X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    nie pojmuje jak ludzie sie zmieniają najpierw na nią najeżdzała a potem jak przywożą drogie alkohole to juz jest sielanka normalnie niektórzy już całkiem tupetu nie mają
    i najlepsze że teraz koleżaneczki:)a teraz zła jestem na bank ja!

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    a ją chyba własnie wkurza, że my nic od nich nie potrzebujemy i biedna nie ma wpływu na nic...


    szczerze? Olać ją:)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tesciowie - temat rzeka....

    A ja siedze gapiac sie w monitor i probuje rozplatac wlosy... taki mi sie koltun zrobil ze sobie nie radze :/

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    szczerze? Olać ją:)
    Stosuje się, przynajmniej się staram:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    i najlepsze że teraz koleżaneczki:)a teraz zła jestem na bank ja!


    pewnie tak:) ale nie przejmuj się kochana, nie warto:) Ty do zczescia jej nie potrzebujesz:)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Tesciowie - temat rzeka....

    A ja siedze gapiac sie w monitor i probuje rozplatac wlosy... taki mi sie koltun zrobil ze sobie nie radze :/


    tylko nie wyrwij za duzo niechcacy wloskow swoich:)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    i najlepsze że teraz koleżaneczki:)a teraz zła jestem na bank ja!

    po prostu brak słów na takie coś

    natasza82 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    po prostu brak słów na takie coś


    mało powiedziane..
    tylko po co uprzykrzają życie... Swoje przeżyli, niech dadzą innym normalnie życ

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efekty wieloletniego rozjasniania... nigdy wiecej

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze że cyrki są wszędzie za przeproszeniem :) nie chce tu nikogo urazić!
    natasza ale faktycznie co to za teraz za przyjaźń?

    Moja teściowa na początku porównywała mnie do byłej dziewczyny mojego męża! wrrrr! zabić to mało i zawsze jak tylko usłyszała jakieś spięcie między nami a o to było nietrudno bo jak tylko teściową widziałam to nerwy miałam już zszargane mówiła że ta była (już nie pamiętam nawet jak miała na imię) tak wspaniale radziła sobie z A.! jak ona go postawiła ustawić (jak by to miała być małpa w cyrku!) jak to A. się jej słuchał :/ o rety na samo wspomnienie aż mnie trzęsie! na szczęście już nie ma takich głupich pomysłów ;)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozkręciłam się:) to jeszcze tylko napiszę co spowodowało, że mam do niej mega uraz. Jak pojechaliśmy powiedzieć im że bierzemy ślub, T sie pyta kogo bu chciała zaprosić, (bo skłócona z cała rodziną jest, nie dziwię się...)a ona na to, że Ci mieli być na weselu to byli już keidyś na tamtym , czujecie to? ja myślałam, że spadne z krzesła wieśniara jedna!teść zaraz próbował jakoś to odkręcić, ale ja wstałam i wyszłam, bo T sie z nią pokłócił.

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    widze że cyrki są wszędzie za przeproszeniem :) nie chce tu nikogo urazić!
    natasza ale faktycznie co to za teraz za przyjaźń?

    Moja teściowa na początku porównywała mnie do byłej dziewczyny mojego męża! wrrrr! zabić to mało i zawsze jak tylko usłyszała jakieś spięcie między nami a o to było nietrudno bo jak tylko teściową widziałam to nerwy miałam już zszargane mówiła że ta była (już nie pamiętam nawet jak miała na imię) tak wspaniale radziła sobie z A.! jak ona go postawiła ustawić (jak by to miała być małpa w cyrku!) jak to A. się jej słuchał :/ o rety na samo wspomnienie aż mnie trzęsie! na szczęście już nie ma takich głupich pomysłów ;)


    całe szczęście:) jej ja nie wiem co bym zrobiłą:) na przeszkodzie mam tylko przyszłego teścia,ale wiem że i z teściową były by cyrki, to nie uniknione

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    rozkręciłam się:) to jeszcze tylko napiszę co spowodowało, że mam do niej mega uraz. Jak pojechaliśmy powiedzieć im że bierzemy ślub, T sie pyta kogo bu chciała zaprosić, (bo skłócona z cała rodziną jest, nie dziwię się...)a ona na to, że Ci mieli być na weselu to byli już keidyś na tamtym , czujecie to? ja myślałam, że spadne z krzesła wieśniara jedna!teść zaraz próbował jakoś to odkręcić, ale ja wstałam i wyszłam, bo T sie z nią pokłócił.

    no to pojechała po całości

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    rozkręciłam się:) to jeszcze tylko napiszę co spowodowało, że mam do niej mega uraz. Jak pojechaliśmy powiedzieć im że bierzemy ślub, T sie pyta kogo bu chciała zaprosić, (bo skłócona z cała rodziną jest, nie dziwię się...)a ona na to, że Ci mieli być na weselu to byli już keidyś na tamtym , czujecie to? ja myślałam, że spadne z krzesła wieśniara jedna!teść zaraz próbował jakoś to odkręcić, ale ja wstałam i wyszłam, bo T sie z nią pokłócił.


    .... a co ciebie obchodziło poprzednie wesele. Jej, co za baba:)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza no widzę że \Twój przypadek jest dość ostry :)
    dobrze że nie musicie być od nich w jakiś sposób uzależnieni! :)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie "teść" pare razy przedstawiał komuś (będąc tyle lat z jego synem) - "a tak jakby związana z Tomkiem" Czaicie? To było w biurze, na szczęście była 15 WIĘC SZYKOWAŁAM się do wyjscia, ale herbatkę musiałam zrobic. zrobiłam i wyszłam z placzem-momentalnie ze mnie buchneło

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zerkam i mamy 11111 wpisów na naszym wątku! masakra! :)

    natasza82, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    mnie "teść" pare razy przedstawiał komuś (będąc tyle lat z jego synem) - "a tak jakby związana z Tomkiem" Czaicie? To było w biurze, na szczęście była 15 WIĘC SZYKOWAŁAM się do wyjscia, ale herbatkę musiałam zrobic. zrobiłam i wyszłam z placzem-momentalnie ze mnie buchneło
    miły facet :)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za tydzien niestety są teścia imieniny i znowu będę się męczyc:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedno wiem na bank , kontakty z naszym dzieckiem bdzie miała ograniczone do minimum

    iv09hdgenu0skffm.png
‹‹ 551 552 553 554 555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ