę ale przecież gdybym zaciążyła, to muszę mieć dużo witamin itd dla maleństwa, bo pierwsze tygodnie jego rozwoju są bardzo ważne. No i oleję moje boczki, będę się odchudzać po ciąży hehe ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam panie ja jestem spowrotem :)może to już odczucia dzidziusia :D

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też narazie daje sobie spokój z diatami najważniejsze to to z już rok nie pale i lepiej sie czuje a kilogramów kiedys sie pozbede

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    hej wszystkim mam pytanie do tych co brały lub biora clo jak sie po tym czułyście bo ja mam je brac od nastepnego cyklu i nie wiem czego sie spodziewac

    ja brałam clo pierwszy cykl i czułam się super a tez się tego bałam ,skutków ubocznych ,jedynie w dniach owulki troszkę w jajnikach ciągło ,to wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ani mój G nie palimy ,ja w sumie prawie nigdy (wypaliłam 10 papierosów i to mentolowych to wszystko ,ale to było z 15lat temu) a mój G palił za młodego ale tylko 2,5 roku i do tej pory nic :)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    My z mężem też rzuciliśmy palenie, ze względu na starania, ale też dla zdrowia, a poza tym od ponad pół roku nie pracuję, więc mam mniej ruchu i to pewnie też się przyczyniło do mojej "oponki". Chciałabym żeby mi brzuszek urósł ale nie z powodu tłuszczu :P:P

    to tak samo jak ja. Siedzi się cały czas w domu i nie ma za bardzo ruchu tylko tyle co się do jakiegoś sklepu człowiek przejdzie po zakupy.
    Ja w tamtym cyklu miałam takie napady obżarstwa. teraz bałabym się stanąć na wagę żeby się nie przerazić.

    Meginka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja przytyłam 10kg przez ostatni rok i tyle muszę zrzucić,poniekąd to wina zestawu witamin jakie brałam,miałam niesamowity apetyt po nich a do tego lubię słodycze niestety ;) ważyłam 63-65 a teraz 75kg :O

    Meginka lubi tę wiadomość

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w tamtym roku w styczniu rzuciłam palenie i mój M tez troche przytyłam ale nie było tragedi ale potem odstawiłam tabletki anty i zaczełam tyc na potęge i do tego cały czas mdłości zawroty głowy @ co 2 miesiące
    z 60 kg zrobiło sie 73 masakra

    samira lubi tę wiadomość

    event.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja przytyłam 10kg przez ostatni rok i tyle muszę zrzucić,poniekąd to wina zestawu witamin jakie brałam,miałam niesamowity apetyt po nich a do tego lubię słodycze niestety ;) ważyłam 63-65 a teraz 75kg :O

    samirka a ile masz wzrostu? nie przejmuj się, ja już dobiłam do 80 niestety. Musze zacząć się ruszać bo się w drzwi nie zmieszczę :P Niby nie jem dużo, tylko strasznie mało ruchu mam no i mój największy grzeszek- podjadanie wieczorami :/
    Ale to też jest wina mojego M bo on je wieczorami i jak tak patrze na to jego jedzonko no to nie mogę się powstrzymać :)
    M może jeść i jeść o każdej porze dnia i nocy a wcale nie tyje, spala na bieżąco, zazdroszczę mu tego :)Wcale po nim nie widać, że je takie gigantyczne ilości :P I gdzie tu sprawiedliwość ??? :):) ehhh...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rzuciłyście palenie? Dla mnie to abstrakcja nie palić- no chyba że w ciąży będę, ale to inna bajka ...:( .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2013, 14:41

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    a ja przytyłam 10kg przez ostatni rok i tyle muszę zrzucić,poniekąd to wina zestawu witamin jakie brałam,miałam niesamowity apetyt po nich a do tego lubię słodycze niestety ;) ważyłam 63-65 a teraz 75kg :O

    samirka a ile masz wzrostu? nie przejmuj się, ja już dobiłam do 80 niestety. Musze zacząć się ruszać bo się w drzwi nie zmieszczę :P Niby nie jem dużo, tylko strasznie mało ruchu mam no i mój największy grzeszek- podjadanie wieczorami :/
    Ale to też jest wina mojego M bo on je wieczorami i jak tak patrze na to jego jedzonko no to nie mogę się powstrzymać :)
    M może jeść i jeść o każdej porze dnia i nocy a wcale nie tyje, spala na bieżąco, zazdroszczę mu tego :)Wcale po nim nie widać, że je takie gigantyczne ilości :P I gdzie tu sprawiedliwość ??? :):) ehhh...

    mój G nie je jakoś bardzo dużo, ale kiedyś ważył ponad 100 tyle ze jest wysoki ,po diecie Diukana jak mi mówił schudł 10kg a potem jeszcze więcej bo jak jest ze mną to nie je ton majonezu który uwielbiał ;) i pączków ,drożdżówek ,szczególnie tych pierwszych chociaż słodkie jemy :P

    ja powinna mięć dietę ze względu na refluks i ostatnio wykryte wrzodziejące zapalenie jelita grubego :( a i tak za bardzo sobie pozwalam ,dziś zjadłam chleb ze smalcem- kiełbaska,boczkiem,cebulką domowej roboty(sama wytapiałam :) ) i juz mi jest niedobrze ,bo to bardzo tłuste ehhh...

    a mam 164cm wzrostu a mój G 185cm (i ma bardzo dobra przemianę materii :p )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Jak rzuciłyście palenie? Dla mnie to abstrakcja nie palić- no chyba że w ciąży będę, ale to inna bajka ...:( .

    powinnaś rzucić jak się starasz ,wtedy bardzo spada płodność (a u faceta ilość i jakość plemników)a nie mówię w ciąży :O dzieci palących matek bardzo często maja problemy z układem oddechowym ,chorobami tego narządu nawet astmy !!!

    a i jeszcze dzieci rodzą się z bardzo niska waga ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2013, 14:47

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak byłam pewna, że rzucam to poszłam do lekarza po receptę na tabletki TABEX, bo tylko na receptę są i z tego co słyszałam bardzo dobre...Właśnie- z tego co słyszałam, bo po wzięciu kilku tabletek tak mnie wszystko swędziało, że zakończyłam kurację ;)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Jak rzuciłyście palenie? Dla mnie to abstrakcja nie palić- no chyba że w ciąży będę, ale to inna bajka ...:( .

    Po pierwsze musisz byc pewna że chcesz rzucic ja rzuciłam za 2 podejściem pierwsze robiłaam 5 lat temu udało sie 3 miesiące wytrzymac ale mój M palił tak wiec ja tez powróciłam do nałogu i w tamtym roku 9.1.2012 oboje wypaliliśmy ostatniego papierosa ja swoje 9 ostatnich nosiłam przez 2 tyg w torebce a potem trafiły do dzafy pod ubrania i teraz w świeta wydałam je szwagierce która pali

    event.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam na rzucaniu w przychodni 70 zł to kosztowało mój M mówi ze to bajka ale ta bajka na mnie podziłała i sam zapach mnie odrzuca

    event.png
  • Olka1980 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam również chciałam dołączyć do starajacych się od nowego roku:) mimo ze jestem 3 lata po ślubie dopiero teraz zdecydowaliśmy się z moim mężem na starania. Pierwsze poczyniliśmy ju w święta ale nie były one zbytnio precyzyjne no i 11.01 [email protected] tylko ze moje hormony już buzują na maxa i bardzo chciałabym już zostać mamusia... mam nadzieje ze wkrótce nam się uda pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2013, 15:13

    samira, Mała lubią tę wiadomość

    Olka
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja paliłam 10 lat w momencie jak dowiedziłam się że jestem w pierwszej ciąży spaliłam 1 paczkę praktycznie za jednym razem i dostałam takiego wstrętu że już 5 lat nie palę. Mimo iz mój i teściowie palili to nawet wręćz odpychająco na mnie dizłało jak czułam ten odur dymu to już mnie cofalo

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ