X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeekolada wrote:
    Gratuluję dziewczyny!!!

    Ja dziś byłam na wizycie i wiecie co? Pani doktor nic nie widziała. Jedna mała plamka która może być ciaza ale głowy nie da i kazała przyjść za 2 tygodnie. Żadnych leków, żadnych badań nic! Mało tego nie ma pojęcia czemu beta jest podwyższona i nawet nie szuka przyczyny !
    Z tego wszystkiego łzy same mi lecą :(

    A w którym jestes dniu cyklu? Jaka ta beta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, czekoladko, jaka beta? Ciaży na usg nie widac do końca 6 tyg a moze i czasem dłuzej, powtórzyłaś bete?

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeekolada ale czego Ty sie spodziewalas? Na usg dopiero widac kolo 7 tyg. Ze to ciaza. Wczesniej jest kropek. Ktory moze byc ciaza ale nie musi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz doczytałam Czekoladko, w dniu 2 grudnia miałas betę ok 200, to w takim razie jest stanowczo za wcześnie, aby ciąże było widać na usg. Nie zmienia to faktu, ze lekarka powinna Tobie to powiedzieć i Cię uspokoić, a nie nakręcac na najgorsze. Powtórz betę to bedziesz wiedziała, czy urosła wystarczajaco :*

    Vesper, Musik, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • czeeekolada Debiutantka
    Postów: 9 25

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powtarzałam bo nie chciałam się stresować to teraz mam... cykle mam nieregularne, betę robiłam w 37 dniu cyklu i wynosiła 206,4 dziś mam 46 dzień cyklu i pani doktor nic nie widziała. Z tego wszystkiego kupiłam test wracając do domu i zrobiłam i nic jedna kreska. Nie był z porannego moczu ale po takim czasie chyba powinien już coś pokazać. Jutro pójdę na betę ale wynik i tak dopiero w poniedziałek pewnie będzie. Nie wiem już co myśleć i co robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ciazę było widać już w 5 tygodniu

  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny gratuluję wszystkim zaciążonym i trzymam kciuki za resztę.
    U mnie dość dziwnie się dzieje, moja @ trwała krótko - z dwa dni i 3 dni małych plamień - ciemnobrązowo było. W czasie @ miałam spadek temperatury jeden dzień i znów podskoczyła w górę. Testy owulacyjne zaczęłam wykonywać i dziś druga krecha była prawie jak ta testowa, więc chyba niedługo zacznę owulację (trochę szybko, ale może to i dobrze). Jak nic nie wyjdzie, to niestety będę musiała raczej spauzować na trzy miesiące ;/

    Super się Was czyta, ale kurcze ile czasu trzeba to nadrabiać, muszę być bardziej systematyczna.

    Marta.83 lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeekolada - może faktycznie zrób betę i się nie przejmuj, stres niestety nie pomoże. Wiem, że łatwo mi mówić, ale zrób sobie może jakieś domowe SPA :)

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób bete już !!!

    Ja mam ten cykl jakos wyjatkowo spokojny...aż dziwne. Słynełam tutaj na forum kiedys z wariatcwa nakrecania , ale pozytywnie myśle. Teraz czuje wewnetrznie ze pewnie nic z tego. Macie też tak? Takie przeczucie na spokojnie ze nie wyszło?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam w poprzednim cyklu, poszłam oczywiscie na bet 13dpo ale nie spodziewałam się niczego. W poprzednich cyklach do 13dpo obsikałabym chyba wszystkie dostepne testy w pobliskim rossmanie :P chyba dorosłyśmy i juz z tego wszystkiego pora na macierzyństwo po prostu :D

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl tez jakis taki na luzie mam. Wewnetrzny spokoj.. Zero objawow nawet na @. To taka ciszaa przed burza haha ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Rób bete już !!!

    Ja mam ten cykl jakos wyjatkowo spokojny...aż dziwne. Słynełam tutaj na forum kiedys z wariatcwa nakrecania , ale pozytywnie myśle. Teraz czuje wewnetrznie ze pewnie nic z tego. Macie też tak? Takie przeczucie na spokojnie ze nie wyszło?
    ja tak mam chyba od dwóch czy trzech cykli już. ba, ja to wiem nawet przed owulacją... ogólnie to raczej nie widzę mnie w roli innej niż starająca się wiecznie dlatego moje testy w szufladzie prędzej się przeterminują niż je obsikam

    rosax3 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sadzac po moim wykresie u mnie tez nic z tego... widze tam ridza jedna noga, ale... chyba sobie jutro silne dla frajdy :p nie będziecie na mnie zle? :d

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty kattalinna mówisz? Przeciez u Ciebie suwaczek ewidentne mowi ze jestes w 5 dniu ciąży ;)

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze i powiem Wam, że jest tak lepiej.Może ta długa przerwa dobrze mi zrobiła i fakt, że zapisaliśmy się do Ośrodka Adopcyjnego. Cieszę się bardzo bo kiedyś szalałam ! 10 testów, nie wierzyłam, beta... i jak zwykle @ hehe.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeekolada wrote:
    Nie powtarzałam bo nie chciałam się stresować to teraz mam... cykle mam nieregularne, betę robiłam w 37 dniu cyklu i wynosiła 206,4 dziś mam 46 dzień cyklu i pani doktor nic nie widziała. Z tego wszystkiego kupiłam test wracając do domu i zrobiłam i nic jedna kreska. Nie był z porannego moczu ale po takim czasie chyba powinien już coś pokazać. Jutro pójdę na betę ale wynik i tak dopiero w poniedziałek pewnie będzie. Nie wiem już co myśleć i co robić.
    Test nie z pierwszego moczu moze długo nie wychodzic jeśli wczesniej duzo pilas, nie trzymalas moczu min 2h blablabla. Wiec jak juz chcesz test robic to rob z pierwszego moczu.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeekolada, mnie testy np dłuuuugo wychodziły z bardzo jasna druga kreska, mimo ze były z ranca robione. Beta juz była mega duza a testy bladziochy :), wiec nie wierzyłabym, leć na bete, bedziesz miała jasność, nie ma co sie zadreczać.

    Lu.iza, a siknij, kto Ci zabroni ;), najwyżej jak bedzie - to ściemnisz nam tutaj ze nie sikałaś :D

    Dziewczyny, niech no któras tego luzu i spokoju uzyczy co?
    Bo ja mimo tego ze czuje ze nic z tego, to wcale nie jestem spokojna. Ba, mogę powiedzieć ze jestem wk#$%%%. Bo juz mi sie nie chce czekac do kolejnego miesiaca, kolejnych prób. Bagno. Jestem przekonana ze jak wyjdzie mi pozytywny test tam kiedyś to moje pierwsze słowa nie będą brzmiały : "O Jezu jak sie ciesze, nie moge uwierzyć!", tylko " No kur#$%%, w końcu! " ;)

    rosax3, Hurija, inaa, bezimienna, bar, Pełna Nadziei, emaj, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    " No kur#$%%, w końcu! " ;)

    Ten tekst wygrał dzisiejszy dzień! :D

    Mama_Ali, bezimienna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio tez tak myslę, że tak przywykłam do tych rytuałów staraniowych, ze nie wiem co bedzie jak w końcu zajdę - nagle bez mierzenia tempki, bez wykresu, bez analizowania skoków itp? Jak ja przezyję? Znając siebie, zaraz zacznę szukac powodu do zmartwień, już wiem że hipochondrię będe miała na maxa

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ