X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) czytam o tym alkoholu i powiem Wam bardzo lubię winko :) teraz czekam na testowanie ale nie odmawiam sobie lampki winka póki nie zobaczę 2 kreseczek :P aktualnie jestem bardzo chora....paskudna grypa mnie dopadła. Jestem bardzo ciekawa jak te nasze grudniowe testowanie :) mam nadzieję, że się zazieleni hihih

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko kakao pije teraz. Chociaz wiem ze dupa blada i w ciazy raczej nie jestem to nie chce ryzykowac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio przerzuciłam sie na kawke inkę ;)

  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym momencie akurat to ja herbatkę z cytrynką ;) kaarolaa widzę ze za niedługo testujesz :)

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zadzwonili dziśod lekarza że mogę przyjść dziś- widać pęcherzyk :) w macicy, a to już duży sukces po hsg. ciąża jest podwyższonego ryzyka, bo szybko po hsg- dostałam luteinę i mam dużo odpoczywać. Cieszę i martwię zarazem. Teraz będę się modlić o kropeczkę!!!!! :

    ktosiowa, emaj, kaarolaa lubią tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też w 1ciązy miałam duzo leżeć odpoczywać i ciaza była zagrozona bedzie dobrze najważniejsze to pozytywnemyslenie

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    właśnie w tym cyklu się nie nakrecam biore to na spokojnie i jakoś wiem że i tak w ciazy nie jestem wczoraj maż po pracy otworzył sobie piwko to go tak opierniczyłam że mi smrodzi że biedny nie wiedział gdzie to piwo ma pić hehe
    dokładnie albo się uda albo sie nie uda ale raczej się nie uda to by było zbyt piekne żeby było prawdziwe
    No to mnie zaintrygowałaś! teraz zastanawiam się co byś pisała gdybyś się tak nie wyluzowała ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:18

    kattalinna, SyHa85, żabka04, przyszła mama 2, bar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    No to mnie zaintrygowałaś! teraz zastanawiam się co byś pisała gdybyś się tak nie wyluzowała ;)
    hehe wiesz chciałabym i moze odrobinke myslę o tym ale nikomu nic nie m owie zawsze z kazdą najmniejszą zmianą u mnie leciałam do sasiadki pytać czy to może ciaza nakręcałyśmy się obie nawzajem bo bardzo nam kibicuje teraz jej nic nie mówie nawet jak pyta czy mam jakieś objawy mówie że nie że jest wszystko ok a swoje myslę ;) co nieco piszą Wam nawet męzowi nic nie mówie a zawsze też mu nawijałam mówiłam że boli że kuję że mnie mdli że to że tamto teraz nie trzymam to wszystko dla siebie i raczej pogodziłam sie że bedzie 1kreska a gdybac zawsze można

  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie coś jest w tym piwku. Ja dla przykładu nie wiedząc o 1 ciąży myślałam, że piwko jest zepsute hihi

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Musik Autorytet
    Postów: 282 247

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:22

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    SyHa będzie dobrze! Wspieraj Nas tu w grudniowej alkoholizacji;) ja się boję o Naszą Matkę Założycielkę - pociąga z gwinta jak nikt nie patrzy ;)

    Karola0704 wiesz, że na tym wątku (który poniekąd stanowi kontynuację wrześniowych zygot, piździernikowych rewolucji i powstańców listopadowych) wyznajemy "wdupękopizm" za nakręcanie?!? Trzeba żyć. Więc masz kopa! Bo Twoje nienakręcanie się jest potwornym wkręcaniem sobie objawów. Napij się z nami (co kto może i na co ma ochotę) i... RILAX! TEJK IT IZI!
    no to ide się napić ............... Kawki inki hehe

    emaj lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cofam co pisałam wcześniej, na jednej lampce wina nie skończyłam :) druga wchodzi już pięknie a pomiędzy wtrząchnęłam pomelo ;)

    Dziś plan na wieczór: wywoływanie Ridża jadem pytonga ;)

    Karola0704 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMaja93 wrote:
    w tym momencie akurat to ja herbatkę z cytrynką ;) kaarolaa widzę ze za niedługo testujesz :)
    nie wiem czy nie sprobuje juz w sobote rano, jutro chyba w rossmanie kupie testa...ale kurcze nie dam rady w sobote bo maz w domu a on jest przeciwny robieniu testow...ale za to w niedziele ma sluzbe wiec go nie bedzie...

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:18

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:21

    emaj, Vesper lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:18

    Morwa, Vesper lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie juz też ;) cudowny środek na mdłości cionszowe :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też z Wami unoszę puchara :D

    Edit: też mnie kusi żeby zatestować, ale dzielnie się trzymam. Mój mąż też przeciwny, ale on nie rozumie jak to zabawa sikać na patyk :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 20:59

    Vesper, żabka04 lubią tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham biedronkę za wino portugalskie za grosze :)

    Johanna, ładnie tam masz na wykresie ale słuchaj Pana Męża w kwestii sikania. Krecha będzie lepsza :)

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ