X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przypominam sobie gluta u siebie, ale pod implantację bym tego nie podciagnęła. Raczej pod resztki spermy nie/męża, a plamienie pod niski poziom progesteronu. Za parę dni się dowiesz :)

    toreadorek lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 12 maja 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Słuchaj ja miałam plamienie implantacyjne przez siedem dni zaczelo sie dwa dni po owu i w życiu nie myślałam ze zaszlam :) było brązowe i wystarczyła wkładka. Potem jeszcze pojawiło die raz w terminie okresu.


    Czy miałaś może jakiś ból brzucha jak na okres?

  • kkassia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa, zalogowalam sie bo chcialam Wam opowiedziec moja historie.Ostatnia miesiaczke mialam pod koniec czerwca, moja prawdopodobna owulacja byla w 17 dc, 2 dni pozniej dostalam krwawien, pierwsze dwa dni to bylo intensywne krwawienie tak jak 3 dzien miesiaczki, 3 dzien to bardzo duzo brazowego sluzu (forma galaretowata), nastepne dni to byly plamienia raz brazowe , raz pomaranczowe ,raz troszke krwi ze skrzepami. Oczywiscie bardzo sie wystraszylam bo nigdy mi sie nie zdazylo aby 2 tygodnie po mojej miesiaczce dostac znow miesiaczke,dlatego pobieglam do ginekologa.Ginekolog stwierdzil ze albo mam jakas bakterie alboo poprostu jest to niedomoga hormonalna, gdyz w tym miesiacu mialam cykl bezowulacyjny.( nie wiem tylko na jakiej podstawie lekarz stwierdzil cykl bezowulacyjny).Okazalo sie, ze bakterii nie mam ,a ja plamilam dalej. Nio i w 30 dniu cyklu, zrobilam z glupoty test ciazowy,bo chcialam napic sie mocniejszego trunku. I tu szok i niedowierzanie!!! 2 kreski, oczywiscie szybko kupilam testy z innej firmy, bo pomyslalam ze tamten pewnie jakis przeterminowany jest , ale testy we wszystkich przypadkach pozytywne.Na nastepny dzien pobieglam do lekarza,zrobila usg i stwierdzila wczesna ciaze, zalecila luteine na podtrzymanie ciazy. Nastepna wizyte mam za 2 dni , to sprobuje sie dopytac, dlaczego mialam tak szybko krwawienie i czy mozliwe , zeby to bylo takie dlugie plamienie implantacyjne.

  • Perliczka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , dziś 23 dzień cyklu i od ranami lekkie krwawienia, trochę brunatne trochę czerwone. Do tego dalej lekkie mdłości i zgaga , co myślicie miesiączka czy krwawienie? Cykle mam 26 tc jak w zegarku. Test niestety wychodzi ujemny ...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, wybaczcie za odgrzebywanie tematu, ale już nie wiem gdzie szukać. Ostatnią miesiączkę miałam 22 listopada była taka dziwna bo mniej bolesna i krótsza o dwa dni niż zazwyczaj a teraz w 16 dniu cyklu znowu mam jakieś krwawienia. niby wkładkę mam czystą jest krew jak się podcieram i w środku, mam tak drugi dzień, nie potrzebuję podpaski bo nawet na wkładce nic nie mam. Może któraś z Was wie o co chodzi? Dodam, że staramy się o dziecko już 10 lat za mną szereg badań i niepowodzeń i szykujemy się do in vitro

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    hej dziewczyny, wybaczcie za odgrzebywanie tematu, ale już nie wiem gdzie szukać. Ostatnią miesiączkę miałam 22 listopada była taka dziwna bo mniej bolesna i krótsza o dwa dni niż zazwyczaj a teraz w 16 dniu cyklu znowu mam jakieś krwawienia. niby wkładkę mam czystą jest krew jak się podcieram i w środku, mam tak drugi dzień, nie potrzebuję podpaski bo nawet na wkładce nic nie mam. Może któraś z Was wie o co chodzi? Dodam, że staramy się o dziecko już 10 lat za mną szereg badań i niepowodzeń i szykujemy się do in vitro

    Próbowałaś zrobić test? Nie wiem co Ci poradzic do końca bo ja też miałam dziwny okres jakby dwa dni +3 dni plamienia i brzuch przed nie bolal

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Próbowałaś zrobić test? Nie wiem co Ci poradzic do końca bo ja też miałam dziwny okres jakby dwa dni +3 dni plamienia i brzuch przed nie bolal

    Poszło mi już sporo krwi, więc chyba okres mi się pośpieszył za bardzo. Miałam ostatnio sporo stresu i może jest tego skutek. No właśnie mnie przed też nie bolał, jedynie piersi, żadnych pryszczy ani ochoty na słodkie. Jednym słowem normalny dzień i nagle pach

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Poszło mi już sporo krwi, więc chyba okres mi się pośpieszył za bardzo. Miałam ostatnio sporo stresu i może jest tego skutek. No właśnie mnie przed też nie bolał, jedynie piersi, żadnych pryszczy ani ochoty na słodkie. Jednym słowem normalny dzień i nagle pach


    Rozumiem ja miałam to samo, z tym że piersi to miałam takie ciężkie i też miałam krwawienie ale krótkie i naprawdę mało... Ciężko stwierdzić co się dzieje... Chyba testu nie ma co robić...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Rozumiem ja miałam to samo, z tym że piersi to miałam takie ciężkie i też miałam krwawienie ale krótkie i naprawdę mało... Ciężko stwierdzić co się dzieje... Chyba testu nie ma co robić...
    Ja myślałam k teście ale od razu z krwi ale teraz wiem że to bez sensu. No to jak miałaś mało to może warto sprawdzić, różne cuda się dzieją 😁

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Ja myślałam k teście ale od razu z krwi ale teraz wiem że to bez sensu. No to jak miałaś mało to może warto sprawdzić, różne cuda się dzieją 😁

    Niby tak ale strach się rozczarować...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Niby tak ale strach się rozczarować...
    Dokładnie wiem o czym mówisz. Ale jak się zdecydujesz to daj znać będę trzymać mocno kciuki

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Dokładnie wiem o czym mówisz. Ale jak się zdecydujesz to daj znać będę trzymać mocno kciuki

    Dzięki wielkie :) dam znać muszę to przemyśleć :) jak tak się pogada na forum to jakoś tak lżej :) mam nadzieję że u Ciebie też będzie dobrze :)

    Madzialena1 lubi tę wiadomość

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Dzięki wielkie :) dam znać muszę to przemyśleć :) jak tak się pogada na forum to jakoś tak lżej :) mam nadzieję że u Ciebie też będzie dobrze :)

    Zgadzam się mi też jest lepiej jak się trochę wygadam 😉 dziękuję bardzo, 30 grudnia mamy wizytę w klinice i zobaczymy co dalej

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Zgadzam się mi też jest lepiej jak się trochę wygadam 😉 dziękuję bardzo, 30 grudnia mamy wizytę w klinice i zobaczymy co dalej

    Oby nowy rok przyniósł same wspaniałości 😉

    Madzialena1 lubi tę wiadomość

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Oby nowy rok przyniósł same wspaniałości 😉

    Wiesz co ja tak siedzę i myślę i gadam ze starym, jutro robię test może to głupie ale się uspokoje. Bo znowu przestała mi krew lecieć, podpaska czysta tylko trochę jak się podcieram no nie jest to normalne 😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    Wiesz co ja tak siedzę i myślę i gadam ze starym, jutro robię test może to głupie ale się uspokoje. Bo znowu przestała mi krew lecieć, podpaska czysta tylko trochę jak się podcieram no nie jest to normalne 😜

    Hehe ja kupiłam ale leży i czeka aż się namyśle 😊 chyba nie jest normalne masz rację warto sprawdzić :) daj znać jak już będzie po :)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Hehe ja kupiłam ale leży i czeka aż się namyśle 😊 chyba nie jest normalne masz rację warto sprawdzić :) daj znać jak już będzie po :)
    będę dawała znać, chociaż ta moja pewna strona wie co tam będzie :( ale przynajmniej będę wiedziała co i jak. czasem trzeba wierzyć w cuda ;) jak się odważysz zrobić swój to pisz koniecznie :)

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    będę dawała znać, chociaż ta moja pewna strona wie co tam będzie :( ale przynajmniej będę wiedziała co i jak. czasem trzeba wierzyć w cuda ;) jak się odważysz zrobić swój to pisz koniecznie :)

    Jakbym słyszała siebie że i tak wiem co będzie :) mam nadzieję że w końcu się miło zaskoczymy :) ja to przy każdym okresie mam takie zejścia nastroju....

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Jakbym słyszała siebie że i tak wiem co będzie :) mam nadzieję że w końcu się miło zaskoczymy :) ja to przy każdym okresie mam takie zejścia nastroju....
    no u mnie po 10 latach to by był cudowny prezent :) mnie to ciągle te piersi zastanawiały i nadal zastanawiaja bo bolą i są kurde takie duże i pełne :D a zawsze jak dostawałam okresu to od razu wracały do normy ;) ale głupia baba sobie pewnie wmawiam ;)

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena1 wrote:
    no u mnie po 10 latach to by był cudowny prezent :) mnie to ciągle te piersi zastanawiały i nadal zastanawiaja bo bolą i są kurde takie duże i pełne :D a zawsze jak dostawałam okresu to od razu wracały do normy ;) ale głupia baba sobie pewnie wmawiam ;)

    Podziwiam Cię że i tak po tylu latach się nie poddajesz :) oj nie chciałabym Cię nakręcać ale może jednak jest coś na rzeczy :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ