X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 4 inseminacjach po laparoskopii i mam endometrioze 3 stopnia. Miałam już załamanie ale teraz wróciłam znowu do leczenia i w końcu musi być dobrze 😊

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Jestem po 4 inseminacjach po laparoskopii i mam endometrioze 3 stopnia. Miałam już załamanie ale teraz wróciłam znowu do leczenia i w końcu musi być dobrze 😊

    Oczywiście że musi być dobrze :) trzymam kciuki :)

    Madzialena1 lubi tę wiadomość

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mam jakieś dziwne pobolewanie mówiąc prosto krocza... Czasem tak mam przed okresem ale dziś jestem 1 dzień po...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę aż tak by nam się wszystko przedstawiło? Ja to już czasami wariuje. Robisz dzisiaj test?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia... Niestety już dziś jestem w pracy... A Ty?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też nie mam już jak kupić, zobaczę może wyrwe się na chwilę do apteki 😉 dzisiaj mam jakieś brązowe plamienie

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to ciekawe ale piersi dalej masz takie jak przed okresem?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, z piersiami nic się nie zmieniło

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko jednak spróbować z tym testem żeby się nie rozczarować....

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też się zastanawiam czy warto. Już tyle rozczarowań że boimy się nasikac na głupi patyk.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak...Ale na Twoim miejscu już bym próbowała :) ale ja chyba poczekam do przyszłego tygodnia do środka cyklu

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeczekam godziny seniorów i wyskoczę do apteki ;) jak dasz radę wytrzymać to może te parę dni już nic nie zmieni :)

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no nie wiadomo jak z tym będzie :) to czekam na wiadomości :) mogę spytać ile masz lat?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, mam już 32 lata, zawsze chciałam w tym wieku mieć już 3 dzieci ale jak widać życie chce inaczej

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech niestety życie nie pomaga... Ja mam 30 ale jestem dwa lata po ślubie mimo że byliśmy prawie 10 lat że sobą hehe 4 lata temu byłam w ciąży i porobiłam w 8 tygodniu i jakoś zajęliśmy się czymś innym i teraz wychodzi...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam 5 lat temu po pierwszej inseminacji A kolejne 3 były już nie udane. Nie wiem czemu tak mamy. A zaczęłaś jakieś leczenie czy na razie sami się staracie?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie co to lekarz mi dał castagnus na progesteron... Pęcherzyk był i pękł, endometrium też ładne.... Byłam teraz na monitoringu owulacji... Mówi żeby się starać a jak teraz dwa cykle nic to żeby nasienia zbadać i ewantualnie drożność jajowodów chociaż on twierdzi że skoro była ciąża kiedyś to teraz nie powinno być problemu...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no my jako pierwsze to badanie nasienia i drożność i z tym było wszystko w porządku. Endometrioza zrobiła swoje i przez to że większość lekarzy mi jej nie odkryła narobiła dużo bałaganu w moich jajnikach i po laparoskopii i usunięciu większości zrostów z jajników moje amh spadło na 0,15 czyli jest tragiczne.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie żeby trafić na dobrego lekarza...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ja bardzo długo szukałam aż się w końcu udało

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ