X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Dzięki dziewczyny, po prostu mam taką pustkę w głowie, byłam pozytywnie nastawiona na wizytę w klinice A teraz kolejny problem. Jak przestanę krwawic będzie lepiej ale teraz jak na to patrzę to jest kiepsko.

    To nie Twoja wina, że tak się stało. Ja w 2 ciąży byłam obstawiona lekami od razu po owulacji i nic to nie pomogło. Tak czasami bywa. Bierzesz jakieś suplementy?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaminy do tego Wit D3 i kwas foliowy. A Wy dziewczyny czymś się wspomagacie?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Witaminy do tego Wit D3 i kwas foliowy. A Wy dziewczyny czymś się wspomagacie?

    Ja w tej chwili mastodynon bo nie było castagnusa w żadnej aptece... Do tego mamadha premium plus i olejek z wiesiołka do owulacji i witaminkę c :) i męża też o to mecze

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciagle brałam kwas foliowy, wit D, zestaw wit B i kwasy omega. Później zaczęłam dodatkowo brać Q 10 i miositogyn i właśnie chyba te ostanie suple mi pomogły. Mój bierze maca, Q10, L-arginine i androvit plus

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2020, 22:17

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natunka wrote:
    Ja ciagle brałam kwas foliowy, wit D, zestaw wit B i kwasy omega. Później zaczęłam dodatkowo brać Q 10 i miositogyn i właśnie chyba te ostanie suple mi pomogły. Mój bierze maca, Q10, L-arginine i androvit plus

    Lekarz Ci coś doradzał czy raczej sama?

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Lekarz Ci coś doradzał czy raczej sama?

    Lekarz bo takie wczesne poronienia są zawyczaj przez wady zarodka.

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba wyśle dzisiaj starego do apteki po zapasy albo zaraz jakieś zamówienie online zrobię. Mój też bierze witaminki. M-ka1990 A jak tam u Ciebie? Jak się czujesz?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    To chyba wyśle dzisiaj starego do apteki po zapasy albo zaraz jakieś zamówienie online zrobię. Mój też bierze witaminki. M-ka1990 A jak tam u Ciebie? Jak się czujesz?

    Jeszcze powiem wam że zamówiłam ten żel conceive ale zobaczymy... Czuję się dobrze chociaż cały czas spiaco... We wtorek wychodzi mi owulacja ja zawsze czuje któryś jajnik więc poczekam do tego czasu jak nie to może spróbuje sprawdzić... Dziś idę do fryzjera poprawić sobie humor bo ile można tylko w pracy i w domu :) a Ty jak się czujesz?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie niby ból jest lżejszy ale ciągle leci ze mnie teraz skrzepy doszły. Ja za tydzień dopiero będę się piękność na święta, teraz jeszcze odpoczynek. Ale dzisiaj chce sobie włączyć świąteczny film zrobić zimową herbatkę owinąć się kocem i wyluzować. A co to za żel?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2020, 09:40

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Tak sobie niby ból jest lżejszy ale ciągle leci ze mnie teraz skrzepy doszły. Ja za tydzień dopiero będę się piękność na święta, teraz jeszcze odpoczynek. Ale dzisiaj chce sobie włączyć świąteczny film zrobić zimową herbatkę owinąć się kocem i wyluzować. A co to za żel?

    Polecam na netflixie jest teraz dużo filmów świątecznych :) a taki nawilżający jak lubrykant tylko bezpieczny dla plemników a myślę że ostatnio też mam z tym problem

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko boję się że ten film mnie jeszcze bardziej rozczuli ale trudno płacz to zdrowie dla duszy 😉 A myślałam że jakiś wspomagający zajście bo o takich też slyszałam zresztą o czym ja już nie słyszałam i nie czytałam. Wiecie boję się tych świąt tylko my w naszych rodzinach nie mamy dziecka i co roku te same życzenia i sztuczne uśmiechy. U teściów najgorzej

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Tylko boję się że ten film mnie jeszcze bardziej rozczuli ale trudno płacz to zdrowie dla duszy 😉 A myślałam że jakiś wspomagający zajście bo o takich też slyszałam zresztą o czym ja już nie słyszałam i nie czytałam. Wiecie boję się tych świąt tylko my w naszych rodzinach nie mamy dziecka i co roku te same życzenia i sztuczne uśmiechy. U teściów najgorzej

    Polecam "randki od święta" nawet zabawny wi2c może nie będzie tak źle :) domyślam się i też się tego boję że będą tego życzyc... A nie ogarniaja jakie to trudne bo nikt nie pyta... Nawet moja siostra... A jeśli chodzi o ten żel to niby tak ma wspierać ale czy to prawda... Czytałam tu gdzies na forum że ileś tam osób zaszło po tym żelu po 2 cyklach...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ciekawe poczytam o nim. U mnie trochę inaczej jest siostra rozumie co przechodzę ale u męża całkiem odwrotnie jak się coś skupi na nas to jego siostrzyczka już coś wymyśla jak jej też jest źle chociaż ma dwójkę dzieci i to przez przypadek że można tak to nazwać. Ale zawsze wszystko kręciło się wokół niej A teraz jak my potrzebujemy pomocy to już jej źle że i niej się nie mówi. Ja jej chętnie oddam swoje problemy żeby miała o czym jęczeć.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie... Ja mam wrażenie że ludzie nie mają co robić i tak wymyślają ostatnio.. Martwią się tylko o swoją d... Za przeproszeniem :) a jak u kogoś jest gorzej to próbują zwrócić na siebie uwagę... I ta pandemia myślałam że coś zmieni w ludziach ale tutaj widzę u moich znajomych i rodziny że tylko na gorsze :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę że nie tylko ja mam takie odczucia. Mam wrażenie że my starające się już jakiś czas bardziej to wszystko zauważamy. Ja np nie lubię zwalić na kogoś swojego problemu, na szczęście mój mąż jest takim moim przyjacielem i razem sobie jakoś dajemy radę, bo ja innym powiem to zaraz " oj rozumiem Cię ja też nie mam lekko.." I tratata o sobie i tyle z wysłuchania 😕

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    No to widzę że nie tylko ja mam takie odczucia. Mam wrażenie że my starające się już jakiś czas bardziej to wszystko zauważamy. Ja np nie lubię zwalić na kogoś swojego problemu, na szczęście mój mąż jest takim moim przyjacielem i razem sobie jakoś dajemy radę, bo ja innym powiem to zaraz " oj rozumiem Cię ja też nie mam lekko.." I tratata o sobie i tyle z wysłuchania 😕

    Trafiłyśmy na tych naszych mężów chociaż tyle dobrego w tym wszystkim :) masz rację to dziwne że odrazu zmiana tematu na siebie zawsze jest 🤔

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mimo że krótko rozmawiamy to jakoś tak się rozumiemy :) miło trafić na taką osobę :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się cieszę że jednak tutaj napisałam, zawsze to lżej i mniej mężów dręczymy bo jest się gdzie wygadać 😜 ja to czekam na jakieś kolejne dobre wieści teraz od Ciebie. Trzymam cały czas mocno kciuki. Czasami nawet na forum można źle trafić i kobieta kobiety potrafi nie zrozumieć albo co gorsze jeszcze "zjechać"

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1222 146

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no zobaczymy narazie to dobry humor panuje bo u fryzjera byłam i pierniki robimy z chrześniakiem i siostrzenica to zawsze raźniej :) mam nadzieję że nam obydwu się uda i będziemy o innych rzeczach gadać :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taką nadzieję że będziemy narzekać na pieluchy 😉 A za rok w większym gronie na święta. Ja zaraz się biorę na świąteczny film 😊 i kakao z bitą śmietaną raz do roku można 😊 i tylko już bym chciała przestać krwawic

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ