Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    bedzie spiewal ;D
    http://www.youtube.com/watch?v=zq_lom8iXQM
    dokładnie!:);)

    Zaraz wybije 16.00 i uciekam nareszcie do domu, na szykowanko więc już nie zajrzę do Was! Więc jeszcze raz wszystkiej naj w Nowym 2014 Roku!!!!
    I do napisania!:D:D:D:D
    buzka:*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewuszki, dziewuszki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    dokładnie!:);)

    Zaraz wybije 16.00 i uciekam nareszcie do domu, na szykowanko więc już nie zajrzę do Was! Więc jeszcze raz wszystkiej naj w Nowym 2014 Roku!!!!
    I do napisania!:D:D:D:D
    buzka:*

    buziaki, jeszcze raz szczesliwego!!!:)

    ja to przed 18 zaczne sie szykowac:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie- mam nadzieje,ze jednak milo spedzicie te noc sylwestrowa :D:D:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    A ja? a ja? gdzieś zniknęłam z listy :( dopisuję się i proszę mnie już z listy nie wyganiać ;)
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    08.01 XxMoniaxX
    16.01 olka25
    20.01 Katha81
    21.01 AniaR88
    22.01. Natasza82, Jackie

    Cześc Kochane :* ja też sie dopisze bo gdzies umkneło :) moge??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Cześc Kochane :* ja też sie dopisze bo gdzies umkneło :) moge??
    ja tez wczesiej dopisalam sie:) i mnie nie ma wiec i ja dopisze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986
    30.12 Jackie (-), Ania1986
    31.12 stardust87 <3, 200 <3, dba <3
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    08.01 XxMoniaxX
    16.01 olka25
    20.01 Katha81
    21.01. AniaR88
    22.01. Natasza82, Jackie
    27.01. Miska0811

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Cześc Kochane :* ja też sie dopisze bo gdzies umkneło :) moge??

    jasne ze tak bo ta lista musi byc ciagle aktualizowana mysle ze juz grudzien mozna usunac.

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki! Najpierw chciałam życzyć Wam BRZUCHATEGO NOWEGO ROKU!
    A teraz pytanie. Po naciśnięciu sutków wydobywa się z nich przezroczysty płyn. Czy któraś z dziewczyn, która karmiła kilka lat wcześniej piersią zaobserwowała taki objaw u siebie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisujcie sie na stycznioweczke .
    02.01 Czarna94 (-)
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    08.01 XxMoniaxX
    16.01 olka25
    20.01 Katha81
    21.01. AniaR88
    22.01. Natasza82, Jackie
    27.01. Miska0811

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ja tez wczesiej dopisalam sie:) i mnie nie ma wiec i ja dopisze
    czasami tak jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Jackie- mam nadzieje,ze jednak milo spedzicie te noc sylwestrowa :D:D:*

    okaze sie jak narazie to on do 18 pracuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Hej Dziewczynki! Najpierw chciałam życzyć Wam BRZUCHATEGO NOWEGO ROKU!
    A teraz pytanie. Po naciśnięciu sutków wydobywa się z nich przezroczysty płyn. Czy któraś z dziewczyn, która karmiła kilka lat wcześniej piersią zaobserwowała taki objaw u siebie?

    ja nie pomoge ale moze karmelek ona ma juz synka ;D

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka u mnie mleko się pojawiło po kilku latach, to problem z hormonami.
    Dziewczyny ja na razie spokojnie to przyjęłam, mąż też, wolimy poczekać i się upewnić. Nawet nie wiem czy rodzinie mówić.
    W pracy oczywiście będę musiała powiedzieć, bo nie jest lekka.
    200 gratulacje :)
    Jackie nadal plany sylwestrowe bez swojego faceta?
    Chyba to jednak ciąża... cały dzień chce mi się płakać, ze wszystkiego bym płakała :/ masakra...

    nick nieaktualny, natasza82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Chyba to jednak ciąża... cały dzień chce mi się płakać, ze wszystkiego bym płakała :/ masakra...

    Serdecznie Ci gratuluje dba :*:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz lece moze potem bede bo z mezem mamy plany na dzis "my, butelka i znów my" :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Chyba nie będę tu wchodzić przez przynajmniej 2 dni bo tylko się dołuję :( Poczekam w spokoju na @

    rozumiem co czujesz jak kolejne kobietki zachodzą w ciąże ale to nie jest powód zeby nas opuszczac. Kochana ty przynajmniej sie starasz i masz ta nadzieje ze sie uda i dołaczysz do szczesliwych zaciążonych niestety życie płata figla i sie dolujemy ale trzeba iść dalej i nie ogładać sie za siebie. ja starania mam wstrzymane zaczne dopiero kolo lutego ale wole tu być bo ciesze sie ze innym sie udaje i w ogóle i bedac tu zna watku czy wczesniej na innych bardzo duzo sie dowiedzialam i według mnie lepiej tu sie wygadać niż mezowi ktory pewnych rzeczy nie rozumie. A tak poza tym to tu jest super atmosfera no i dziewczyny, z którymi można sie nieźle pośmiać. także głowa do góry :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Ewelka u mnie mleko się pojawiło po kilku latach, to problem z hormonami.
    Dziewczyny ja na razie spokojnie to przyjęłam, mąż też, wolimy poczekać i się upewnić. Nawet nie wiem czy rodzinie mówić.
    W pracy oczywiście będę musiała powiedzieć, bo nie jest lekka.
    200 gratulacje :)
    Jackie nadal plany sylwestrowe bez swojego faceta?
    Chyba to jednak ciąża... cały dzień chce mi się płakać, ze wszystkiego bym płakała :/ masakra...

    nawet nie wiesz jak sie ciesze ze bedziesz mamusia ...
    plakac mi tez sie chce jakis zly dzien, zobaczymy jak sie sprawy potocza mam nadzieje ze mnie przeprosi...;D
    fajnie zostac mama <3

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie ja już jestem, mam już synka, ale w sumie będę mamusią po raz drugi, oby się tfu tfu nic nie wydarzyło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Jackie ja już jestem, mam już synka, ale w sumie będę mamusią po raz drugi, oby się tfu tfu nic nie wydarzyło...

    nie wiedzialam ze masz juz maluszka no to bedziesz jeszcze raz <3

    natasza82 lubi tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ