X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety wszystkie testy negatywne. Już sama nie wiem czy robię je źle czy brak owulacji :/

    Princesska lubi tę wiadomość

  • Morthith Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam się na 6 sycznia

    f2w3dqk30lpbftp6.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    U mnie niestety wszystkie testy negatywne. Już sama nie wiem czy robię je źle czy brak owulacji :/
    A ktory to dzien cyklu? I jakiej długości masz cykle ? :)

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię teraz z ciekawości facelle, pomimo tego, co mi gin powiedziała. wiem, kiedy mniej więcej pęcherzyk ma pęknąć, więc zobaczymy jak to się sprawdzi...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska dziś 15dc. Zawsze miałam jak w zegarku 28 dni. A od paru miesięcy w kratkę, raz 27, raz 30 raz 31 a ostatnio 25.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem kreska bledsza. Albo dziadostwo, albo nie wiem co. Jutro powtórzę.
    Może wczoraj miałam pik LH i nie złapałam tego. Albo w ogóle nie owuluję. Dziewczyny te testy tylko nas stresują. Czytałam tyle historii o negatywnych testach, a potwierdzonych monitoringiem owulkach, że nie wiem czemu ja jeszcze się stresuję.
    Chciałoby się mieć pewnośc po prostu...
    W tamtym cyklu miałam skok temperatury, a pęcherzyk nie pękł.
    W mojej sytuacji to chyba najlepiej oddać sie w ręce lekarza, a potem męża:D

    spioch, Gosia1989 lubią tę wiadomość

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Princesska dziś 15dc. Zawsze miałam jak w zegarku 28 dni. A od paru miesięcy w kratkę, raz 27, raz 30 raz 31 a ostatnio 25.
    Skoro zdażyły Ci sie cykle powyżej 30 dni poczekaj moze jeszcze dwa dni. Tym bardziej ze ostatnio masz rozregulowane cykle.

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi kochane jak to u was jest. Szyjka otwiera wam się na kilka dni przed owulacją i od razu po zamyka czy jest jeszcze otwarta parę dni po?

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch ja miałam podczas płodnych otwarta. Jestem po owulacji niestety nie wiem na 100% w ktorym dniu była. Teraz jestem myśle dzien dwa po i juz trudniej dosięgnąć i wydaje mi się, że zamknięta.

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    A powiedzcie mi kochane jak to u was jest. Szyjka otwiera wam się na kilka dni przed owulacją i od razu po zamyka czy jest jeszcze otwarta parę dni po?
    ja już swojej szyjki nie kumam, raz twarda a za godzinę miękka. Wariactwo.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch. Tempka u Ciebie też niska, więc owu jeszcze nie widać.

    dobuska. U mnie to samo, kreseczka od wczoraj ściemniała tak, że wcale nie widać ;) Już powinien być pozytyw, ale pewnie owu sie przesunie w tym cyklu. Na początku byłam chora i może to dlatego.
    Może u Ciebie będzie podobnie. Też się wkurzam, ale tylko spokój nas uratuje ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    spioch. Tempka u Ciebie też niska, więc owu jeszcze nie widać.

    dobuska. U mnie to samo, kreseczka od wczoraj ściemniała tak, że wcale nie widać ;) Już powinien być pozytyw, ale pewnie owu sie przesunie w tym cyklu. Na początku byłam chora i może to dlatego.
    Może u Ciebie będzie podobnie. Też się wkurzam, ale tylko spokój nas uratuje ;)

    Tak wiem,ale boje się że nagle podskoczy i wtedy już będzie po owulacji a nie chce jej przegapić... :(

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Tak wiem,ale boje się że nagle podskoczy i wtedy już będzie po owulacji a nie chce jej przegapić... :(
    Wiem co czujesz. U mnie też od kilku dni negatyw a powinien już być pozytyw. Robię teraz testy dwa razy dziennie, żeby nie przegapić.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    A powiedzcie mi kochane jak to u was jest. Szyjka otwiera wam się na kilka dni przed owulacją i od razu po zamyka czy jest jeszcze otwarta parę dni po?
    Jestem ok. dwa dni po owu, a szyjka nadal otwarta. Owu potwierdzona monitoringiem.

    spioch lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Jestem ok. dwa dni po owu, a szyjka nadal otwarta. Owu potwierdzona monitoringiem.

    Ja tak mam zawsze, szyjka długo utrzymuje mi sie otwarta po owu. I otwiera się na długo przed owu też. Generalnie jest długo otwrata, a rzadko zamknięta :)

    Gosia1989, spioch lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem sobie myślę, że jakby tak nas ktoś z boku poczytał "otwarta, zamknięta, ciemnieje, nie ciemnieje, przegapię, nie przegapię", to miałby ochotę tu wykrzyczeć "bzykać się kurde, a nie myśleć!" - tak powiedziała zresztą gin, do mojej kumpeli :D

    wszamanka, Dag_Mara, spioch lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    n63ma0.jpg

    Dziewczyny to test z dzisiaj na zywo one sa prawie identyczne


    co myslicie o dzisiejszym?? 18 dc

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR, a nie masz monitoringu skoro jesteś na Clo? To by wszystko ułatwiło i interpretacja testu byłaby łatwiejsza ;)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR. Teraz jestem na tel, wiec nie widze niuansow, ale wyglada na pozytyw.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety moj lekarz jest na urlopie:(

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ