X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Wiem, że łatwo mówić, ale nie martw się:-* z tego co dziewczyny piszą to często tak jest jak mówisz.

    Dziewczyny, a po jakim czasie starań nieudanych wysłałyście chłopów na badanie?
    moj sam chcial isc jakos po pol roku i wtedy zrobilismy pierwsze badanie nasienie.Stresowłam sie mega spac przed tym dniem nie mogl, smialam sie troche ze my co miesiac ,ze tak brzydko powiem rozkraczamy sie,ze obcym chłopem a on w samotnosci stresuje sie oddac troche spermy;-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Tulę mocno :* ale póki nie ma @ to jest nadzieja :*
    u mnie przyszla @ 5 minut po zrobieniu testu, takze test lekiem na wszystkie urojenia

    1000 lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Na to liczę :)
    Magda widze,ze uzywasz tego zelu conceive?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Hej Ineczka :-) ja mam podejrzenie lub tylko cechy pco, poniewaz na obrazie usg mam pełno pecherzykow małych ale @ regularna co ok30 dni wiec gin powiedział ze przy regularnych @ moga byc tylko cechy pcos. Insuline i glukoze robilam i jest ok, poostale hormony tez chociaz zbadałabym jeszcze raz progesteron bo ostatnio wyszedl 12 i wg gin to ok wynik ale ja uwazam,ze za niski bo mam plamienia przed @ co miesiac. Tabletki anty przestałam brać rok temu, a wlasciciwie dlaczeo owu mam zawsze z lewego jajnika to nie wiem ale tez mi gin powiedzial,ze moze sie kiedys odblokuje:-/ ale w tym lewym te pecherzyki sa jakies dziwne-albo niedorobione albo osiagaja maks 16-18mm w dniu monitoringu przed peknieciem. Wlasciwie nie wiem co badac jeszcze u mnie :-/ Moj zbadal nasienie i ma tragiczne tylko 1% prawidlowych plamnikow-byl u narologa dostał polfilin androvit,wit c kwas foliowy
    Czyli poodbnie jak u mnie tylko obraz na usg wskazywał na PCO reszta w normie potwierdził to androstendion, który przy PCOS powinien być powyżej normy a u mnie był w połowie normy wiec tylko jajniki z drobnymi pęcherzykami. Trochę minęło zanim organizm wrócił do normy po anty, ale się udało rowno po roku odstawienia tabletek i brania Ovarinu.Co do owulacji z jednego jajnika tez myślałam, ze się nie odblokuje a tu niespodzianka wiec nasze organizmy zawsze nas moja zaskoczyć :) Tez miałam regularnie okres tylko długie cykle, potem się skróciły. Bardzo prawdopodobne, ze jednak morfologia twojego może sporo mieszać, ale wszystko można poprawić.Normalnie bym brała na to przymiarkę, ale na innej grupie jest dziewczyna, która miała morfologię 0 u męża a się udało wiec zawsze jest nadzieja :) Zdrowe jedzenie, trochę ruchu oraz leki, które dostał i morfo pójdzie w górę.A spradzaaliscie czy nie ma problemu z żylakami?One tez czasami dużo mieszają a wystarczy zrobić z nimi porządek i morfo się poprawia :)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    moj sam chcial isc jakos po pol roku i wtedy zrobilismy pierwsze badanie nasienie.Stresowłam sie mega spac przed tym dniem nie mogl, smialam sie troche ze my co miesiac ,ze tak brzydko powiem rozkraczamy sie,ze obcym chłopem a on w samotnosci stresuje sie oddac troche spermy;-)
    Faceci już tak maja.Ja mojemu powiedziałam, ze jest o tyle w dobrej sytacji, ze do kliniki mamy 5 minut wiec gdyby chciał może wszystko ogarnąć w domu i tylko zawieziemy albo pojedziemy i mogę wejść z nim .Ja na hsg musiałam iść sama i dałam radę to go chyba przekonało wtedy i chciał się zapisać a tu niespodzianka dwie kreski :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Czyli poodbnie jak u mnie tylko obraz na usg wskazywał na PCO reszta w normie potwierdził to androstendion, który przy PCOS powinien być powyżej normy a u mnie był w połowie normy wiec tylko jajniki z drobnymi pęcherzykami. Trochę minęło zanim organizm wrócił do normy po anty, ale się udało rowno po roku odstawienia tabletek i brania Ovarinu.Co do owulacji z jednego jajnika tez myślałam, ze się nie odblokuje a tu niespodzianka wiec nasze organizmy zawsze nas moja zaskoczyć :) Tez miałam regularnie okres tylko długie cykle, potem się skróciły. Bardzo prawdopodobne, ze jednak morfologia twojego może sporo mieszać, ale wszystko można poprawić.Normalnie bym brała na to przymiarkę, ale na innej grupie jest dziewczyna, która miała morfologię 0 u męża a się udało wiec zawsze jest nadzieja :) Zdrowe jedzenie, trochę ruchu oraz leki, które dostał i morfo pójdzie w górę.A spradzaaliscie czy nie ma problemu z żylakami?One tez czasami dużo mieszają a wystarczy zrobić z nimi porządek i morfo się poprawia :)
    gratuluje Ci <3 ja jeszcze pamietam,ze robilam badania amh i wyszlo powwyzej 10 wiec wtedy te gin stwierdzil,ze przy takiej ilosci pecherzykow to musialo u mnie wyjsc takie wysokie.A u mojego sprawdzalismy zylaki i ma na jednym ale robiono mu usg i badano go i androlog powiedzial,ze te zylaki sa malutkie i nie wplwywaja na temeparetaure ani na morfolgie. Tez mu zalecił ruch i diete. Androvit bierze juz od pol roku i co prawda w ostatnim badaniu ilosci i ruchliwosc bardzo sie poprawiala ale morfologia spadla z 3 na 1% i nikt nie wie dlaczego.

    860i3e5edambhnvb.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    gratuluje Ci <3 ja jeszcze pamietam,ze robilam badania amh i wyszlo powwyzej 10 wiec wtedy te gin stwierdzil,ze przy takiej ilosci pecherzykow to musialo u mnie wyjsc takie wysokie.A u mojego sprawdzalismy zylaki i ma na jednym ale robiono mu usg i badano go i androlog powiedzial,ze te zylaki sa malutkie i nie wplwywaja na temeparetaure ani na morfolgie. Tez mu zalecił ruch i diete. Androvit bierze juz od pol roku i co prawda w ostatnim badaniu ilosci i ruchliwosc bardzo sie poprawiala ale morfologia spadla z 3 na 1% i nikt nie wie dlaczego.
    Musi być dobrze nie ma innej opcji może więcej czasu potrzeba, ale się uda :)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula trzymam kciuki za następny cykl ;*;*

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • MartaBS Ekspertka
    Postów: 212 162

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi czy któraś z Was miała styczność z plamieniami między okresowymi?
    Nie wiem co myśleć o tych swoich plamieniach, na początku myślałam że to implantacja ale teraz to już nie wiem.
    Najpierw 4 i 5 dpo bóle podbrzusza jak na okres ale zdecydowanie lżejsze,
    6dpo różowawy śluz z nitkami krwi,
    7dpo znów bóle podbrzusza i brązowawe plamienia (tylko wewnątrz i na papierze),
    8dpo ponownie śluz z nitkami krwii,
    9dpo znów plamienie brązowawe i ból podbrzusza..
    Dziś jestem 10 dpo i śluz jest czysty, nie ma ani krwi ani brązu, jest lekko mętny, białawy. Ale stresuje się tym pobolewaniem brzucha..

    Może ktoś miał podobnie?
    Do @ jeszcze 6 dni, powinna być 20 albo 21.01

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 13:21

    irpfp1.png
    26.08- zabieg, puste jajo płodowe, podejrzenie zaśniadu groniastego
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, różowy śluz może być oznaka ciąży, trzymam za Ciebie kciuki. Dziewczyny, u mnie chyba przedwczesna radość. W sobotę druga kreska po 3 minutach, beta 22.1, a dziś negatywny test ciążowy. Czy to oznacza ze jednak ciąży nie ma?

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Marta, różowy śluz może być oznaka ciąży, trzymam za Ciebie kciuki. Dziewczyny, u mnie chyba przedwczesna radość. W sobotę druga kreska po 3 minutach, beta 22.1, a dziś negatywny test ciążowy. Czy to oznacza ze jednak ciąży nie ma?

    Test nie musi mówić prawdy, sprawdź przyrost bety - masz możliwość?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, skoro sobotni test był pozytywny, a dwa dni później negatywny. Może po prostu beta spada?wynik bety tez nie był za wysoki.

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, żeby pójść na betę po około 5 dniach..

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Myślałam, żeby pójść na betę po około 5 dniach..
    przyrost sprawdza się po 24/48 lub po 72h, po 5 dniach to chyba niewiele Ci powie, bo to już nie będzie tak młody etap ciąży. Niech mnie któraś poprawi jeśli się mylę :)

    SMag, Paula_30 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Marta, różowy śluz może być oznaka ciąży, trzymam za Ciebie kciuki. Dziewczyny, u mnie chyba przedwczesna radość. W sobotę druga kreska po 3 minutach, beta 22.1, a dziś negatywny test ciążowy. Czy to oznacza ze jednak ciąży nie ma?
    Zrób betę, powie prawdę.

    LISTA STARACZEK

  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    48h minęło dziś rano. Pracuje do 17, zatem lepiej wybrać się dziś po pracy czy jutro?

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    48h minęło dziś rano. Pracuje do 17, zatem lepiej wybrać się dziś po pracy czy jutro?
    66% co 48 godzin
    lub 133% co 72 godziny

    więc nie ma znaczenia, tylko pilnuj procentów

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    u mnie przyszla @ 5 minut po zrobieniu testu, takze test lekiem na wszystkie urojenia

    Przykro mi strasznie, ale jakos tak rozbawił mnie Twoj wpis :) dzieki :) ważne zeby miec dystans do tych całych staran i niepowodzeń :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 13:19

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • MartaBS Ekspertka
    Postów: 212 162

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife- dzięki, ja mam nadzieję że u Ciebie będzie wszystko ok i ostatni test to po prostu jakiś błąd !

    irpfp1.png
    26.08- zabieg, puste jajo płodowe, podejrzenie zaśniadu groniastego
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    U mnie mąż nie chciał na początku iść bo uważał, ze jeszcze za szybko i za bardzo się spinamy 8 cs miałam hsg i po tym badaniu powiedziałam,Że skoro ja tyle mogę przejść to on tez i jego ,,spust'' do pudełka to pikus w porównaniu z hsg i jak się teraz nie uda to idziemy. Nie wiem czy to kwestia hsg czy jego wewnętrznej motywacji ale w 9 cs się udało i na baranie nie doszliśmy :)

    U mnie to samo, opierał sie troche, wiec mowilam mu ze hsg to był bol i łzy, a jego badanie polega na tym, ze ma sobie zrobić dobrze i ze tez bym tak chciała :D badania zrobił po pol roku, uważał, ze to za wczesnie, ale moja ginekolog sama to zaleciła wiec juz nie miał wyjścia :) badania nie wyszły zle wiec chociaz tyle dobrego :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ