X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeaBea89 wrote:
    Chociaż dziewczyny jak wzięłam ponownie test do światła dziennego to widzę jakiś cień cienia. Zobaczycie ? Tylko wrzucę na serwer.


    https://images83.fotosik.pl/966/af64dc9bb7100a55med.jpg

    Coś się tam przebija, ale sama nie wiem ;) który dpo ?

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja właśnie siedzę na badaniach. Zostały mi jeszcze dwa pobrania po glukozie i
    na chatę. :)

    Współczuje :) Ja zrobiłam dziś proga... I TSH miałam powtórzyć, zobaczymy :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeaBea89 ja ten cień cienia widzę :D

    W pierwszym teście, który wyszedł mi pozytywny też to tak wyglądało, a następnego dnia druga kreseczka nie pozostawiała już wątpliwości. :) Także koniecznie powtórz jutro albo dzisiaj beta.



    BeaBea89, MiSia :) lubią tę wiadomość

  • BeaBea89 Znajoma
    Postów: 24 24

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Coś się tam przebija, ale sama nie wiem ;) który dpo ?

    Proszę rozjaśnij mi skrót czy dobrze myślę dpo to - dni po owulacji ? :-)

    Jak tak to 13 dni po i spodziewany termin @ ;-)


  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam niby się przebija, ale ja bym była tutaj ostrozna. Lepiej się nie nastawiać i później się cieszyć, niż się juz cieszyć i pozniej rozczarować :-( powtórz jutro test albo najlepiej idź na badanie beta hcg :-)

    Kurczę, ciekawe co może być przyczyną takich okropnych boli, tabletki anty odstawiłam już 1.5 roku temu, od tego czasu zdarzyło mi się to pierwszy raz. Miałam bolesne @, ale dzisiaj to jakiś hardcore, dalej lezę w łóżku.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeaBea89 wrote:
    Proszę rozjaśnij mi skrót czy dobrze myślę dpo to - dni po owulacji ? :-)

    Jak tak to 13 dni po i spodziewany termin @ ;-)
    Dokładnie :) zrób jutro test bo Hania też widziała druga kreske, zrobiła betę i nic z tego :/

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Coś tam niby się przebija, ale ja bym była tutaj ostrozna. Lepiej się nie nastawiać i później się cieszyć, niż się juz cieszyć i pozniej rozczarować :-( powtórz jutro test albo najlepiej idź na badanie beta hcg :-)

    Kurczę, ciekawe co może być przyczyną takich okropnych boli, tabletki anty odstawiłam już 1.5 roku temu, od tego czasu zdarzyło mi się to pierwszy raz. Miałam bolesne @, ale dzisiaj to jakiś hardcore, dalej lezę w łóżku.

    A ja w ogóle nie brałam tabletek i też nie wiem skąd to się wzięło. Bóle mam duże w pierwszych dwóch dniach, ale wtedy to była przesada...i wszystko naraz.
    Może z powodu spóźnienia @ tak się nakumulowalo ?

    LISTA STARACZEK

  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazwyczaj tak miałam jak przedłużały mi się cykle, więc bardzo możliwe że to na wplyw

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeaBea89 wrote:
    Chociaż dziewczyny jak wzięłam ponownie test do światła dziennego to widzę jakiś cień cienia. Zobaczycie ? Tylko wrzucę na serwer.


    https://images83.fotosik.pl/966/af64dc9bb7100a55med.jpg
    Ja coś tam widzę, a weź go rozłoż na części pierwsze i zobacz. A kiedy masz termin @??

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    Ja zazwyczaj tak miałam jak przedłużały mi się cykle, więc bardzo możliwe że to na wplyw
    Kiedy testujesz ?:) Zawsze masz takie długie cykle ?

    LISTA STARACZEK

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beabea ja tez widze tam przebijajaca sie kreseczke!

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny. Mam wyniki badań, które robiłam w 4dc. Możecie zerknąć? Niektóre z nich robiłam po raz pierwszy, więc jestem zielona :)

    estradiol - 142,6 pmol/l (faza pęcherzykowa 45,4 - 854)
    FSH - 6,5 mlU/ml (faza pęcherzykowa 3,5 - 12,5)
    LH - 4,5 mlU/ml (faza pęcherzykowa 2,4 - 12,6)
    progesteron - 0,311 nmol/l (faza folikularna 0,181 - 2,84)
    TSH - 0,81 mlU/l (0,27 - 4,2)
    prolaktyna - 362,0 mlU/l (127 - 637)
    kwas foliowy - 19,7 ng/ml (3,1 - 17,5)
    ferrytyna - 18,14 ng/ml (13 - 150)
    wit. B12 - 175 pg/ml (197 - 771)

    Któraś w Was miała zbyt duży poziom kwasu foliowego? Norma nie jest mocno przekroczona, ale zastanawiająca. Ostatnio miałam w normie.

    Może ktoś polecić coś sprawdzonego na poprawę wit. B12?


    Ale się zrobiło kolorowo na styczniowej liście staraczek :) Super :)

    Czy brałaś kwas foliowy przed badaniem? Jeśli tak to masz powód. Jeśli nie to ja bym zbadala mthfr, bo b12 masz dramatyczny poziom.

  • BeaBea89 Znajoma
    Postów: 24 24

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę dziewczyny na betę, bo we wcześniejszych testach nie miałam takiego "cienia" więc jakaś iskierka nadziei jest :-)

    MiSia :), pumka1990 lubią tę wiadomość

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może faktycznie, chociaż wcześniej też miałam dłuższe nawet, a takiego bólu nie było jak dziś :-( teraz spóźnił mi się @ z 3 lub 4 dni. Ale owu też była mocno wyczuwalna kilka dni, może to ma jakiś związek, nie mam pojęcia. Jak na razie nie mam siły wstać z lozka, no i zaczynam nowy cykl bez stresu i wykresów :-),oby był szczęśliwy :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeaBea89 wrote:
    Jadę dziewczyny na betę, bo we wcześniejszych testach nie miałam takiego "cienia" więc jakaś iskierka nadziei jest :-)

    Jedz koniecznie i napisz :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beabea u mnie podobnie dzisiaj po 5 minutach cień. Nie wiem czy go zobaczycie na zdjęciu ale w rzeczywistości trochę bardziej widoczny

    https://m.fotosik.pl/zdjecie/17472b760acf6df7

    Karolcia27, MARIKA12, MiSia :), pumka1990, karmelówka lubią tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • MartaBS Ekspertka
    Postów: 212 162

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beabea Ja na siłę też widzę, ale może to zwidy, powtórz koniecznie :)

    A ja dzis zrobiłam znów test 13 dpo i znów negatywny.
    Ból brzucha mam już 10ty dzień.. Plamienia dalej są (czasem widoczne na papierze, albo na śluzie przy badaniu szyjki).
    Miałam iść dziś po skierowanie na betę ale sobie daruję, nie mam złudzeń że to ciąża, za długo plamię, nigdy tak nie miałam, czyli coś jest nie tak z cyklem :( z reszta dziś ten ból brzucha jest silniejszy niż przez ostatnie dni i taki typowy na @.. Termin @ mam na sobotę więc czekam.
    30tego mam wizytę u gina, powiem mu o tych plamieniach, może to jakaś ektopia plami.. Nie wiem, ale załamana jestem że akurat teraz jak zaczęliśmy starania to się cykl popierdzielił :(

    irpfp1.png
    26.08- zabieg, puste jajo płodowe, podejrzenie zaśniadu groniastego
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Kiedy testujesz ?:) Zawsze masz takie długie cykle ?

    Testuje albo w sobotę albo w poniedziałek (jak nie dostanę @) ;) to zależy do kiedy wytrzymam... A już jest ciężko;d ostatni dwa cykle miałam po 31 i 32 dni, ale zdarzały mi się już takie długie jak miałam jakieś stresy, a grudzień był bardzo stresujący...

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    No może faktycznie, chociaż wcześniej też miałam dłuższe nawet, a takiego bólu nie było jak dziś :-( teraz spóźnił mi się @ z 3 lub 4 dni. Ale owu też była mocno wyczuwalna kilka dni, może to ma jakiś związek, nie mam pojęcia. Jak na razie nie mam siły wstać z lozka, no i zaczynam nowy cykl bez stresu i wykresów :-),oby był szczęśliwy :-)
    Trzymam kciuki za lutowy cykl i za 2 kreski. :**

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Beabea u mnie podobnie dzisiaj po 5 minutach cień. Nie wiem czy go zobaczycie na zdjęciu ale w rzeczywistości trochę bardziej widoczny

    https://m.fotosik.pl/zdjecie/17472b760acf6df7

    To żaden cień. Całkiem niezła krecha.

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ