X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Relaks się przyda na pewno :) wiem o co chodzi też to przechodziłam... Ale jeszcze trochę i będzie dobrze :) damy radę :)

    Madzialena1 lubi tę wiadomość

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając posty na jakimś innym forum wyczytałam że dużo kobiet zachodzi zaraz po poronieniu i to bez przeszkód i żadnych problemów... Więc może u Ciebie to jakiś znak i też pójdzie już lepiej :) trzymam kciuki

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo 😊 już mi się krwawienie zmniejsza więc chyba dobrze, później kontrola i zaczynamy od nowa. A Ty jak twardo bez testowania jeszcze?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tak się zajęłam ogarnianiem domu że o tym nie myślę :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie będę Ci przypominać 😜 najlepiej jest się właśnie czymś zająć. Jak tam przygotowania do świąt idą? Ja dzisiaj pogoniłam starego żeby lampki na zewnątrz w końcu zawiesił bo już u sąsiadów są 😁

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj oglądałaś jakiś film świąteczny wreszcie? :) do świąt powoli ale okna umyte 😉 miałam plan ubierać dziś choinkę ale zastanawiam się czy mam siłę:p właśnie widziałam że i choinki i strojenie domu jakoś wszyscy wcześnie robią :) chyba że względu na pandemie każdy chce poczuć klimat czy co :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zawsze na początku grudnia stroje dom w środku bo już chce czuć ten klimat. A później na zewnątrz. Ogólnie uwielbiam czas świąt ale to spotkanie rodzinne dopiero mnie dobija. Tak oglądałam wczoraj ale jednak zwykła komedię 😉 ja to nie wiem bo od miesiąca teście nie dzwonią i nawet jeszcze na święta nie zaprosili 😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też lubiłam ale tak się narobiło w tym roku że jakoś nie mam ochoty :) ja za to jak nigdy u teściowej wigilia 😊 może jakoś przeżyjemy te spotkania rodzinne

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy, jakby co zawsze będziemy mogły tutaj na nich ponarzekać 😁

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście odrazu jakoś łatwiej 😊 coś za szybko te weekendy mijają :p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkąd mam pracę zdalną to w ogóle nie zauważam weekendów 😕 ale tak zdecydowanie za szybko to leci. Zaraz święta i Sylwester i Nowy rok oby lepszy niż ten.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracowałam dwa miesiące tylko na zdalnym i mnie ściągnęli bo nie dawali rady... A chętnie bym posiedziała na spokojnie w domu :) ja już choinka ubrana i jakoś odrazu weselej :) oj tak żeby był lepszy u mnie tamten rok skończył się w sylwestra wizyta w szpitalu bo kamienie mi schodziły z nerki...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę to współczuję pewnie ból straszny? Ja chyba wolę posiedzieć w biurze te 8 godzin i tyle A tak to zawracaja głowę cały dzień 😜 ale w środę 23 mam dzień w biurze bo przed świętami trzeba sobie wspólnie posiedzieć 😉 taka mini wigilia firmowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2020, 08:30

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom okropny nikomu tego nie życzę... Hehe to fajnie chociaż tyle u mnie to nie wiem czy coś będzie, mała firma a dziś u szefostwa jakieś dziwne humory panują :p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuję nacierpiałaś się. Przez tą pandemie wszystko jest jakoś inaczej u mnie zawsze duża imprezka firmowa A teraz małe spotkanie w firmie, oby premie świąteczne też się nie zmniejszyły 😉 dziwne w dobrym znaczeniu czy tak średnio?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :p raczej w złym znaczeniu :) ale może jakoś się przeżyję

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam u Ciebie lepiej troszkę?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak krwawienie już minęło :) jutro wizyta kontrolna. A co u Ciebie?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A normalnie bez zmian także dobrze i nie dobrze hehe zależy jak się patrzy :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no tak zawsze są dwie strony. U mnie już świąteczne rodzinne kłótnie się zaczynają. Nie ma świąt bez soczystych paru ku.... 😜

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ