Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Nusia: jedna kreska na teście...
    Stardust: dokładnie o to chodzi.
    Dziękuję za wsparcie :) Wrócę chyba jak dostanę @ jeśli wytrzymam :*

    Przykro mi;( Szczerze Ci współczuję:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    to ja też korzystając z malutkiej chwilki w pracy chcę Wam złozyć serdeczności w Nowym Roku, samych szczęśliwych chwil, zdrówka i pociechy z drugich połówek (--> będzie dobrze Jackie!!), wymarzonych II i wszystkiego co sobie zamarzycie!!!
    Buziaczki

    A dla Nusi, 200, dba, stardust i innych zaciążonych o których zapomniałam (wybaczcie mojej sklerozie) wspaniałych kopniaczków i szczęśliwego rozwiązania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    stardust87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Nusia: jedna kreska na teście...
    Stardust: dokładnie o to chodzi.
    Dziękuję za wsparcie :) Wrócę chyba jak dostanę @ jeśli wytrzymam :*
    trzymaj się kochana, będziemy na Ciebie czekać :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wiem, co czujesz. Ja dzisiaj z ciekawości zrobiłam test, żeby przekonać się, czy po pregnylu będzie zafałszowany wynik i wyszła jedna kreska. U mnie to może być chyba jeszcze za wcześnie na test, bo za tydzień mam robić, ale po tej jednej kresce i patrząc na moją temperaturę, to nie mam co myśleć nawet pozytywnie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna nie przejmuj się Kochana ja już dostałam @ . Ale musimy mieć wiarę :*

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, na forum piszę od niedawna. Dołączam się do życzeń i również dla Was samych wspaniałości, aby w Nowym Roku spełniło się to największe marzenie:)a zafasolkowanym, aby pociechy zdrowo się rozwijały i wielu radości z obecnego stanu:):):)

    natasza82, nick nieaktualny, stardust87 lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Serwuje ciacho... Która się skusi? :)

    http://www.iv.pl/images/80992808991535896122_thumb.jpg

    http://www.iv.pl/images/15481215827483224913_thumb.jpg

    o kurcze ale mi smaka zrobiłaś :)

    age.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Nusia: jedna kreska na teście...
    Stardust: dokładnie o to chodzi.
    Dziękuję za wsparcie :) Wrócę chyba jak dostanę @ jeśli wytrzymam :*

    przykro mi :( tule <3

    age.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82
    Dopisałam się, bo gdzieś po drodze zaginęłam, a że właśnie dostarczyli mi żelik Conceive , to zamierzam mieć pozytywny test w styczniu juhu!

    nick nieaktualny, stardust87, stardust87 lubią tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku !

    stardust87 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to sie jednak ciesze ze mamy juz 4 serduszka i ze na naszych oczach 4 male serduszka sobie rosna <3
    ale z drugiej strony kazda z nas juz tego by chciala
    ale tam nowy cykl nowe szanse jestem zdania ze moze i lepiej bo bede miala mozliwosc porobienia badan w tym cyklu i gin mnie poprowadzi moze.
    Wasze szczescie jest naszym szczesciem dziewczyny .:*
    A w tym nowym roku zycze calej naszej liscie czerwonego koloru by zagoscil na naszym podworku przede wszystkim duzo zdrowia i wytrwalosci w dazeniu do upragnionych marzen glowa do gory caluje !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 15:28

    natasza82, nick nieaktualny, Kasiula09, stardust87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82, Jackie

    powracam znow na liste staraczek i zelik tez kupie ;D

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82, Jackie

    powracam znow na liste staraczek i zelik tez kupie ;D[/
    Kupuj kupuj Kochana, żebyśmy mogły 22 dostawić dwa czerwone serducha :)
    i hicior na dzisiejszy wieczór dla Was dziewczynki:)
    http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja to sie jednak ciesze ze mamy juz 4 serduszka i ze na naszych oczach 4 male serduszka sobie rosna <3
    ale z drugiej strony kazda z nas juz tego by chciala
    ale tam nowy cykl nowe szanse jestem zdania ze moze i lepiej bo bede miala mozliwosc porobienia badan w tym cyklu i gin mnie poprowadzi moze.
    Wasze szczescie jest naszym szczesciem dziewczyny .:*
    A w tym nowym roku zycze calej naszej liscie czerwonego koloru by zagoscil na naszym podworku przede wszystkim duzo zdrowia i wytrwalosci w dazeniu do upragnionych marzen glowa do gory caluje !

    a nie zielonego???:):)

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    a nie zielonego???:):)
    Na naszej liście czerwonych serduszek :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Chyba nie będę tu wchodzić przez przynajmniej 2 dni bo tylko się dołuję :( Poczekam w spokoju na @

    nie mozesz odejsc jestesmy po to by sie wspierac tutaj nie mozemy sie podddawac i zamykac w sobie swoich problemow , zmartwien i rozczarowan jestesmy tu po to by nam sie zylo lepiej i latwiej bysmy mialy do kogo wyciagnac pomocna dlon jezeli bedzie taka potrzeba , nie zostawiaj nas <3
    pamietaj , ze nic nie dzieje sie bez przyczyny oczekiwanie na maluszka uczy nas wszystkie pokory , wiary i przede wszystkim wytrwalosci :*
    na nas tez przyjdzie czas tym bardziej ,ze w porownaniu do nie ktorych dziewczyn jestesmy szczesciarami one mialy juz gorsze przezycia poronienia etc a my staramy sie kilka miesiecy to jeszcze nie lata zeby sie zalamywac. mocno Cie tule i caluje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 15:34

    natasza82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    a nie zielonego???:):)

    a serduszka nie liscie sa czerowne czy zielone żabciu moja ;D?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    Jackie wrote:
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82, Jackie

    powracam znow na liste staraczek i zelik tez kupie ;D[/
    Kupuj kupuj Kochana, żebyśmy mogły 22 dostawić dwa czerwone serducha :)
    i hicior na dzisiejszy wieczór dla Was dziewczynki:)
    http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg

    oj tak nataszka w styczniu 22 beda dwa <3

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg
    "lubię to":):):):)


    zaczynam odzyskiwać imprezowy nastrój po dzisiejszym zapierdolu w pracy:):)
    szampańskiej zabawy!!!!

    nick nieaktualny, natasza82 lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    08.01 XxMoniaXx
    20.01 Katha81
    22.01. Natasza82, Jackie

    ja sie pisze na testowanie 8 styczeń !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 15:36

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ