X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha u mnie chyba cisza przed burza mam wrażenie :p ale zobaczymy :p jakoś nie mogę się ogarnąć z tymi świętami w tym roku :p co mam w ogóle kupić co zrobić ugotować no nie ogarniam 😂

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też nie i nawet nie mam ochoty. Najchętniej bym gdzieś wyjechała. Jak u Ciebie jest z łamaniem się opłatkiem? bo w mojej rodzinie to najstarszy składa ogólne życzenia każdy ma swój opłatek i po wszystkim za to u męża mego kazdy sobie oddzielnie i to jest dla mnie najgorszy moment :/

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też chętnie bym pojechała najlepiej w góry połazić nie myśleć :) hmm u mnie wszyscy sobie składają życzenia i łamią opłatkiem... Ale dla mnie to jest uciążliwe i nie lubię tego... A w tym roku to już w ogóle czuje ze będą jeden tekst życzeń... Wypadałoby by powiedzieć że covid i się nie dzielić ale...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od tylu lat słyszę tylko jedne życzenia. Jak by nie mogli pieniędzy życzyć 😉 o tak góry w święta coś cudownego. To dawaj uciekamy w góry 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha byłoby super święta w górach idealnie 😊 tylko chyba pod namiotem bo z noclegami ciężko :p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załatwię nam podróż służbową 😉 chociaż nie wiem czy i tego zaraz nie zabronia

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jadę! :)

    Madzialena1 lubi tę wiadomość

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe oj byłoby dobrze uciec. A myślisz że swoich starych bierzemy? Im też się coś od życia należy 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm wypadałoby :) mój jest grzeczny to zasłużył :) 😂 najgorsze że knajpy pozamykane to nawet jak się pojedzie to nie ma gdzie wyjść... A Ty wolisz gory w zimie i narty czy sezon letni jak można połazić po górach? Ja przyznam się że w zimę nigdy nie byłam... Zawsze czerwiec albo wrzesień i piesze wedrowki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2020, 21:42

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w lato morze w zimę góry, ale jakoś ostatnio mi tylko się udaje w lato wyjechać. A wyjazd zimowy w góry już od paru lat planuje i jakoś mi nie wychodzi. W tym roku to pandemia mi wszystko popsuła, chociaż nad morze na tydzień udało nam się wyskoczyć 😊 oj tak z tymi knajpami najgorzej, ma wynos i do domku 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam pandemia i wogole ciężki rok... W lutym zginęła moja przyjaciółka w wypadku więc ciężko było... Dodatkowe stresy i może wychodzi ze nie można zajsc... To dobrze zawsze coś odpoczęłaś :) a my jakoś nie byliśmy nigdzie bo pozbyliśmy się trochę kasy i ciężko było... Ale działka swoją jest także na plus :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej bardzo mi przykro ☹ współczuję straty. Na pewno mocno to przeżyłaś. Tak stres jest najgorszy ale mamy takie czasy że chyba nie da się żyć bezstresowo ☹ z chęcią z przytupem bym pożegnała ten rok

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu zapowiada się lipa... Mój mąż pracuje w sylwestra i już zapowiada że przyjedzie zmęczony :p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już wiemy że Sylwester w domu przed tv. Od kilkunastu lat nie spędzałam sylwestra w domu 😜 my oboje mamy wolne więc tym bardziej będzie nas nosić 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daj spokój... Chociaż sądzę że i tak ludzie w domach się będą spotykać bez przesady żeby każdy siedzial w domu... Ale zobaczymy :) ja nic nie planuje wyjdzie co wyjdzie :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak ja. Bez planów A jak wyjdzie to się okaże w sylwestra 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze możemy pogadać chociaż trochę się oderwać :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chociaż tyle dobrego 😊 A ja sobie załatwiłam wolne do świąt i jeszcze tylko dzisiaj i koniec później 4 stycznia dopiero będę pracować 😉 więc czekam do 16 i robię się niedostępna 😁 chociaż mój mąż się śmieje że i tak telefon będzie się urywac ale niech się dzieje co chce

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze masz :) ja za to od sylwestra wolne do 6 więc też trochę odpocznę :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to też trochę wolnego akurat na kwarantanne narodową 😂

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ