X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) nie spie od 4... Mdli mnie caly czas i zasnac nie moge :( Rano czeka mnie jazda do urzedu wiec dopiero w poludnie do was sie odezwe. Milego dnia <3

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Cassie pociesze cie ja usnełam o 1 i obudzilam sie o 3 ;/ a od 5 praca :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje Panie <3
    Na mnie czas do pracy a wiec milego dnie kochane <3

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki też zaraz uciekam do pracy:)co z tą temperatura? dzień spadków ?mam nadzieje że jutro będą skoki:)

    AniaR88 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babeczki ja dopijam kawke i zaraz uciekam do pracy :) Miłego dnia :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*
    A ja dziś wcześniej wstałam , bo jak długo się to lenia łapię :)
    Mój wykres dziś nie robi zbytnio nadziei , tak naprawdę to wgl. Temp. ciągle taka sama :/ nie wiem czemu . Dziś mam przewidzianą owulkę ale nic się nie świeci ani nic . Ovu mi 5 dni przypuszczalnych zaznaczyło zobaczymy kiedy mi pokarze i czy wgl.
    Głowa mnie bardzo coś boli ehh.
    A wy śpiochu śpicie :P To śpijcie sobie :* Miłego dnia <3

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wITAM wAS :)
    mnie dziś też nie będzie cały dzień to sie odezwie wieczorem :) miłego dnia :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • edytka Przyjaciółka
    Postów: 71 36

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)ja tylko na chwilke czas goni don pracy :)ovu przesunelo mi owulacje wszystko pozmienialo chyba nic z tego nie bedzie znowu milego dnia dziewczynki

    edytka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczynki :*
    Co ja dziś sama jestem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc :)Mnie tez tu dzis nie bedzie raczej. Drugi dzień z rzedu odnotowalam spadek i mi smutno :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny:)
    widzie,ze nie tylko ja mialam ciezka noc.
    Zasnac tez zbytnio nie mogłam. I teraz mnie glowa boli,ze szok.
    Do wieczorka dziewczynki. Ja pewnie bede zagladac.
    Aniu nie smuc..:* ja nie wiem czemu,ale mam zle przeczucie. Pewnie nie jeden spadek odnotuje.
    POzatym Twoje o niczym nie swiadcza. Zernik sobie na galerie wykresow ciazowych...:* poprawi Ci sie humor..:* <3

  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie jak narazie tez temperatura spada i wogule cos sie zdenerwowałam ale tak po za tym jest samopoczucie niezłe czekam na męza, posprzątałam obiad w piekarniku i czekam miłego dzionka wam życze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2014, 09:45

    Paulina 28maluszek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina28makuszek wrote:
    Hej dziewczyny u mnie jak narazie tez temperatura spada i wogule cos sie zdenerwowałam ale tak po za tym jest samopoczucie niezłe czekam na męza, posprzątałam obiad w piekarniku i czekam miłego dzionka wam życze :)


    jutro odbije wszystkim napewno:)
    milego dnia PaulinO:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też nie mam zbytnio humoru bo ciągle mam taką samą temp :/
    Aniu nie smuć , ja wierzę że Wam się uda :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Ja dziś też nie mam zbytnio humoru bo ciągle mam taką samą temp :/
    Aniu nie smuć , ja wierzę że Wam się uda :*


    dziewczyny nie smuccie sie bo i mi sie udziela...
    Jakos tez mam dolka, strach i rozczarowanie ida w parZe. A co pomyslec za tydizien bedzie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam serdecznie dosyc dzisiejszego dnia, tygodnia i nie wiem czego jeszcze...
    Bylismy u Urzedzie Skarbowym bo na rozliczeniu z pracy meza byl blad - nie wpisano dzieci a jak sie nie ma dzieci to sie placi gigantyczne podatki.
    I co sie okazalo: my nie jestesmy malzenstwem i nie mamy dzieci :/ blad systemu (czlowieka do ktorego nikt sie nie chce przyznac...)
    Wszystko po przyjedzie do Niemiec bylo udokumentowane, wszystko dwa lata hulalo a nagle od kwietnia 2013 roku my nie jestesmy malzenstwem a Nasze dzieci nie istnieja... Syn chodzi do szkoly, drugi regularnie do pantwowego przedszkola... Z Urzedu! dostalismy sfinansowane wszystkie ksiazki do szkoly a tu nagle dzieci nie ma?
    To jeszcze nic... w drodze powrotnej jacys idioci sprzatali droge i postawili swoje auto tak ze trzeba je bylo ominac, jak sie pod gorke omija to sie dodaje gazu i co? I nas zlapal fotoradar... ograniczenie predkosci 30kmh a my jechalismy 45... znowu kasa w plecy...
    Czuje sie jak z horroru. Od 4 rano nie spie. Trzepie mnie bez koca z kocem za goraco. Dwa tygodnie zatwardzenie plakalam bo nie umialam sie zalatwic dzisiaj latam na miekko co 5 minut.
    Wszystko mnie boli i jestem marudna... i ogolnie mam wrazenie ze za 5 minut okres dostane, tak sie czuje...

    Przepraszam ze to wszystko pisze ale musialam to z siebie wyrzucic bo moglabym w niepotrzebnym momencie wybuchnac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przepraszam casie. Napisałam ale twojego komentarza jeszcze nie było .

    To naprawdę ciężki dzień od rana.
    W urzędach mają bałagan w papierach straszny :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Ja mam serdecznie dosyc dzisiejszego dnia, tygodnia i nie wiem czego jeszcze...
    Bylismy u Urzedzie Skarbowym bo na rozliczeniu z pracy meza byl blad - nie wpisano dzieci a jak sie nie ma dzieci to sie placi gigantyczne podatki.
    I co sie okazalo: my nie jestesmy malzenstwem i nie mamy dzieci :/ blad systemu (czlowieka do ktorego nikt sie nie chce przyznac...)
    Wszystko po przyjedzie do Niemiec bylo udokumentowane, wszystko dwa lata hulalo a nagle od kwietnia 2013 roku my nie jestesmy malzenstwem a Nasze dzieci nie istnieja... Syn chodzi do szkoly, drugi regularnie do pantwowego przedszkola... Z Urzedu! dostalismy sfinansowane wszystkie ksiazki do szkoly a tu nagle dzieci nie ma?
    To jeszcze nic... w drodze powrotnej jacys idioci sprzatali droge i postawili swoje auto tak ze trzeba je bylo ominac, jak sie pod gorke omija to sie dodaje gazu i co? I nas zlapal fotoradar... ograniczenie predkosci 30kmh a my jechalismy 45... znowu kasa w plecy...
    Czuje sie jak z horroru. Od 4 rano nie spie. Trzepie mnie bez koca z kocem za goraco. Dwa tygodnie zatwardzenie plakalam bo nie umialam sie zalatwic dzisiaj latam na miekko co 5 minut.
    Wszystko mnie boli i jestem marudna... i ogolnie mam wrazenie ze za 5 minut okres dostane, tak sie czuje...

    Przepraszam ze to wszystko pisze ale musialam to z siebie wyrzucic bo moglabym w niepotrzebnym momencie wybuchnac.


    niezłe jaja... Ale mam nadzieje,ze wszystko się wyjaśni?
    Nawet nie przepraszaj! Bo nie masz za co :) dobrze tutaj "wylać" emocje:)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie no to widze ze przeboje z tym urzedem macie, widze ze mają niezłe błedy w tym systemie mam nadzieje ze wszystko wyjaśnicie i bedzie dobrze :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 553 554 555 556 557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ