X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To najważniejsze :)

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Oj tak ja bardzo długo szukałam aż się w końcu udało

    I jak testowałaś? :)

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam raz plamienie inplantacyjne pojawiło się w dniu spodziewanej miesiączki. Były to dosłownie 3 kropelki o kolorze kawa z mlekiem, 2 dnia tez dosłownie pare kropelek śluzu brązowego, 3 dnia trochę przezroczystego ślizu z niteczkami.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natunka wrote:
    Ja miałam raz plamienie inplantacyjne pojawiło się w dniu spodziewanej miesiączki. Były to dosłownie 3 kropelki o kolorze kawa z mlekiem, 2 dnia tez dosłownie pare kropelek śluzu brązowego, 3 dnia trochę przezroczystego ślizu z niteczkami.

    I była ciąża? :)

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    I była ciąża? :)

    Tak jest ciąża 6 tydz 🥰 Dwie poprzednie ciąże samoistnie poroniłam. Ta ciąża była wielkim zaskoczeniem, ponieważ zaszłam w nią od razu po poronieniu. Nie dostałam nawet okresu tylko właśnie plamienie inplantacyjne.

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    I jak testowałaś? :)

    Nie musiałam bo z bólem i dużym krwawieniem trafiłam do szpitala w nocy. Prawdopodobnie coś było ale się oczyszczam, czekam na wszystkie badania. Jak nie trzeba będzie robić zabiegu dzisiaj do domu ☹

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Nie musiałam bo z bólem i dużym krwawieniem trafiłam do szpitala w nocy. Prawdopodobnie coś było ale się oczyszczam, czekam na wszystkie badania. Jak nie trzeba będzie robić zabiegu dzisiaj do domu ☹

    Oj strasznie mi przykro... Oby nie było żadnego zabiegu najlepiej jak organizm sam się oczyści 🙄

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natunka wrote:
    Tak jest ciąża 6 tydz 🥰 Dwie poprzednie ciąże samoistnie poroniłam. Ta ciąża była wielkim zaskoczeniem, ponieważ zaszłam w nią od razu po poronieniu. Nie dostałam nawet okresu tylko właśnie plamienie inplantacyjne.

    Wow to gratuluję można się jednak miło zaskoczyć :) to życzę zdrówka :) 🥰

    Natunka lubi tę wiadomość

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Nie musiałam bo z bólem i dużym krwawieniem trafiłam do szpitala w nocy. Prawdopodobnie coś było ale się oczyszczam, czekam na wszystkie badania. Jak nie trzeba będzie robić zabiegu dzisiaj do domu ☹

    Tak mi przykro :(

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Wow to gratuluję można się jednak miło zaskoczyć :) to życzę zdrówka :) 🥰


    Dziękuje 🥰🥰🥰

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natunka wrote:
    Dziękuje 🥰🥰🥰

    A długo się staraliście? :)

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    A długo się staraliście? :)

    O pierwszą ciąże staraliśmy się 8 miesięcy, ale praktycznie od samego początku brałam leki bo było plamienie. W drugą ciąże zaszłam po 5 miesiącach. Byłam stymulowana Clo i pod monitoringiem owulacji przez gin. Brałam od początku duphaston, luteinę i Acard, ale to nic nie pomogło bo 29 października poroniłam w 6 tyg ciąży. Ta trzecia ciąża to jak pisałam czysta niespodzianka 🙈 i teraz jestem bez żadnych leków beta odpowiednia, progesteron tak samo 😄

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super oby tylko tak dalej :) 🥰 idealny prezent na święta :)

    Natunka lubi tę wiadomość

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje gratulacje ❤
    Dziewczyny już jestem w domu i nie wiem co ze sobą zrobić.

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Moje gratulacje ❤
    Dziewczyny już jestem w domu i nie wiem co ze sobą zrobić.

    I co Ci powiedzieli ?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trafiłam na najgorszych lekarzy bo potraktowali mnie już na początku jak głupią co miesiączki od krwawienia nie umie odróżnić, w końcu trafiła się jakaś młoda co mnie jak człowieka potraktowała i normalnie zbadała, beta wyszła bardzo już mała i prawdopodobnie była to ciąża biochemiczna czyli tamten niby okres nie był okresem tylko już coś się działo A ja o tym nie wiedziałam. Oczyszczam się sama za parę dni na kotrol chyba że coś by się działo to od razu szpital. Dziewczyny jak macie jakieś podejrzenia to róbcie testy ja jestem zła na siebie że bałam się rozczarowania i nie zrobiłam bo może było by inaczej. Ale jak widać przy niskim amh i endometriozie coś chciało zaskoczyć samo.

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry. Kiedyś ktoś napisał tutaj na Ovu, że jeżeli się zachodzi to znaczy, że jest się płodnym i że czasami wystarczy coś zmienić żeby była udana ciąża. Najważniejsze żeby wszystko się samo oczyściło bo wtedy szybko można zacząć znowu się starać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2020, 16:29

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Chyba trafiłam na najgorszych lekarzy bo potraktowali mnie już na początku jak głupią co miesiączki od krwawienia nie umie odróżnić, w końcu trafiła się jakaś młoda co mnie jak człowieka potraktowała i normalnie zbadała, beta wyszła bardzo już mała i prawdopodobnie była to ciąża biochemiczna czyli tamten niby okres nie był okresem tylko już coś się działo A ja o tym nie wiedziałam. Oczyszczam się sama za parę dni na kotrol chyba że coś by się działo to od razu szpital. Dziewczyny jak macie jakieś podejrzenia to róbcie testy ja jestem zła na siebie że bałam się rozczarowania i nie zrobiłam bo może było by inaczej. Ale jak widać przy niskim amh i endometriozie coś chciało zaskoczyć samo.

    Sama nie wiem co powiedzieć... Bo na pewno się źle z tym wszystkim czujesz..., ale nie dokładaj sobie ze mogłaś zrobić test wcześniej... Ważne żeby teras się oczyściło i było lepiej...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, po prostu mam taką pustkę w głowie, byłam pozytywnie nastawiona na wizytę w klinice A teraz kolejny problem. Jak przestanę krwawic będzie lepiej ale teraz jak na to patrzę to jest kiepsko.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Dzięki dziewczyny, po prostu mam taką pustkę w głowie, byłam pozytywnie nastawiona na wizytę w klinice A teraz kolejny problem. Jak przestanę krwawic będzie lepiej ale teraz jak na to patrzę to jest kiepsko.

    Doskonale rozumiem...

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ