X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    uciekam moje pieknisie spac buziaczek kazdej z osobna :* do jutra <3
    spokojnych anielskich snow ;D
    Dobranoc :* rozbawiłaś mnie tym strasznie :P
    Aniu poczekaj aż się rozkręci ;)
    Moniczko Kolorowych :)
    dba dobranoc :)
    Zostaje ktoś czy każdy ucieka ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 22:22

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze posiedzę :) po pracy muszę się odmóżdżyć :D
    Jackie nie było w sumie mnie kilka dni, czytałam w sumie przez święta z telefonu, ale napisać nie mogłam, bo mi tel za bardzo zamula na tej stronce ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 22:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was znów dziewczynki wieczorowa pora,. Widze,ze wszystkie juz lulac poszly:)a ja Was nadrabialam w czytaniu. Spac mi sie nie chce,bo sie troszke rozleniwilam i wstaje pozno:)) budzik jedynie od dzis dzwoni o 6:30- na tempke. Co do watku i ovufriend to ja tutaj do Was zagladam codziennie:)nawet pare razy dziennie. Jakos tak inaczej i lepiej na serduchu sie robi jak mozna z Wami popisac, moze nie zagladam tak czesto jak w ubieglym miesiacu ,ale to dlatego,ze nie chce juz shizowac jak poprzednio..w szczegolnosci robic na zapas nadzieje. W tym miesiacu i w styczniu, postaram do @ na luziku. Niestety jest taka prawda,ze nie jestesmy w stanie wyczarowac sobie dzidzi i musimy byc cierpliwe, a ja im mniej o tym czytam to i rzadziej mysle-moze na lepiej mi to wyjdzie? Wyjazd czeka w styczniu i narazie mysle o tym i ciesze sie jak dziecko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba tak wgl. to Witaj , bo chyba się nie witałyśmy :) przybyłam na to forum wczoraj a dziś postanowiłam napisać bo widzę że milutkie towarzystwo :) więc razem będziemy czekały na małe cudy :)
    Hej Miska :) dobrze robisz że starasz się już tak o tym nie myśleć :) No dziewczynki się już ulotniły ale jestem Ja i dba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 22:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    dba tak wgl. to Witaj , bo chyba się nie witałyśmy :) przybyłam na to forum wczoraj a dziś postanowiłam napisać bo widzę że milutkie towarzystwo :) więc razem będziemy czekały na małe cudy :)
    Hej Miska :) dobrze robisz że starasz się już tak o tym nie myśleć :) No dziewczynki się już ulotniły ale jestem Ja i dba :)

    tez jestem:)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze jest z kim pogadać :)

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka a to w sumie nowiutka jak ja :) w sumie miesiąc tu jestem, ale dalej czuję się jak nowa, bo w sumie nie mam czasu na częste pisanie :) ale to dobrze nie myśleć za często o staraniach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Landrynka a to w sumie nowiutka jak ja :) w sumie miesiąc tu jestem, ale dalej czuję się jak nowa, bo w sumie nie mam czasu na częste pisanie :) ale to dobrze nie myśleć za często o staraniach :)

    ja jestem tutaj tez miesiac? To nasz 3 mc staran, ale 2 pierwsze byly mega takie na sile, w sensie ze strasznie o tym myslalam. poprostu juz mi psychika siadala. A teraz..nie nastawiam sie, w sumie mam uczucie takie ze znow sie nie uda,no to nic..dalej bedziemy starac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba świeżaczki jesteśmy :D
    dokładnie , bo im częściej o tym myślisz tym później bardziej przeżywasz jak przychodzi @ . A z wami to aż się humorek polepsza i nie myśli się tak .
    Miska wiesz też tak mam ale to tak nie działa. Bo niby się mówi a przestane się tak przejmować i wgl . a jednak jakaś , myśl i tak jest . Ale trzeba trochę wyluzować to może wtedy się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 22:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak:) poza tym w oczach mojego T nie chce wygladac na glupia:) bo tez uwazal,ze przesadzam. A teraz widzi,ze jest inaczej.troszke wyluzowalam i miedzy nami ...owocniej:)

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jak mam nadgodziny to tylko się wkurzam czy czasem mały zalążek się przez to utrzyma czy nie :D jakaś schiza jest :D
    Miska cudownie, że troszkę odpuściłaś :) to Wam pomoże :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 22:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    ja to jak mam nadgodziny to tylko się wkurzam czy czasem mały zalążek się przez to utrzyma czy nie :D jakaś schiza jest :D

    no wlasnie. nie schizujmy juz:) ja w pracy,w wolnej chwili siedzialam naforum o ciazy, o objawach, o wszystkim czytalam i tylko jak denerwowalam to panikowalam ze przez to dostane @... no duzo rzeczy na sile w mojej psychice

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też uważał że trochę za bardzo się tym przejmuje . Więc po części też dla niego to zrobiłam.
    dba hihi a myślisz że ja to cio ?. Jak mój np. pizze zamawia to mówię że nie będę jadła bo muszę się zdrowo odżywiać :P ja mam znów tak że zaczęłam się bardzo zdrowo odżywiać :P ale co to da hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Mój też uważał że trochę za bardzo się tym przejmuje . Więc po części też dla niego to zrobiłam.
    dba hihi a myślisz że ja to cio ?. Jak mój np. pizze zamawia to mówię że nie będę jadła bo muszę się zdrowo odżywiać :P ja mam znów tak że zaczęłam się bardzo zdrowo odżywiać :P ale co to da hehe

    zdrowo odzywiac nie zaszkodzi:) wydaje mi sie,zeby poprostu wylaczyc myslenie silne o dzidziusiu. Przeciez tyle kobiet,dziewczyn jest ktore dowiaduja przypadkowo w 4, 6 tyg ciazy ze sa,..i jest dobrze:) a my na sile czekamy do @, odliczamy dni spoznienia, wydajemy na testy, a Malpa i tak przychodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska w sumie racja że odżywianie się nie zaszkodzi ale czasem to już przesadzam :P Dobrze mówisz . My się stresujemy czekamy a może tak na prawdę odpuścić i może się uda :)

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pizzy to ja nie odmawiam, gorsze jedzenie z mcdonalda :)
    ide spać, jednak już spanie bierze górą, dobranoc kobitki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj dba tak tak mcdonald to świństwo ale jakie dobre . Ale to też już odmówiłam sobie :) Dobranoc KOLOROWYCH :)
    i ja chyba uciekam . Żołądek mnie troszkę boli i głowa . Muszę się wyspać bo rano po budka o 6:55 na mierzenie temp . i chyba już nie będę się kładła ale to zobaczę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 22:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Miska w sumie racja że odżywianie się nie zaszkodzi ale czasem to już przesadzam :P Dobrze mówisz . My się stresujemy czekamy a może tak na prawdę odpuścić i może się uda :)

    no ja opuscilam troszke przed swietami i po zdrowsze odzywianie. Ale mam nadzieje,ze Nowy Rok wplynie namnie troszke i chcialabym zrzucic z 3 kg:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    pizzy to ja nie odmawiam, gorsze jedzenie z mcdonalda :)
    ide spać, jednak już spanie bierze górą, dobranoc kobitki :*

    slodkich:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z MCdonalda lubie tylko i jadam salatke:))))) zgrilowany i sosem cezar. Ostatnio zdarzylo mi sie zjesc tortille orientalna:)P

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ