X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szczecińskie mamusie łączmy sie :)
Odpowiedz

Szczecińskie mamusie łączmy sie :)

Oceń ten wątek:
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:17

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    a jak u Ciebie?jak się masz? widzę, że podejście masz spokojne póki co...
    jak sie okaze ze to CP to od razu wysyłają cię na zabieg i do szpitala aby usunać, aby nie rozwaliło jajowodu.

    feegu6l.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen no właśnie mój dr niechce za bardzo czekać żeby mi nie usuwać jajowodu tylko chce to załatwić zastrzykiem m
    Spokojna nie jestem bo niewiem co robic dodatkowo jajnik boooli :(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:17

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesska długo trzeba czekać?


    Wiecie co z moja ciąża raczej na 99% klapa.mam czas do Pn.i jesli na usg nic nie wykaże to w nast.tyg bede jechac do Szczecina szpital Zdroje?znacie jakieś opinie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 15:32

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineskka wrote:
    sprzet zepsuty na Policach, hmmm..

    Moja koleżanka miała jechać na Polczyn zdrój ale ona miała 35 km z miejsca zamieszkania.ja tez w Połczynie robiłam było ok.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Wiecie co z moja ciąża raczej na 99% klapa.mam czas do Pn.i jesli na usg nic nie wykaże to w nast.tyg bede jechac do Szczecina szpital Zdroje?znacie jakieś opinie??
    Ja byłam z poronieniem na IP w Zdrojach i choćbym miała na piechotę zajewaniać do innego szpitala - nie wrócę tam za żadne skarby. To jak tam zostałam potraktowana tylko wpłynęło na to, że tamte wydarzenia wspominam jako paskudną traumę. Pielęgniarki i panie na rejestracji tam to bodajże najbardziej chamskie baby z jakimi miałam do czynienia w służbie zdrowia. Tylko Police.

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:17

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o zdroje to znam tylko z opowiadań koleżanki - co prawda rodziła tam ze znajomą położną, więc jej się tam bardzo podobało. Niestety nic nie wiem na temat sprzętu i lekarzy.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć dziewczyny pozwolicie że sie dołącze? nie mieszkam Szczecinie ale tu sie leczę. Staramy sie o maleństwo już ponad 2 lata, jest mi pewnie troche łatwiej bo mamy juz siedmioletniego synka, a co za tym idzie mam czym głowe zając żeby nie zwariować. Diagnozować zaczeliśmy sie całkiem niedawno bo na poczatku grudnia, wczesniej do co miesiecznych porażek podchodziłam w miarę spokojnie, ze wzgledu ze mam juz jedno dziecko, drugi raz tez byłam w ciazy - niestety poroniłam. Naturalne było moje myslenie że kolejna ciąża to tylko kwestia czasu i to był błąd

    Cześć Battinka widze że Ty tez tu zawitałaś?:-)

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Helen no właśnie mój dr niechce za bardzo czekać żeby mi nie usuwać jajowodu tylko chce to załatwić zastrzykiem m
    Spokojna nie jestem bo niewiem co robic dodatkowo jajnik boooli :(
    nie dziwię ci się, ja też tak miałam, ze strasznie się bałam.
    po zastrzyku przez 3miesiące stosuje się antykoncepcję, u mnie mija drugi cykl po cp i od razu mogłam się starać. Operacja przebiegła pozytywnie, jesli masz jeszcze coś do wyciągnięcia z maciciy, jakies polipy itp to lepiej jest to zrobic za jednym zamachem.
    w sumie jesli zalezy ci na czasie aby zajsc w ciaze to lepszy jest zabieg, z jajowodu usuwa sie laparoskopowo, i jest malutka blizna, na 0,5cm, jakby cie mały kotek ugryzł, jest malustki slad, i z regeneracja nie ma problemu.
    a po zastrzyku to tez bedziesz sie snuła po scianach, wiec jak po narkozie tez sie dochodzi.

    feegu6l.png
  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Inesska długo trzeba czekać?


    Wiecie co z moja ciąża raczej na 99% klapa.mam czas do Pn.i jesli na usg nic nie wykaże to w nast.tyg bede jechac do Szczecina szpital Zdroje?znacie jakieś opinie??

    byłam tam na zabiegu po poronieniu i na badaniu drożności jajowodów

    zgodzę się z opinią Vincaminor że rejestracja pozostawia wiele do życzenia...jak juz dostajesz sie na oddział jest o wiele lepiej, pielęgniarki miłe, ze stony personelu nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego...nie wiem jak dla was ale dla mnie wygląd samego oddziału jest też ważny, co do szpitala Zdroje to naprawde jest ok, wchodząc tam nie masz wrażenie jakbyś trafiła do rzezni - sorry za to porównanie ale oddział ginekologiczny w moim miescie właśnie tak wygląda.

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    a po zastrzyku to tez bedziesz sie snuła po scianach, wiec jak po narkozie tez sie dochodzi.
    Metotrexat to chemia onkologiczna, więc w sumie nic dziwnego. Ja po pierwszej swojej dawce czułam się ok, a następnego dnia rano jak poszłam do łazienki to myślałam, że już z niej nie wyjdę, bo tak mi się kręciło w głowie, że podłoga z sufitem się zamieniły miejscami. Za drugim razem dostałam w kroplówce - nie wiem w sumie dlaczego akurat w kroplówce, bo ogólnie niewiele pamiętam z tego dnia, ale po takiej formie czułam się kiepsko przez dłuższy czas.
    No i niestety u mnie tak wyszło, że po dwóch dawkach miałam bana na starania nie trzy a sześć miesięcy i do tego potrójną suplementację kwasem foliowym. Pierwsze tygodnie to autentycznie czułam, że cała ta akcja spustoszyła mi organizm, ale i tak wolę to niż chirurgiczny zabieg...

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ITKA wrote:
    zgodzę się z opinią Vincaminor że rejestracja pozostawia wiele do życzenia...jak juz dostajesz sie na oddział jest o wiele lepiej, pielęgniarki miłe, ze stony personelu nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego...nie wiem jak dla was ale dla mnie wygląd samego oddziału jest też ważny, co do szpitala Zdroje to naprawde jest ok, wchodząc tam nie masz wrażenie jakbyś trafiła do rzezni - sorry za to porównanie ale oddział ginekologiczny w moim miescie właśnie tak wygląda.
    Z moich rozmów z pacjentkami Zdrojów wynika, że złe traktowanie ma miejsce głównie w przypadku pacjentek z poronieniem. W Policach z tym samym czułam, że jestem pod opieką, nawet w sumie "nadprogramową", bo pielęgniarka dyżurna co pół godziny mnie doglądała, zawsze z dobrym słowem. W Zdrojach zostałam kilkakrotnie zmieszana z błotem i okrzyczana. Biorąc pod uwagę z czym przyjechałam - nadaje się to do prasy. Nie wymagam, żeby skakali wokół mnie, ale słowo "empatia" to oni chyba tam widzieli przez lornetkę jak sąsiad czytał słownik wyrazów obcych.

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 1 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 15:24

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa koleżankę :)

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny napisalam tu pelno glupot(bo w sumie taka opcja byla przez dr) ale okazalo sie ze jest fasolka dzis na USG

    tak ciezko mi jest sie cieszyc...

    dostałam duphaston na 20 dni i potem na wizyte 23.02 mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo!

    beta dzis 2030... no rosnie ale dr mowi ze ciaza mala...takze zobaczymy.

    niestety ale pierwsze 3 mce od Boga zalezne niestety...
    Pozdrawiam

    ITKA, asia656, Helen, Hollywood Rose, martaa14 lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka, gratuluję i trzymam kciuki :)
    Martaa14, jak Twoje samopoczucie? Ja dziś idę na usg połówkowe, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    dziewczyny napisalam tu pelno glupot(bo w sumie taka opcja byla przez dr) ale okazalo sie ze jest fasolka dzis na USG

    tak ciezko mi jest sie cieszyc...

    dostałam duphaston na 20 dni i potem na wizyte 23.02 mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo!

    beta dzis 2030... no rosnie ale dr mowi ze ciaza mala...takze zobaczymy.

    niestety ale pierwsze 3 mce od Boga zalezne niestety...
    Pozdrawiam
    gratulacje,
    za pare dni na pewno bedziesz sie cieszyc, to wspaniale:)
    własnie przy becie 2000 wszystko sie rozwiazuje, ale cie lekarz nastraszył, no ale z tym trzeba uwazac
    teraz rosnijcie zdrowo :)

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    dziewczyny napisalam tu pelno glupot(bo w sumie taka opcja byla przez dr) ale okazalo sie ze jest fasolka dzis na USG

    tak ciezko mi jest sie cieszyc...

    dostałam duphaston na 20 dni i potem na wizyte 23.02 mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo!

    beta dzis 2030... no rosnie ale dr mowi ze ciaza mala...takze zobaczymy.

    niestety ale pierwsze 3 mce od Boga zalezne niestety...
    Pozdrawiam
    a jaka ma być ciąża?
    nie dość że cię nastraszył, zamiast spokojnie czekać do bety 1500-2000 z wyrokiem to jeszcze mówi, że ciąża za mała, a jaka ma być u licha?skoro pęcherzyk dopiero sie pojawił?
    dziwnie cię prowadzi...wiadomo, ze pierwszy trymestr jest różny, ale mógłby dać na luz i już cię nie denerwować

    feegu6l.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ