X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha u mnie chyba cisza przed burza mam wrażenie :p ale zobaczymy :p jakoś nie mogę się ogarnąć z tymi świętami w tym roku :p co mam w ogóle kupić co zrobić ugotować no nie ogarniam 😂

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też nie i nawet nie mam ochoty. Najchętniej bym gdzieś wyjechała. Jak u Ciebie jest z łamaniem się opłatkiem? bo w mojej rodzinie to najstarszy składa ogólne życzenia każdy ma swój opłatek i po wszystkim za to u męża mego kazdy sobie oddzielnie i to jest dla mnie najgorszy moment :/

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też chętnie bym pojechała najlepiej w góry połazić nie myśleć :) hmm u mnie wszyscy sobie składają życzenia i łamią opłatkiem... Ale dla mnie to jest uciążliwe i nie lubię tego... A w tym roku to już w ogóle czuje ze będą jeden tekst życzeń... Wypadałoby by powiedzieć że covid i się nie dzielić ale...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od tylu lat słyszę tylko jedne życzenia. Jak by nie mogli pieniędzy życzyć 😉 o tak góry w święta coś cudownego. To dawaj uciekamy w góry 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha byłoby super święta w górach idealnie 😊 tylko chyba pod namiotem bo z noclegami ciężko :p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załatwię nam podróż służbową 😉 chociaż nie wiem czy i tego zaraz nie zabronia

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jadę! :)

    Madzialena1 lubi tę wiadomość

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe oj byłoby dobrze uciec. A myślisz że swoich starych bierzemy? Im też się coś od życia należy 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm wypadałoby :) mój jest grzeczny to zasłużył :) 😂 najgorsze że knajpy pozamykane to nawet jak się pojedzie to nie ma gdzie wyjść... A Ty wolisz gory w zimie i narty czy sezon letni jak można połazić po górach? Ja przyznam się że w zimę nigdy nie byłam... Zawsze czerwiec albo wrzesień i piesze wedrowki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2020, 21:42

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w lato morze w zimę góry, ale jakoś ostatnio mi tylko się udaje w lato wyjechać. A wyjazd zimowy w góry już od paru lat planuje i jakoś mi nie wychodzi. W tym roku to pandemia mi wszystko popsuła, chociaż nad morze na tydzień udało nam się wyskoczyć 😊 oj tak z tymi knajpami najgorzej, ma wynos i do domku 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam pandemia i wogole ciężki rok... W lutym zginęła moja przyjaciółka w wypadku więc ciężko było... Dodatkowe stresy i może wychodzi ze nie można zajsc... To dobrze zawsze coś odpoczęłaś :) a my jakoś nie byliśmy nigdzie bo pozbyliśmy się trochę kasy i ciężko było... Ale działka swoją jest także na plus :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej bardzo mi przykro ☹ współczuję straty. Na pewno mocno to przeżyłaś. Tak stres jest najgorszy ale mamy takie czasy że chyba nie da się żyć bezstresowo ☹ z chęcią z przytupem bym pożegnała ten rok

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu zapowiada się lipa... Mój mąż pracuje w sylwestra i już zapowiada że przyjedzie zmęczony :p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już wiemy że Sylwester w domu przed tv. Od kilkunastu lat nie spędzałam sylwestra w domu 😜 my oboje mamy wolne więc tym bardziej będzie nas nosić 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daj spokój... Chociaż sądzę że i tak ludzie w domach się będą spotykać bez przesady żeby każdy siedzial w domu... Ale zobaczymy :) ja nic nie planuje wyjdzie co wyjdzie :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak ja. Bez planów A jak wyjdzie to się okaże w sylwestra 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze możemy pogadać chociaż trochę się oderwać :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chociaż tyle dobrego 😊 A ja sobie załatwiłam wolne do świąt i jeszcze tylko dzisiaj i koniec później 4 stycznia dopiero będę pracować 😉 więc czekam do 16 i robię się niedostępna 😁 chociaż mój mąż się śmieje że i tak telefon będzie się urywac ale niech się dzieje co chce

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze masz :) ja za to od sylwestra wolne do 6 więc też trochę odpocznę :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to też trochę wolnego akurat na kwarantanne narodową 😂

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ