X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi pewnie masz racje. Początki bywają trudne jeśli chodzi o oczekiwanie na ciąże. Ja jestem troche niecierpliwą osoba i poki co nie umiem dopuścić do siebie myśli, że moge rok czekać na ciążę. Ale wiem, ze musze się uzbroić w cierpliwośc :P jakoś..
    A jeśli chodzi o listę, proszę o wpisanie mnie na 8 stycznia :)

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska. Ciężko sobie z tym radzić. Generalnie myśli ciągle krążą wokół jednego tematu. Ja też jestem niecierpliwa, więc 6 cykl już jest dla mnie przegięciem ;)
    Ja w poprzednim cyklu postawiłam na pozytywne myślenie i starałam się jak najmniej stresować staraniami, np. przestałam mierzyć temperaturę. Czułam się dobrze, ale teraz, w nowym cyklu, nie potrafię wykrzesać z siebie energii do działania mimo, że już kolejne płodne. Wydaje mi się, że właśnie przezywam kryzys z tym związany, zobaczymy jak z niego wyjdę. Na pewno święta z dala od Polski też mają wpływ na mój nastrój.

    Fruska. Super, że dziś pozytyw. U mnie powinien też być, ale jeszcze nie ma. Straciłam cierpliwość i też dziś będziemy serduszkować, żeby nie przegapić, chociaż nie chce mi się.

    Hopeless. Mówią, że owu 24h po pozytywnym teście, ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy uchwycimy pik LH, może jego końcówkę. Ostatnio znalazłam info, że owu nawet po 9h. Do tego OF dwa razy mi zaznaczył owu w dniu pozytywu a dwa razy na drugi dzień, więc to różnie bywa ;)

    Princesska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 a jak długie i regularne masz cykle ? Ja nie mierze temperatury. Raz w życiu to robiłam i wyszło ze owu miałam 19 dc. I troche sie tym sugeruje -/+ 2 dni i sprawdza sie. Mam w okolicach tych dni objawy owu. Trzeba zacisnąć zęby i próbować dalej. Ciesze sie, że wpisałam sie tu. Moze bedzie mi lżej oczekiwać z wami :D

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Trzymam kciuki ale na mojej aukcji tez były różowe na zdjęciu :/
    ALe jeszcze bylo napisane że czulość 10ml normalnie jak przyjda niebieskie to dam takiego NEGATYWA!!!!!

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowałam, że tego duphastonu nie biorę. Huk z tym. Dla porządku sprawdzę sobie progesteron, tylko w tym miesiącu będę mogła po trzech króli, może być 9 dc?

    Na razie ufam intuicji, jakoś wydaje mi się, że jestem... zdrowa :D
    Mogę czekać do maja, nie będę panikować i się szprycować jak debil. chyba, ze coś po drodze wyjdzie na rzeczy.

    kania85 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja po cichu trzymam kciuki za Ciebie. Oby z tego "kryzysu" wiesz... ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    ALe jeszcze bylo napisane że czulość 10ml normalnie jak przyjda niebieskie to dam takiego NEGATYWA!!!!!
    Moje niebieskie tez 10tki :D ale może to tylko ja trafiłam na felerne.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie nie Załamuj sie. Pomyśl sobie ze nic nie dzieje sie przypadkiem. Napewno wkrótce zostaniesz mama:) przecież marzenia sie spełniają. A jaka bedzie radość jak na teście zobaczysz dwie upragnione kreski. ja staram unikać sie przytulania tylko w jednym celu. Załóż ładna bieliznę, kup dobre winko i myśl o tym ze to chwila dla was..!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Princesska. Ciężko sobie z tym radzić. Generalnie myśli ciągle krążą wokół jednego tematu. Ja też jestem niecierpliwa, więc 6 cykl już jest dla mnie przegięciem ;)
    Ja w poprzednim cyklu postawiłam na pozytywne myślenie i starałam się jak najmniej stresować staraniami, np. przestałam mierzyć temperaturę. Czułam się dobrze, ale teraz, w nowym cyklu, nie potrafię wykrzesać z siebie energii do działania mimo, że już kolejne płodne. Wydaje mi się, że właśnie przezywam kryzys z tym związany, zobaczymy jak z niego wyjdę. Na pewno święta z dala od Polski też mają wpływ na mój nastrój.

    Fruska. Super, że dziś pozytyw. U mnie powinien też być, ale jeszcze nie ma. Straciłam cierpliwość i też dziś będziemy serduszkować, żeby nie przegapić, chociaż nie chce mi się.

    Hopeless. Mówią, że owu 24h po pozytywnym teście, ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy uchwycimy pik LH, może jego końcówkę. Ostatnio znalazłam info, że owu nawet po 9h. Do tego OF dwa razy mi zaznaczył owu w dniu pozytywu a dwa razy na drugi dzień, więc to różnie bywa ;)
    No ale i tak jest zawsze po pozytywie. Zależy ile się robi testów dziennie. Warto bzyknac tez nasteonego dnia bo temp pokazuje ovu juz po jej wystapieniu. Trza bzykac bzykac i bzykac :D Producenci podają 24-36 godzin po pozytywie. Ja mam najczęściej następnego dnia.

    FreshMm lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska. Ja mam regularne cykle po odstawieniu tabletek anty 24-26 dni.

    mi_lejdi. Dzięki :*

    Jeżeli chodzi o testy o czułości 10 to wiele razy już czytałam, że 20 pokazują lepiej. Zarówno dotyczyło to testów owu jak ciążowych, więc może po prostu nie warto tych 10 kupować.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po anty tez sie uregulowały :D ale moje maja aż 33 dni :/ dziewczyny bierze któraś z was inofolic? Mi ginekolog przepisała jako suplement diety. Zaczęłam go brać kilka dni po skończeniu okresu i aż sama byłam zdziwiona ilością śluzu! Nigdy takich ilości nie miałam. Ale to tylko tyle co zauważyłam od krótkiego czasu jego brania..

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello. Lepetyna mi dziś pęka ale to już 7dc ;)

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Mi po anty tez sie uregulowały :D ale moje maja aż 33 dni :/ dziewczyny bierze któraś z was inofolic? Mi ginekolog przepisała jako suplement diety. Zaczęłam go brać kilka dni po skończeniu okresu i aż sama byłam zdziwiona ilością śluzu! Nigdy takich ilości nie miałam. Ale to tylko tyle co zauważyłam od krótkiego czasu jego brania..
    Brałam :) u mnie nic nie robi ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie robilam dzisiaj tylko jeden kolo poludnia test wiec nie wiadomo moze wczesniej mogl byc pik lh ale w razie czego trzeba dzis tez zaliczyc i moze jutro :-P Jesli chodzi o testy to ja mam z rozowa koncowka i na aukcji bylo napisane ze sa czulosci 25. Tych niebieskich jeszcze nie testowalam ale za to ciazowe mam o czulosci 10 i pewnie bedzie mnie kusic by testowac troche wczesniej...



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie. Wolę zapytać niż tkwić w błędzie a że staram się krótko i niewiele wiem to wiecie jak jest.
    Dzisiaj u mnie 17 dc od popołudnia boli mnie brzuch i w momencie poczułam mokro . Poszłam do toalety a tam biały rozciągnięta śluz. A za chwilę już był lepki. Jak to zaznaczyć na wykresie? Test owulacyjny w południe miałam negatywny . Czy to może być zwiastun owu czy jak to traktować ?

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Mi po anty tez sie uregulowały :D ale moje maja aż 33 dni :/ dziewczyny bierze któraś z was inofolic? Mi ginekolog przepisała jako suplement diety. Zaczęłam go brać kilka dni po skończeniu okresu i aż sama byłam zdziwiona ilością śluzu! Nigdy takich ilości nie miałam. Ale to tylko tyle co zauważyłam od krótkiego czasu jego brania..
    Ja piję inofem, to to samo dokładnie tylko tańsze, od tego czasu mam owulacje i mniejsze objawy PMS

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ja miałam chyba cb. Testy pokazywały cienie, a jak przyszła @ to w pierwszy dziś mnie zalało, tzn zdążyłam do wc, Ale to był taki chlust plus bóle podbrzusza, a nie miewam aż takich silnych. Teraz mam 3 dc i okresu śladowe ilości.

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie oczekuje na psm :P . To bedzie mój pierwszy z inofolikiem. Chociaz ja co cykl mam inaczej. Raz mnie bola piersi i kłują jajniki a raz mam miesiączkę bezobjawowo.

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój sprrzedawca od niebieskich (chciałam sprawdzić czy przypadkiem nie były też różowe na aukcji, bo tak coś kojarzę) już nie sprzedaje tych testów.... a oprócz tego sprzedaje różne etui na telefon więc chyba stracił na wiarygodności...:/ Co prawda kreseczka troszke ciemnieje, ale tyci tyci.
    Kurde już więcej nie będę kupować w ciemno. Idę nasikać jeszcze raz.

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Lola ja miałam chyba cb. Testy pokazywały cienie, a jak przyszła @ to w pierwszy dziś mnie zalało, tzn zdążyłam do wc, Ale to był taki chlust plus bóle podbrzusza, a nie miewam aż takich silnych. Teraz mam 3 dc i okresu śladowe ilości.

    Ojjjj wlasnie boje sie co to bedzie. Szczegolnie, ze bede w pracy. Teraz mam dalej delikatne krwawienie i lekki bol ppdbrzusza, ale moze to cisza przed burza...

    Nie wiem jak mam liczyc cykl. Dzisiejsze krwaslwienie mam traktowac jako 1 dc? @ mialam dostac dopiero w piatek..

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ