X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha brałam zaczym to ogłosili 😂 no lipa ale może coś się w domu ogarnie więcej i odpocznie odpali netflixa :) zaczęłam oglądać the crown już z miesiąc temu i obejrzałam dopiero jeden sezon hehe

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja jakiegoś serialu szukam. I jak podoba się? Jadę jutro zrobić sobie rzęsy pierwszy raz w życiu 😜 mam nadzieję że jakiś mioteł mi nie zrobi 😂 w sumie to tylko 1:1 to może aż tak źle nie będzie 😉 bo ja zawsze sobie na jakieś wesela albo sylwestra takie sztuczne na pasku doklejałam to nawet ładnie wyglądało 😊 myślałam że na sylwestra akurat będą A tu dupa 😂

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w porządku nawet fajny :) polecam emily w Paryżu lajtowy serial szybko się ogląda :) ja chyba raz miałam doczepiane ale jakos wolę chyba swoje :) daj znać jak wyszło i czy zadowolona jesteś :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może od jutra zacznę jakiś oglądać 😊 dam znać na pewno 😁

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i rzęsy całkiem całkiem, metodą 1:1 więc są tylko przedłużone i naturalne i o to mi chodziło. Ale chyba jakiegoś uczulenie na te płatki z Żelem dostałam bo strasznie mi oczy łzawiły i piekły ale jak je zdjęła to było lepiej 😊 i jeszcze paznokcie i jestem gotowa na te święta 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super 😄 i odrazu humor lepszy :) może kiedyś pomyślę o tych rzesach 😄 głupie pytanie ale je można później jeszcze tuszem malować? :p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie takie głupie bo ja też nie wiedziałam 😂 nie, już ich się nie maluje i dlatego są nawet spoko bo tylko dolne na szybko i można z domu wyjść 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To idealnie 😄 ja nie lubię zmywać oczu więc to jest dobra opcja :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci że dzisiaj jak już je przeczesałam i się ładnie ułożyło to są super i chyba będę sobie robiła ale właśnie te 1:1 Bo te szczoty do mnie nie przemawiają A te są takie cienkie naturalne i dluuuugie 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :) coś za szybko te weekendy mijają

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, niby ja mam wolne ale chyba gorzej zrobiłam bo mam więcej gotowania i sprzątania 😂 ale już zaraz święta...i po świętach 😉 pewnie 3 kg więcej

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to bardzo możliwe :p tym bardziej że ostatnio mam takiego głoda ze szok 😂 ja niby coś tam porobiłam już ale weny na dalsze sprzątanie jakoś brak 😄

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak z tym Twoim testowaniem? Odważyłaś się zrobić? Czy nie robisz?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam 🙈stwierdziłam że poczekam ale w sumie 28 wypada nowy cykl także zobaczymy co przyniesie :) a Ty jak tam już lepiej się czujesz?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już niedługo 😉 no staram się nie myśleć i skupiam się na szykowaniu do in vitro. Ale czasami łza mi poleci i trochę się obawiam jak to będzie. Nikt u nas o niczym nie wie. Wiedzą tylko że szykujemy się do in vitro

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby niedługo ale jakoś jeszcze tyle czasu a ja taka niecierpliwa 😂 dobrze będzie wierzę że się uda przyszły rok musi nam szczęście przynieść :)

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to zastanawiające jest u mnie to że tydzień przed a piersi mam powiększone ale nie bolą 🤔 no ale zobaczymy jutro i tak idę zbadać progesteron i prolaktyne i chyba żelazo bo ostatnio tak mi się spać chce więc pomyślałam że może to to... Badalas kiedyś żelazo?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak badałam jak po laparoskopii przy proszkach krwawiłam 18 dni i bardzo mi spadło i dostałam tabletki i szybko wróciło do normy. To może jak od razu będziesz to badać to i bete 😉 jedno pobranie 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha myślałam o tym ale już sama nie wiem to jednak wcześnie :) A Ty dziś już wolne? :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie będę Cię namawiała ale wiesz..... 😜😂 tak ja już wolne i rano zakupy A teraz czekam na męża z obiadem i pieczemy schabiki na święta 😁 jeszcze mam w planach zupę grzybowa, ufarbowac włosy zrobić sesję świąteczną i posprzątać 😂

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ