Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Wspaniałe wieści, najważniejsze jest to, że się uspokoiłaś i już nie stresujesz ❤️

    A który to tydzień od ostaniej miesiączki? 🤔

    Oj według om już 7 ;-)
    Ale napewno nie! Myślę że 6 tydzień

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Oj według om już 7 ;-)
    Ale napewno nie! Myślę że 6 tydzień
    Bo u mnie według om to 4t4d i tak się zastanawiam kiedy pójść do lekarza, żeby już cokolwiek było widać 🤔

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Bo u mnie według om to 4t4d i tak się zastanawiam kiedy pójść do lekarza, żeby już cokolwiek było widać 🤔
    Ciężko powiedzieć - mówią żeby sprawdzić najpierw pęcherzyk w macicy on zwykle pojawia się jak beta oscyluje około 1000 ale to nie regula

  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4165 1569

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola piekna kreseczka :) gratuluje :)

    Anetka cieszse sie ze sie uspokoilas
    czekamy do czwwartku :)

    ja w czwartek koncze duphaston wiec bede musiala zatestowac :)

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    ola piekna kreseczka :) gratuluje :)

    Anetka cieszse sie ze sie uspokoilas
    czekamy do czwwartku :)

    ja w czwartek koncze duphaston wiec bede musiala zatestowac :)
    Trzymam w takim razie kciuki za dwie kreseczki 🤗

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co tam u Adaski, teraz pewnie bawi się na poprawinach 😜

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby tak zdecydowanie!
    I nawet jak pojawi się plamienie to chyba się już nim nie przejme .
    Mam nadzieję że w czwartek już będzie zarodek - o serduszko

  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Baby tak zdecydowanie!
    I nawet jak pojawi się plamienie to chyba się już nim nie przejme .
    Mam nadzieję że w czwartek już będzie zarodek - o serduszko
    Ja w 6 tygodniu widziałam już dziewczynę moja i serduszko bijące słyszałam, także już myślę że wszystko będzie :)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7a43b16c627b82edmed.jpg

    Anetka to był 6 tydzień 3 dzień, serduszko też już słyszałam, a obraz był taki jak u góry widzisz na zdjęciu :)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy, bo według mojej om to 6+2 Dzień
    Czyli ( 7 tydzień)

  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie😊

    Adaska Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia 🎉🥂🍾💐🍾🎉🍾🎉🎊🎁🎊🎁

    Ola32 kochana piękne 2 ciemne kreseczki ❤️❤️❤️🤰

    Anetka dobre wieści! Ważne że Cie uspokoila👌❤️

    Pęcherzyk widać było u mnie w 5 tc
    A zarodek 7t3d 😁

    Czekam na Wasze zdjęcia z pierwszych eixyt z usg😉😁😁😉

    adaska lubi tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    No zobaczymy, bo według mojej om to 6+2 Dzień
    Czyli ( 7 tydzień)
    No ona to wszystko oceni, bo mnie cofnal do tyłu o 1,5 tygodnia względem ostatniej miesiączki, po prostu później miałam owulacje :)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter a ty jak się czujesz???

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde czyli jak nie będzie jeszcze zarodka to mam się nie stresować

    Baby to może będą 2 fajne nowiny w czwartek ! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka oczywiście ze się nie stresuj! Beta pięknie przyrasta, pęcherzyk już jest wiec jeśli jest cofnięcie o 1,5 tyg to nie ma się co dziwić ze zarodka jeszcze nie ma ❤️ Kochana wszystko będzie dobrze!

    Ola piękne kreseczki! A do lekarza umów się najlepiej jak skończysz 6 tydzień :) ja tak byłam i już widziałam zarodek i serduszko :) możesz tez zadzwonić do ginekologa i powiedzieć kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i wtedy sam wyznaczy Ci kiedy najlepiej przyjść żeby już coś było widać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska czekamy na relacje z wesela! ❤️

    adaska lubi tę wiadomość

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia wrote:
    Anetka oczywiście ze się nie stresuj! Beta pięknie przyrasta, pęcherzyk już jest wiec jeśli jest cofnięcie o 1,5 tyg to nie ma się co dziwić ze zarodka jeszcze nie ma ❤️ Kochana wszystko będzie dobrze!

    Ola piękne kreseczki! A do lekarza umów się najlepiej jak skończysz 6 tydzień :) ja tak byłam i już widziałam zarodek i serduszko :) możesz tez zadzwonić do ginekologa i powiedzieć kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i wtedy sam wyznaczy Ci kiedy najlepiej przyjść żeby już coś było widać :)

    To umówię się za jakieś 2 tygodnie 😊

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia wrote:
    Anetka oczywiście ze się nie stresuj! Beta pięknie przyrasta, pęcherzyk już jest wiec jeśli jest cofnięcie o 1,5 tyg to nie ma się co dziwić ze zarodka jeszcze nie ma ❤️ Kochana wszystko będzie dobrze!

    Ola piękne kreseczki! A do lekarza umów się najlepiej jak skończysz 6 tydzień :) ja tak byłam i już widziałam zarodek i serduszko :) możesz tez zadzwonić do ginekologa i powiedzieć kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i wtedy sam wyznaczy Ci kiedy najlepiej przyjść żeby już coś było widać :)

    Tylko zw według om dziś już 7 tydzień. ( 6+1 - sprawdziłam dokładnie, owulacja przesunela się o 2 dni A możliwe że zagniezdzenie było dopiero 12dpo )

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Tylko zw według om dziś już 7 tydzień. ( 6+1 - sprawdziłam dokładnie, owulacja przesunela się o 2 dni A możliwe że zagniezdzenie było dopiero 12dpo )
    U mnie też porąbane z tą owulacją, bo przez ostanie 3 miesiące moje cykle wynosiły 29 dni i teoretycznie owulacja powinna mi wypaść między 15-17 dc, a serducha były w 9, 10, 11 i 12 dc i nie wiem czy wtedy miałam owulacje czy po prostu plemniki przetrwały te kilka dni, dlatego ta ciąża zaskoczyła mnie pozytywnie, bo byłam pewna że nic z tego, już miałam przygotowywać się do nowego cyklu i zamawiać zapas testów owulacyjnych i ciążowych 😅

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka a miałaś jakieś potwierdzenie owulacji? Testy albo monitoring? :)

‹‹ 753 754 755 756 757 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ