X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Eh... life is brutal :(


    Wiem, że może głupie pytanie... dziewuszki plamienie owulacyjne nie daje 100% pewności, że pęcherzyk właśnie wtedy pękł? Bo zgłupiałam ! Pierwszy raz mi się zdarzyło i byłam pewna ze to JUŻ... a dzisiaj ovu zmieniło mi date owulacji ... co dla mnie byłoby lepsze bo miałabym szanse w tym miesiącu heh

    Moja droga, u mnie ostatnio to nawet testy owulacyjne sie mylą ;)
    Nie wiem co jest grane, ale wychodza pozytywne duzo przed owulacją. Takze to plamienie to wcale nie musiało byc owulacyjne, co wiecej, ovu tez często sie myli ;).
    Napadaj faceta regularnie i bedzie w koncu kropek ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarella to juz jest chamstwo. A co Ty sobie planujesz "o tak dzis zajde w ciaze bo dziadek chory to bedzie zycie za zycie". Ehhh. Niestety niektorzy ludzie zyja zabobonami za mocno.
    Bo owszem mozliwe jest ze jedna smierc to jedno zycie. Ale trzeba tez brac pod uwage ze nie kazdy ma wybor przy zachodzeniu w ciaze. I co potem mam obwiniac nastolatke ktora wpadla za to ze moj brat umarl?
    Ciaza to jest cos co powinno byc szczesliwym okresem oczekiwania. A nie zmora ktora bedzie nam sie snic w koszmarach. I niestety ale takie komentarze w stylu kuzynek moga mocno uprzykrzyc zycie. Bo nie daj Bog trafia sie jakiejs slabej psychicznie kobiecie to bedzie do konca zycia obwiniac dziecko ze zjawilo sie w zlym momencie i przez nie umarl ktoa bliski... Ehhh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarella86 wrote:
    to absurdalne, ale kiedyś jak zachorował mój dziadek, to zaszłam w ciążę, kuzynki miały do mnie pretensje, że jak urodzę to pewnie dziadek umrze, chore myślenie, tzn coś w tym jest, że życie za nowe życie, ale żeby mieć do mnie żal o to, że zaszłam w ciążę i ze przeze mnie chory dziadek umrze wcześniej i jawnie mi o tym mówić to już jakaś psychoza :)

    Eeeee? Że co?? Nie no żartujesz...
    Nie mieści się w to w moim światopogladzie / że ludzie wyszli juz z epoki kamiania łupanego/, no i ze ktoś moze wysuwać takie wnioski...
    NO to kuzyneczki...zazdrość może? Moze szukały sposobu zeby Ci dopiec i tylko ten idiotyczny przyszedł im do glowy?
    A powiedziałaś im żeby zgłosiły sie do odpowiedniej placówki po jakieś leki/leczenie? Ja bym chyba nie wytrzymała i poleciałoby pare epitetów w ich strone...
    No szok, zbulwersowałam się, jak mozna tak nekac kobitkę i to jeszcze w ciazy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    Dziewczyny musze sie Wam do czegos przyznac :) Wkurzylam ie brakiem Ridza i poszlam na bete... No ile mon na teo diada czekac :) Wynik wieczorem.

    I dobrze, niech dziad nie mysli ze żądzi ;)
    Trzymam kciuki!

    JoHanna lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:20

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta:)

    Barbarella przykro mi, niestety większość śmierci jest głupich i niesprawiedliwych...nie odchodzą pijusy, mordercy a matki i dzieci...okrucieństwo!

    Ja mam dziś typowy dzień z dooppy...po pracy wpadam w prasowanie i sprzatanie szafek kuchennych , tak świątecznie. Muszę czymś łeb zająć.
    Jutro moja mamita ma ważny tomograf, trzymajcie kciuki - błagam!!

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:20

  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zaciśnięte

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za jutro!

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zacisniete juz na jutro!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joHanna i co z tymi wynikami? Sprawdzalas? Moze zadzwon do labo? Moze juz maja wynik tylko nie maja kiedy w neta wpisac?


    A jak reszta dzis testujacych?

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękówka...:*

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za mamę przyszła mamusiu :D

    co do kuzynek to niby wykształcone, takie "ą" "ę" "bułkĘ przez bibułkĘ" po 4 fakultety, a tępe, że mała bania :D bez urazy do wykształconych, bo ludzie są "wykształceni" i wykształceni :):)

    emaj lubi tę wiadomość

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska papier swiadczy o zdobytej wiedzy a nie o inteligencji.

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalazłam do rossmana po pracy:) kupiłam św. trójcę; pinka, facelle i bobo test (nowość na rossmanowskich półkach)...zobaczymy, jak będę miała humora to jakiś jutro oleję:)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamita sikaj sobie. Ja bym facella na pierwszy ogien wziela. One lubia pokazywac cienie nawet gdy ich nie ma.

    Marta.83 lubi tę wiadomość

  • Rockyheavy Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynko skad wiesz dokladnie ze jestes 3 tyg i 5 dniu ? :)

    Kama
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rockyheavy wrote:
    Cytrynko skad wiesz dokladnie ze jestes 3 tyg i 5 dniu ? :)


    Horoskop mi tak powiedzial ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 18:21

    przyszła mama 2, JoHanna, Kjopa3, bar, Vesper lubią tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A johanna winiki juz odebrala?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trollollo

    przyszła mama 2 lubi tę wiadomość

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ