Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja nigdy tej piosenki nie lubilam ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    a serduszka nie liscie sa czerowne czy zielone żabciu moja ;D?

    a może...niech będzie:D:D:D:D:D:D hehehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    08.01 XxMoniaxX
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82, Jackie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    oj ja nigdy tej piosenki nie lubilam ;D

    dzisiaj wszystko wchodzi mi gładko:P:P

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg
    "lubię to":):):):)


    zaczynam odzyskiwać imprezowy nastrój po dzisiejszym zapierdolu w pracy:):)
    szampańskiej zabawy!!!!
    Mi też się zdecydowanie poprawił nastrój, to będzie moja piosenka przewodnia na dzisiaj hehe :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    dzisiaj wszystko wchodzi mi gładko:P:P

    no to dobre jak wszystko :D
    maz bedzie mial radosc z tej gladkosci ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    no to dobre jak wszystko :D
    maz bedzie mial radosc z tej gladkosci ;D

    wiedziałam, że tak zareagujesz mały zboczuchu:):):)

    uwielbiam Was dziewczynki!!!!

    P.S. Jestem jeszcze trzeźwa:):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 15:40

    nick nieaktualny, natasza82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    wiedziałam, że tak zareagujesz mały zboczychu:):):)

    uwielbiam Was dziewczynki!!!!

    P.S. Jestemn jeszcze trzeźwa:):):)

    odrazu zboczuchu sie ciesz ze bez wspomagaczy idzie jak po masle a moze ciocia kolejna bede po tej dzisiejszej gladkosci ;D

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    wiedziałam, że tak zareagujesz mały zboczychu:):):)

    uwielbiam Was dziewczynki!!!!

    P.S. Jestemn jeszcze trzeźwa:):):)
    Ja też, dlatego strach się bać co będzie po alko :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    odrazu zboczuchu sie ciesz ze bez wspomagaczy idzie jak po masle a moze ciocia kolejna bede po tej dzisiejszej gladkosci ;D

    nie wiem czy małżonek szanowny da radę bo on dzisiaj pije a ja kierowca, a alko nie działa stymulującego na naszego Pana Wacka:):):)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    odrazu zboczuchu sie ciesz ze bez wspomagaczy idzie jak po masle a moze ciocia kolejna bede po tej dzisiejszej gladkosci ;D

    Dziewczyy jestescie genialne :D uśmiałam sie tu przy was juz nie raz ;p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    nie wiem czy małżonek szanowny da radę bo on dzisiaj pije a ja kierowca, a alko nie działa stymulującego na naszego Pana Wacka:):):)

    oj kochana ja ja wiecznie wieczny driver ale ze dzisiaj jestesmy na kosie i o ile moj malzonek mnie jednak zabierze gdzies to zrobie mu psikusa ;D
    nawali sie a ja mu zrobie 8 rundek wokol ronda ahahaha :D
    za te wszystkie moje zlosci ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 15:46

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    A ja? a ja? gdzieś zniknęłam z listy :( dopisuję się i proszę mnie już z listy nie wyganiać ;)
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    08.01 XxMoniaxX
    16.01 olka25
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82, Jackie

    o ja jakos chyba nie chcacy to wyszlo nikt Cie nie wygania ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    oj kochana ja ja wiecznie wieczny driver ale ze dzisiaj jestesmy na kosie i o ile moj malzonek mnie jednak zabierze gdzies to zrobie mu psikusa ;D
    nawali sie a jak mu zrobie 8 rundek wokol ronda ahahaha :D
    za te wszystkie moje zlosci ;D

    dobre, dobre! z tymi rondami! warto zapamiętać!:):):):)
    hahahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojowniczki serduszkowe <3

    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    08.01 XxMoniaxX
    16.01 olka25
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82, Jackie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    dobre, dobre! z tymi rondami! warto zapamiętać!:):):):)
    hahahahaha

    hehehe wiec jak Cie tam rozdrazni to jedz w miejsce gdzie najwiecej rond haha ;D

    nick nieaktualny, natasza82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    hehehe wiec jak Cie tam rozdrazni to jedz w miejsce gdzie najwiecej rond haha ;D

    oj napewno rozdrażni bo będzie na imprezie wiejski stół... at tam napewno bimberek i nie wyjdzie dopóki nie pokosztuje miodu zakazanego:):):):) misio, kurde blaszka:):):):)a potem będzie mi śpiewał w samochodzie wojskowe przyspiewki!:):):)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    hehehe wiec jak Cie tam rozdrazni to jedz w miejsce gdzie najwiecej rond haha ;D
    właśnie T opowiedziałam jaki jest patent na niesfornego męża, to cieszy się teraz ,że nie mam prawka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie spiewal ;D
    http://www.youtube.com/watch?v=zq_lom8iXQM

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 15:51

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    właśnie T opowiedziałam jaki jest patent na niesfornego męża, to cieszy się teraz ,że nie mam prawka :)

    hehehe :P

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ