X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dziwny cykl... podejrzewam, ze owu była w piątek ale nie mogę to niczym potwierxzzić jak jedynie odczuwalnym bólem... podbrzusze mnie boli od kilku dni... hmmm a dziś cyce mega zaczęły ból nie orzypominam sobie wcześniej takiego bólu w sensie tak szybkiego i intensywnego...

    Almond, paula 1000 trzymam kciuki :) ja w tym cyklu jestem obojętna jak będzie ciąża to się bardzo ucieszę i jak jej nie bedzie to też będą szczęśliwa :D bo 2-5 marzec wyjeżdżamy babską ekipą w góry bęz mężów i dzieci :D rezerwujemy spa, wjazd na kasprowy a wieczorami gorące źródla :) ot taki relaks więc jak zaciąże to będzie bez winka :P a jak nie zaciąże to będa grzańce :D mam 9 dni urlopu początkiem marca yyyhaaaaaa :D

    dobra idę do łóża bo dziś dosłownie padam na pysk

    Paula_30, Almond, Helenka_mała lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Insulina źle. Wrzuć sobie eyniki glukozy i insuliny w kalkulator homa.
    Shbg mega niskie. Przyznam, że nie wiem co się z tym robi, bo ja miałam za wtsokie.

    Jak wrzuciłam wyniki na czczo, to w kalkulatorze jest ok...

    KAL lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ci zazdroszczę :-D KAL ja miałam identyko w tamtym cyklu, ból jajników, piersi aż do samej @, która niestety przyszła, jeszcze z lekkim opóźnieniem :-( więc ja już nie wierzę żadnym objawom...ale za Ciebie ściskam mocno kciuki:-*

    KAL lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    ja tez mialam wczoraj ovitrelle a dzisija bylam na usg i juz podobno pekł, chyba dopiero co bo lekarz powiedzial,że zaraz bedze sie w miejscu pecherzyk azbierac ciałko żółte

    Dzięki, właśnie pamiętałam, ze brałaś i nie mogłam sobie przypomnieć kiedy :D ale szybko wyszukałam wpis i wyliczyłam ze minęło jakieś 30 godzin :D

    Almond, ekstrasnie :) „przerosłam” Cię, ale za to Ty masz dwa :P :D
    Śmieje się tak tylko oczywiście - żeby nie było ;)

    KAL, cudowne podejście, miałabym podobne gdyby nie to, ze cierpię na brak urlopu :D wiem, ze brzmi dziwnie biorąc pod uwagę, ze jest styczeń, ale niestety - w tym roku urlop muszę poświecić w dużej mierze na naukę :/ a grzaniec w górach to jest taki must have, tam smakuje najlepiej :D jak się w lutym nie uda, to uda się w marcu - po takim relaksie nie ma rady by było inaczej ;)

    KAL, Paula_30, Almond lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    happywife tule mocno :( wiem co przeszłaś bo miałam to samo... też w styczniu przeszłam biochemiczną... ale dalej walczę bo jest o co prawda!!!
    To ja odsyłam uściski. Kochana, i jak u Ciebie z cyklem? Dostałaś miesiączkę ? Kurczę, boje się ze teraz będę miała rozregulowany cykl..

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Czemu insulina źle? Ja miałam glukozę 5, a insulinę 5.5 i wskaźnik wyszedł mi dobry. Konieczne jest badanie z obciążeniem?

    Konieczne.
    Nie wróciła do poziomu sprzed. Przyjrzałabym się temu.

    Magda - mbc wrote:
    Jak wrzuciłam wyniki na czczo, to w kalkulatorze jest ok...

    To dobrze. Nie ma IO. POkazałabym jednak na wszelki wypadek endokrynologowi. Miałam podobne mniej więcej... musiałabym odkopać, ale jakoś tak.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już nie mam siły do siebie. Wczoraj test negatywny, @ nadal brak, piersi bolą jak nigdy. Przecież gdybym była w ciąży to by nie było tej bieli.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj całe popołudnie, wieczór a nawet noc bolała mnie głowa, do niczego byłam. Wzięłam w sumie 3 tabletki paracetamolu, ale nic nie pomogło więc się wkurzyłam i rano już ibuprom łyknęłam bo jakoś muszę w pracy funkcjonować :/ i dziś rano temp poleciała ostro w dół. Albo to na @ albo to przez te leki, bo ostatni paracetamol brałam w srodku nocy. No nic, zobaczymy. Choć ja już nie wierzę w ten cykl :(

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :* ja trzymam za Was kciuki :) póki nie ma @ zawsze jest nadzieja !

    Kto jeszcze dziś testuje i podniesie statystyki stycznia ? :)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Dziewczyny, ja już nie mam siły do siebie. Wczoraj test negatywny, @ nadal brak, piersi bolą jak nigdy. Przecież gdybym była w ciąży to by nie było tej bieli.
    U mnie w poprzednim cyklu też bolały mnie strasznie,i dużo wcześniej niż przed @.I nic z tego bo przyszła małpa.

    ignite
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Wczoraj całe popołudnie, wieczór a nawet noc bolała mnie głowa, do niczego byłam. Wzięłam w sumie 3 tabletki paracetamolu, ale nic nie pomogło więc się wkurzyłam i rano już ibuprom łyknęłam bo jakoś muszę w pracy funkcjonować :/ i dziś rano temp poleciała ostro w dół. Albo to na @ albo to przez te leki, bo ostatni paracetamol brałam w srodku nocy. No nic, zobaczymy. Choć ja już nie wierzę w ten cykl :(
    Nie wiem czy pomogę(bo każdy jest inny i ma inny organizm),ale mnie zawsze głowa boli dzień przed @ i przez cały okres trwania.I zazwyczaj jedna tabletka nie pomaga.

    ignite
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    To ja odsyłam uściski. Kochana, i jak u Ciebie z cyklem? Dostałaś miesiączkę ? Kurczę, boje się ze teraz będę miała rozregulowany cykl..

    wiesz co no miałam pierwszy okres po biochemicznej taki normalny... 10 stycznia teraz jestem po owu chyba (nie miałam monitoringu ale śluz i szyjka na to wskazuje) i kolrjna @ ma być 8-9 luty

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Dziewczyny u mnie dziwny cykl... podejrzewam, ze owu była w piątek ale nie mogę to niczym potwierxzzić jak jedynie odczuwalnym bólem... podbrzusze mnie boli od kilku dni... hmmm a dziś cyce mega zaczęły ból nie orzypominam sobie wcześniej takiego bólu w sensie tak szybkiego i intensywnego...

    Almond, paula 1000 trzymam kciuki :) ja w tym cyklu jestem obojętna jak będzie ciąża to się bardzo ucieszę i jak jej nie bedzie to też będą szczęśliwa :D bo 2-5 marzec wyjeżdżamy babską ekipą w góry bęz mężów i dzieci :D rezerwujemy spa, wjazd na kasprowy a wieczorami gorące źródla :) ot taki relaks więc jak zaciąże to będzie bez winka :P a jak nie zaciąże to będa grzańce :D mam 9 dni urlopu początkiem marca yyyhaaaaaa :D

    dobra idę do łóża bo dziś dosłownie padam na pysk

    U mnie też dziwny cykl, śluz płodny w ilościach ogromnych pojawił mi się w 3 dzień po @, dobrze, że od 2 dnia po @ serduszkujemy. Może mi się skróci ten cykl, w każdym razie działamy.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 10dp i biel tak Jak się spodziewałam i temp poszła do dolu. Może tylko na chwilę, ale zapewne @ chociaż nic mnie nie boli.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) u mnie też jakoś dziwnie..wczoraj robiłam test owy.. był negatywny..dzisiaj powtórzyła i wydaje mii się że są dwie takie krechy :-) proszę zobaczcie mój test i napiszcie czy dobrze myślę:-)

    Dorka
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot, musisz wstawić fotkę testu :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot wstaw zdjęcie. Robisz testy owu rano?

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny ale super :-) świetnie słyszeć że Wasze pęcherzyki pękły albo są duże i ładne :-) to teraz działać codziennie no i czekać pozostaje :-) oj czuję, że początek lutego tez będzie zielony :-D

    A po czym poznalyscie lub gin, że te pęcherzyki rosną ale nie pękają? Robiły się później torbiele? Czy jak to u Was było?

    Ja byłam na monitoringu i przed owu pęcherzyk miał 13 mm a jak poszłam po teoretycznej owu to okazało się ze ten pecherzyk nie pękł i miał 31,5 mm wiec to już była torbielka... po tym gin stwierdził ze owu nie było (był ślad wolnego płynu w zatoce douglasa), chociaż dziwiło mnie to bo miałam bardzo dużo płodnego śluzu ale chyba to nie wyznacznik... No i co dziwne jak wczoraj robiłam progesteron to był dosyć wysoki (ponad 13) i dziewczyny mi pisały ze świadczy on o tym, ze owu jednak była wiec ja już zgłupiałam, jutro idę na wizytę to o wszystko wypytam :)

    Dziewczyny gdzie te pozytywne testy z dzisiaj? Czekam na dobre wieści! I podobnie jak Karolcia wydaje mi się ze luty przywita nas zielona tabelką przez te pękające pecherzyki ;)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testu ovu nie powinno robić się z rannego moczu.Wstaw zdjęcie testu

    ignite
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Dorot, musisz wstawić fotkę testu :)
    Próbowałam.wstawic na zapytaj pl Ale ciągle że jest za duży plik..już to poniedziałek Ale nie mogę bo wrzucić.
    . Nie robiłam testu z porannego..wstaje o 4.30 do pracy a test wczoraj i dzisiaj robiłam.o 8.30 :-)

    Dorka
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ