X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)pochwale sie...dzis rano ujrzalam 2 kreski,mam swiadomosc ze @dopiero planowo powinna przyjsc za 2 dni,ale skad wzielaby sie druga kreska,mimo ze blada ale widoczna:)

    dorot, Marryy, MałaMi90, 1000, NiecierpliwaKarolina, SMag, MiSia :), _Hania, pumka1990 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda gratulacje wstaw foto!!!


    ja zkujawsko pomorskiego

    _magda87_ lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba dobra wiadomość :-) Powtorzysz test jeszcze raz i napewno będzie bardziej widoczna druga krucha:-) Powodzenia Magda87 :-)

    _magda87_ lubi tę wiadomość

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    magda gratulacje wstaw foto!!!


    ja zkujawsko pomorskiego
    Oo daleko :-) ale i tak fajnie że można tu z Wami popisać wyżalic sie i zasięgnąć sporo porad :-)

    Marryy lubi tę wiadomość

    Dorka
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Oo daleko :-) ale i tak fajnie że można tu z Wami popisać wyżalic sie i zasięgnąć sporo porad :-)
    zwlaszcza ze kazda z nas ma podobne probleny i historie

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    czy ktoras z was idzie ze mna leb w leb? 9dpo dzis
    Ja podobnie, dziś 9-10dpo. Podejrzewam że owulacja była we wtorek lub w środę. Nie mierzyłam temp, po śluzie wnioskuje ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    zwlaszcza ze kazda z nas ma podobne probleny i historie
    Dokładnie tak..takie wspieranie się jest naprawdę bardzo potrzebne każdej z nas :-)

    Dorka
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    czy ktoras z was idzie ze mna leb w leb? 9dpo dzis

    Prawie ;-) u mnie 10 dpo

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ja podobnie, dziś 9-10dpo. Podejrzewam że owulacja była we wtorek lub w środę. Nie mierzyłam temp, po śluzie wnioskuje ;)
    kiedy testujesz?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi lekarz na pewno coś poradzi na Twoje TSH. Ja dopiero zaczynam jeść. Euthyrox50 znokautował mnie na maksa. Nie jem prawie nic już 3 dzień :/ Mam nadzieję, że ten lekarz z kliniki okaże się tym właściwym

    Dorot myśle, że lepiej nie brać dodatkowo kwasu foliowego. Zbadaj sobie dla pewności też żelazo jak masz możliwość

    Dziewczyny, który śluz jest tym stricte płodnym? Taki mega przezroczysty czy kremowy bo ja już całkiem się poplątałam. Jeżeli nie ma go dużo to musze się martwic czy najważniejsze aby był w środku? Mam wrażenie, że jak zaczęłam brac wiesiołek to mam go mniej niż na początku. To możliwe?

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja mam ten euthyrox zacząć brać w jakimś konkretnym dniu cyklu czy bez różnicy kupuje i biorę?
    Iskierka zobaczymy jak ja na niego zareaguje a niedobrze mi po owulacji prawie zawsze więc nawet nie chce myśleć jak będzie po nim.
    Dorot moim zdaniem nie ma potrzeby brać dodatkowego.

    Co do śluzu to ja u siebie nie zaobserwowałem takiego rozciagliwego raczej lepkie jak już. Gin kazał mi więcej pić ale ja raczej dużo pije, zwracam na to uwagę.

    dorot lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Czy ja mam ten euthyrox zacząć brać w jakimś konkretnym dniu cyklu czy bez różnicy kupuje i biorę?
    Iskierka zobaczymy jak ja na niego zareaguje a niedobrze mi po owulacji prawie zawsze więc nawet nie chce myśleć jak będzie po nim.
    Dorot moim zdaniem nie ma potrzeby brać dodatkowego.

    Co do śluzu to ja u siebie nie zaobserwowałem takiego rozciagliwego raczej lepkie jak już. Gin kazał mi więcej pić ale ja raczej dużo pije, zwracam na to uwagę.

    Maryy im szybciej tym lepiej. Ja zaczęłam brać od razu nastepnego dnia po wizycie. Bierzesz tabletkę od razu po obudzeniu. Popijasz max pół szklanki wody i po odczekaniu minimum 30 minut cokolwiek możesz wziąć do ust. Lekarz mi mowił, że jeżeli bym zapomniała tabletki to mogę wziąć dopiero po 4 godzinach od ostatniego posiłku. Nie wiem czy picie tez się zalicza do posiłku dlatego jednak lepiej nie zapomnieć.
    Najlepiej o tym nie myśl. Wiele dziewczyn czuje sie po nim dobrze nawet nie zauważają że go biorą. :)

    Marryy lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tosluzu mam mikroskopijna ilosc a jakos w 1 ciaze zaslam hehe.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    kiedy testujesz?
    Chcialabym wytrzymac chociaz do niedzieli ale mam dwa testy wiec nie wiem czy jutro bede miala tak silna wolę by się im oprzeć ;)

    dorot, NiecierpliwaKarolina lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Chcialabym wytrzymac chociaz do niedzieli ale mam dwa testy wiec nie wiem czy jutro bede miala tak silna wolę by się im oprzeć ;)
    ajakiej czuloscitestmasz?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _magda87_ wrote:
    hej:)pochwale sie...dzis rano ujrzalam 2 kreski,mam swiadomosc ze @dopiero planowo powinna przyjsc za 2 dni,ale skad wzielaby sie druga kreska,mimo ze blada ale widoczna:)
    prosimy fotoo

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Chcialabym wytrzymac chociaz do niedzieli ale mam dwa testy wiec nie wiem czy jutro bede miala tak silna wolę by się im oprzeć ;)
    Ta silna wola z testowaniem to jest czasem nie do pokonania.. :-)

    Sanka lubi tę wiadomość

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    MałaMi lekarz na pewno coś poradzi na Twoje TSH. Ja dopiero zaczynam jeść. Euthyrox50 znokautował mnie na maksa. Nie jem prawie nic już 3 dzień :/ Mam nadzieję, że ten lekarz z kliniki okaże się tym właściwym

    Dorot myśle, że lepiej nie brać dodatkowo kwasu foliowego. Zbadaj sobie dla pewności też żelazo jak masz możliwość

    Dziewczyny, który śluz jest tym stricte płodnym? Taki mega przezroczysty czy kremowy bo ja już całkiem się poplątałam. Jeżeli nie ma go dużo to musze się martwic czy najważniejsze aby był w środku? Mam wrażenie, że jak zaczęłam brac wiesiołek to mam go mniej niż na początku. To możliwe?

    Iskierka..dzięki wielkie..A żelazo to chyba bez znaczenia w którym dc..co??

    Dorka
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot tak na logikę to na pewno po miesiączce będziesz mała niższy poziom bo organizm kobiety pozbywa się żelaza wraz z krwawieniem miesiączkowym. Ja jak robiłam to starałam się aby badać pod koniec cyklu bo wtedy wynik jest najbardziej miarodajny. Zawsze dla porównania można zrobić zaraz po miesiączce i pod koniec cyklu. Badanie żelaza to ok 5-10 zł :)

    dorot lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolo 17 zaczęłam plamic nie duzo tego było. A teraz cisza,czysciutko ani nitki krwi :o
    W srodku wilgotno szyjka miękka tylko to wiem jak się sprawdza.
    Także czekam ci dalej będzie się działo

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ