X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po USG właśnie i pęcherzyk po zastrzyku przed chwilą ponoć pękł ;p i już się tworzy ciałko żółte :-P sukces!

    Helenka_mała, MałaMi90, dorot, 1000, Marryy, SMag, Natalia91!, ams, Almond, NiecierpliwaKarolina, pumka1990, Sung lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Dziewczyny, 13.01 pisałam Wam, że test wyszedł z drugą bladą kreską. Beta wynosiła 95,7 w czwartek, a poniedziałek 41,1, czyli wiadomo ciąża biochemiczna. Szczerze mówiąc to od początku mi coś nie pasowało. To był nasz pierwszy cykl, test pozytywny ale tu jakieś plamienie, żadnych ciążowych objawów. W czwartek (18.01) zaczął bolec mnie krzyż tak jak na okres. Miałam plamienia. Na drugi dzień poszłam do gina i powiedzial, ze beta jest ciążowa (95,7), ale macica nie wyglada na ciążowa. Kazał powtórzyć betę w poniedziałek i tak jak pisałam wyżej beta spadła. Na początku było mi przykro i chciałam się od tego odciąć, dlatego tu nie zaglądałam, ale stwierdziłam ze nie będę się załamywać. Mam pytanie do tych, które miały ciąże biochemiczna. We wtorek dostałam krwawienie normalnie już, jak okres , podejrzewam ze macica sama się oczyściła , ale co teraz? Kiedy mogę spodziewać się kolejnej miesiączki? Ta która nie przyszła, bo test wyszed pozytywny miała być 11.01.


    Gratuluje każdej zafasalkowanej.

    Przykro mi bardzo.. trzymam kciuki za powodzenie:-)

    Dorka
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife tule mocno :( wiem co przeszłaś bo miałam to samo... też w styczniu przeszłam biochemiczną... ale dalej walczę bo jest o co prawda!!!

    Akceptacja!
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko24 ja też niestety nic nie widzę , może jeszcze za wxzesnie, więc trzymam kciuki:-* dziewczyny a Wy jej nie nakrecajcie dodatkowo, bo tylko dziewczyna się stresuje niepotrzebnie, lepiej mieć pozytywne zaskoczenie niż sobie wkręcać i sie dopatrywać a za chwilę się rozczarować.

    Happywife bardzo współczuję, nawet nie wyobrazam sobie co musialas przeżywać, KAL Ty też ... Tutaj taka radosc, a pozniej wielki ból i smutek:-( niestety, jak widac też czesto sie to zdarza, już w styczniu dwa razy:-(

    Mój mąż mial dziś mi odebrać ta homocysteine, ale zapomniał upoważnienia zabrać no i czekam do jutra, będę też miala estradiol powtórzony :-)

    Sung zamówiłam ten test mthfr ale rozszerzony więc czekam na przesyłkę :-)

    I właśnie wracam z psem od veta, czeka Nas w tym miesiącu też jego operacja :-(

    Sung lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Jestem po USG właśnie i pęcherzyk po zastrzyku przed chwilą ponoć pękł ;p i już się tworzy ciałko żółte :-P sukces!
    Gratuluję i trzymam kciuki za przekształcenie się ciałka żółtego w ciążowe.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    ignite
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka jesteś? Zaczęłaś brać ten euthyrox? Ja nie wzięłam trochę się skomplikowalo.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dziewczyny wrzucam resztę wyników z przypomnieniem glukozy:

    Glukoza na czczo - 87.80 (74-106)
    po 1 godzinie: 75.01 (brak podanych norm)
    po 2 godzinach: 93.48 (brak podanych norm)

    17-OH-Progesteron - 0.19 ng/ml (0.15-1.65 dla fazy foll., czyli mojej)

    Androstendion - 0.80 ng/ml (0.60-2.86)

    Testosteron - 0.11 ng/ml (0.06-0.82)

    SHBG - 7.6 nmol/L (19.8 - 155.2)

    Insulina na czczo: 4.86 (2.6-24.9)
    Po 1h: 21.71
    Po 2h: 25.94

    Widzę, że ten SHBG coś mało, no i nie wiem jak insulina. :(

    Insulina źle. Wrzuć sobie eyniki glukozy i insuliny w kalkulator homa.
    Shbg mega niskie. Przyznam, że nie wiem co się z tym robi, bo ja miałam za wtsokie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba zatestuję w piątek. Wcale nie chce2, ale mamy imprezę a tyle stresów ostatnio, że chętnie bym się wyluzowala... będzie 10 dpo. Bardzo wcześnie, wiem... Pomyślę jeszcze.

    Meggi a okres przyszedl?

    Happywife ☹

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    A ja chyba zatestuję w piątek. Wcale nie chce2, ale mamy imprezę a tyle stresów ostatnio, że chętnie bym się wyluzowala... będzie 10 dpo. Bardzo wcześnie, wiem... Pomyślę jeszcze.

    Meggi a okres przyszedl?

    Happywife ☹

    Sung u mnie jutro 10dpo i chyba też zatestuje bo już mnie nosi.

    Sung lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Jestem po USG właśnie i pęcherzyk po zastrzyku przed chwilą ponoć pękł ;p i już się tworzy ciałko żółte :-P sukces!
    Super ! Cieszę się z Tobą :) teraz żałuję że ja nie poszłam sprawdzić ale cóż, poczekam sobie cierpliwie ;)
    I trzymam kciuki ;*

    LISTA STARACZEK

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Super ! Cieszę się z Tobą :) teraz żałuję że ja nie poszłam sprawdzić ale cóż, poczekam sobie cierpliwie ;)
    I trzymam kciuki ;*
    ale u ciebie juz 5dpo wiec juz coraz blizej :-) ale dziwne jest to ze jak sama zaznaczam ovu na wykresie to dzien owulacji to wg ovufreindzie juz dzien niepłodny.. dziwne, bo gin powiedział,zeby akurta dzisija sie najbardziej starac

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Ja już po monitoringu - urósł tylko jeden pęcherzyk, drugi od czwartku nie drgnął, ale ten jeden ma 20 mm i dziś biore Ovitrelle, a wtorek i środa <3 według harmonogramu ;) w czwartek idę zobaczyć czy pęcherzyk pekl... :) bardzo bardzo proszę was o kciuki :)

    Almond, jak u Ciebie?
    ja tez mialam wczoraj ovitrelle a dzisija bylam na usg i juz podobno pekł, chyba dopiero co bo lekarz powiedzial,że zaraz bedze sie w miejscu pecherzyk azbierac ciałko żółte

    1000 lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dzis po USG 2 pecherzyki na prawym jakniku jeden 18.5 drugi 19 i na lewym wyskoczyl 17:D ale pewnie z niego nic nie bedzie. W sr rano mam usg i albo juz same pekna albo zastrzyk :-)! Ale tak czy siak zaczynamy dzialac juz:)

    1000 super wiesci!! Do dziela:-)

    Paula ciesze sie ze owulka byla!!

    Smag tak potwierdzam co pisala KAL, nasza Ginka zgodznie mi potwierdzila, ze termometr to moge sobie wyrzucic i te wykresy tez. Mialam 2 cykle temu inealnu wykres i co, nie bylo owulacji:) mnie to stresowalo o za rada pani ginekolog porzucilam mierzenie.

    U mnie jak bedzie ta owulka to bedzie 1szy sukces od 6 m-cy:)

    _Hania, 1000, SMag lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Dzięki dziewczyny :)
    Może i macie racje, w sumie mamy z mężem postanowienie ze codziennie działamy, wiec może warto trzymać się planu :D a wiadomo po jakim mniej więcej czasie od zastrzyku pęka pęcherzyk czy nie ma zasady?
    ja zrobiłam wwczorj w południe a dzisaj o 17.30 było chwile po pęknieciu

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny, ja właśnie dostałam wyniki z dzisiejszych badań, moja prolaktyna to tragedia... 759 mIU/l przy normie 102-496, a po obciążeniu MCP to już w ogole poleciała w kosmos bo 9484mIU/I :( w środę idę do ginekologa żeby powiedział co dalej bo z tego co się orientuje to przy wysokiej prolaktyne może być słabo z zajsciem w ciaze :( nawet się zastanawiam czy nie powinnam isc do endokrynologa dodatkowo... co myślicie, miałyście problem z prolaktyna kiedys?
    ja tez mialam podwyzszona prlale lekko nie az tak jak TY, zaczelam pic inoflic i bradzo pomoglo :-)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Insulina źle. Wrzuć sobie eyniki glukozy i insuliny w kalkulator homa.
    Shbg mega niskie. Przyznam, że nie wiem co się z tym robi, bo ja miałam za wtsokie.

    Czemu insulina źle? Ja miałam glukozę 5, a insulinę 5.5 i wskaźnik wyszedł mi dobry. Konieczne jest badanie z obciążeniem?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale super :-) świetnie słyszeć że Wasze pęcherzyki pękły albo są duże i ładne :-) to teraz działać codziennie no i czekać pozostaje :-) oj czuję, że początek lutego tez będzie zielony :-D

    A po czym poznalyscie lub gin, że te pęcherzyki rosną ale nie pękają? Robiły się później torbiele? Czy jak to u Was było?

    1000, Natalia91! lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny ale super :-) świetnie słyszeć że Wasze pęcherzyki pękły albo są duże i ładne :-) to teraz działać codziennie no i czekać pozostaje :-) oj czuję, że początek lutego tez będzie zielony :-D

    A po czym poznalyscie lub gin, że te pęcherzyki rosną ale nie pękają? Robiły się później torbiele? Czy jak to u Was było?
    u mnie raz przerósł do 3cmm a raz osiągnał maks 16mm i jednego dnia był jezcze a nastepnego juz go nie bylo i nawet zadnego płynu w zatoce ani ciałka żółtego wiec gin powiedzial,ze sie zapadł.

    860i3e5edambhnvb.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny ale super :-) świetnie słyszeć że Wasze pęcherzyki pękły albo są duże i ładne :-) to teraz działać codziennie no i czekać pozostaje :-) oj czuję, że początek lutego tez będzie zielony :-D

    A po czym poznalyscie lub gin, że te pęcherzyki rosną ale nie pękają? Robiły się później torbiele? Czy jak to u Was było?

    Karolcia u mnie sa podejrzenia wlasnie zespolu LUF czyli niepekajacych pecherzykow. Kilka razy byla juz tak ze pecjerzyk byl ladny duzy a na usg pozniej nie bylo ani cialka ani plyni w zatoce. Dlatego gin chce teraz w sr sprawdzic czy peknie sam jak nie to poda mi Ovitrelle.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Karolcia u mnie sa podejrzenia wlasnie zespolu LUF czyli niepekajacych pecherzykow. Kilka razy byla juz tak ze pecjerzyk byl ladny duzy a na usg pozniej nie bylo ani cialka ani plyni w zatoce. Dlatego gin chce teraz w sr sprawdzic czy peknie sam jak nie to poda mi Ovitrelle.
    Almond wychodzi na to,ze mamy podobnie :-)

    860i3e5edambhnvb.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ