X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , miesiączkę mam dostac dopiero za tydzien , a juz pojawiła sie. Myślę sobie ze moze to krwawienie implantacyjne, jak myślicie? wygląda jak miesiaczka, i boli mnie podbrzusze. czekam na rady.. ;))

    WESOŁYCH ŚWiĄT KOCHANE . ;**

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:26

    Zuzka lubi tę wiadomość

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj wlasnie robilam i wyszedł negatywny. Jestem zdziwiona że mnie byc moze nawiedzila szybciej to nigdy nie mialam tak. ;) a krwawienie implantacyjne może byc obfite i ile dnio trwa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:26

    malka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krwawienie implantacyjne nie jest obfite przewaznie jest to 1-3 kropelki krwi albo sluz lekko zabarwiony i trwa doslownie chwile

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci, ze wiele specjalistow twierdzi, ze to powinno byc plamienie ale osobiscie znam dziewczyny, ktore mialay lekkie krwawienie przez 2 dni i byla to implanatcja...musisz sie obserwowac teraz, tym bardziej, ze nigdy tak nie mialas. Trzymam kciuki. A tempka ci spadla?

    malami1 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie implantacyjne wcale nie musi trwać chwile,może trwać parę dni to sprawa indywidualna

    cyt z 28dni
    "" zarodek implantuje się dość długo. Zaczyna faktycznie ok. siódmego dnia od zapłodnienia. W zależności od tego , jak długo zarodek znajdował się w jajowodach, implantacja może się rozpocząć miedzy 4 a 12 dniem po owulacji.
    Formujące się kosmki -którymi pęcherzyk ciążowy ( a w zasadzie już blastocysta) przytwierdza się do doczesnej, by czerpać niezbędne substancje niezbędne do dalszego rozwoju - wnikają coraz głębiej w śluzówkę macicy.W tym czasie nadal mogą pojawiać się plamienia. Mogą one pochodzić z pęknięcia krwiaczka ,który się może podczas tego procesu zrobić, albo z innych przyczyn. "

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • madzia9641 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, razem z moim E "przytulalismy" sie w 9,10 dc okres trwal 6 dni mam cykle nieregularne i dziś rano zauwazylam na bieliznie bialo-brazowy sluz malo go bylo. czy moze byc to implantacja ? Dodam iz czesto boli mnie podbrzusze i wczoraj wieczorem tak jakby kol mnie lewy jajnik. Mamy nadzieje ze to to co myslimy i fasolka jest w srodku :) Prosze o szybko odpowiedz /

    kasioua, Djuna lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia9641 wrote:
    Witam, razem z moim E "przytulalismy" sie w 9,10 dc okres trwal 6 dni mam cykle nieregularne i dziś rano zauwazylam na bieliznie bialo-brazowy sluz malo go bylo. czy moze byc to implantacja ? Dodam iz czesto boli mnie podbrzusze i wczoraj wieczorem tak jakby kol mnie lewy jajnik. Mamy nadzieje ze to to co myslimy i fasolka jest w srodku :) Prosze o szybko odpowiedz /
    Za mało informacji podałaś, by cokolwiek powiedzieć na szybko.

    Który to dzień cyklu?
    Jaka jest Długość fazy lutealnej?
    Jaką masz temperaturę?
    CO ze śluzem?

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia9641 wrote:
    Witam, razem z moim E "przytulalismy" sie w 9,10 dc okres trwal 6 dni mam cykle nieregularne i dziś rano zauwazylam na bieliznie bialo-brazowy sluz malo go bylo. czy moze byc to implantacja ? Dodam iz czesto boli mnie podbrzusze i wczoraj wieczorem tak jakby kol mnie lewy jajnik. Mamy nadzieje ze to to co myslimy i fasolka jest w srodku :) Prosze o szybko odpowiedz /
    udostępnij wykres jak możesz..bo za mało informaci

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okres może przyjść 7 dni wcześniej jak i 7 dni później i to podobno jeszcze można zwać regularnym @.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, a poza tym nie wszystkie kobiety mają plamienie implantacyjne.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • natalunia2107 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. jestem tu nowa.dzis jest moj 21dc. Owulacje mialam 1 maja (potwierdzona przez lekarza ) od 17dc mialam duzo białego śluzu, bardzo dużo. A wczoraj mialam zabarwiona na różowo. Dziś rano kilka nitek krwi.dodam ze nigdy wcześniej tak nie miałam. Co o tym myślicie?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalunia2107 wrote:
    Hej kobietki. jestem tu nowa.dzis jest moj 21dc. Owulacje mialam 1 maja (potwierdzona przez lekarza ) od 17dc mialam duzo białego śluzu, bardzo dużo. A wczoraj mialam zabarwiona na różowo. Dziś rano kilka nitek krwi.dodam ze nigdy wcześniej tak nie miałam. Co o tym myślicie?

    Myślę, że w okolicach 15-16 maja zrób sobie test ;) A na razie nie ma co się nakręcać.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj ja miałam plamienie implantacyjne przez siedem dni zaczelo sie dwa dni po owu i w życiu nie myślałam ze zaszlam :) było brązowe i wystarczyła wkładka. Potem jeszcze pojawiło die raz w terminie okresu.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • natalunia2107 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz mam córeczke . Ale pora na drugie. To dopiero drugi cykl starań, a akurat bylam na kontroli u lekarza i sie okazalo ze mam owulacje wiec działaliśmy.nie nakręcam się jeszcze hehe W pierwszej ciąży nic takiego nie miałam (albo nie zauważylam) trochę mnie to zdziwiło

  • natalunia2107 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 maja 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znowu śluz zabrwiony krwią do tego straszny ból piersi i są takie gorące ze masakra.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 8 maja 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w tym cyklu ekspresowa miesiączkę... Zaczęło się lekkim krwawieniem, drugi dzień delikatnie mocniejsze ale w ciąż tylko jedna podpaska by spokojnie wystarczyła a dziś jako trzeci dzień tylko niewielkie plamienie i na papierze ani grama juz krwi... Dziwne tym bardziej ze przeważnie mam po 4-5 dni miesiączkę i mnie zalewa dosłownie a teraz nawet skrzepow nie miałam...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 9 maja 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, czy zmiana trybu zycia moze spowodowac "upodobnienie" sie miesiaczki do wlasnie takiego plamienia?
    Przez ostatni miesiac dosyc ciezko cwiczylam codziennie - 1godz treningu, schudlam 2kg. Po miesiacu nabawilam sie infekcji z wysoka goraczka i wielkimi wezlami chlonnymi. Biore ibuprofen.
    Dzisiaj mam 24dc, pojawilo sie krwawienie- kilka plamek zywo czerwonej krwi na bieliznie. Cykle zwykle 35-40 dniowe.
    Ryzyko ciazy znikome. Jak sadzicie-moesiaczka zmieniona czynnikami zmiana trybu zycia itp czy plamienie, wymagajace testu?

  • mamafilipa08ikacpra11 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.jestem nowa. Mam problem..wg moich wyliczen wychodzi ze okres mam dostac za dwa dni a dzis niewiem jak to nazwac..wyglada na plamienia..tyle ze zanim sie zaczely poczulam ze mi mokro i okazalo sie ze pojawil sie brzydko mowiac glut ze sluzu konsystencji gestego kisielu a wielkosci zoltka z jajka.koloru ciemno czerwonego z domieszka brazowego.teraz sa olamienia krwi jakby zmieszanej ze sluzem...najbardziej zaniepokoil mnie ten glut..nigdy czegos takiego niemialam...ani przed okresem ani w rrakcue jego trwania.czy ktos mial podobnie?

    Majeczka86:-)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ