X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    :)książka by z tego była:) to jest czesc moich odczuc i sytuacji:)

    napisz i wydaj... prawa autorskie, a zbieżność sytuacji i postaci jest zbieżna :D

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    napisz i wydaj... prawa autorskie, a zbieżność sytuacji i postaci jest zbieżna :D


    hahah:P No moze bym sie wk koncu czegos dorobila:P:P i by sie zdziwil!!!:P

    natasza82, edytka lubią tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja fałszywa to mało powiedziane...jak już musimy tam jechac na imieniny, czy święta, bo tak to raczej nas tam nie ma to już w drodze do nich zastanawiam się czym mnie znowu wkurzy...

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    Moja fałszywa to mało powiedziane...jak już musimy tam jechac na imieniny, czy święta, bo tak to raczej nas tam nie ma to już w drodze do nich zastanawiam się czym mnie znowu wkurzy...


    Ehh..i to te osoby trzecie zazwyczaj musza spieprzyc humor i czesto nie tylko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2014, 20:10

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko się zastanawiam dlaczego mam sie denerwować przez nią...

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    ja tylko się zastanawiam dlaczego mam sie denerwować przez nią...


    dobre pytanie.... Dlatego ja teraz z perspektywy czasu staram sie jenym uchem sluchac a drgim wypuszczac i nie przejmowac sie nim/ Najlepiej nie patrzec.
    Ps. a Twoja tesciowa coz to znow rozrabia?

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem :)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    jestem :)

    :)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka to masz przeboje z teściem :)
    ja też miałam z teściową! O rety myślałam że chyba ja kiedyś zabiję! :D tak się wtrącała w nasze życie, ale na szczęście od paru lat (chyba od trzech) jest szczęśliwe zakochana! I od tej pory nasze stosunki są super :) interesuje się naszym życiem, ale bez wtrącania :) można z nią spokojnie porozmawiać i pośmiać się ;)
    i oby się to nie zmieniło :) pewnie czasem ma dziwne pomysły i lubi się powtarzać, ale co tam ja też idealna nie jestem i jednym uchem słucham, a drugim... ;)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska to faktycznie współczuje :) ale musisz być silna i sie nie dac poniżać i w ogóle :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem ale bardziej duchem ;)

    Miska Twoj tesc to prawie jak moj... i tez moglabym ksiazke napisac :p
    Mieszlam z nim 4 lata o 4 za duzo. Siekiery lataly bo ja to zadziorny czlowiek jestem i nie pozwole sobie skakac po glowie. I mimo ze jest 1000km od Nas dalej razem z tesciowa paluchy wtykaja tam gdzie nie maja :/

    Szyjka mnie boli :( chyba od tego termometru :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2014, 20:22

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    dobre pytanie.... Dlatego ja teraz z perspektywy czasu staram sie jenym uchem sluchac a drgim wypuszczac i nie przejmowac sie nim/ Najlepiej nie patrzec.
    Ps. a Twoja tesciowa coz to znow rozrabia?
    co chwila podpada:) moj T jest po rozwodzie, kiedy pierwszy raz tam jeździliśmy zeby sie poznać, to non stop gadała na tą byłą żonę że taka i owaka, ogólnie do d... T mówił, że potrafiła im przyjść do domu i firanki zmieniać na swoje, albo poszła do stolarza i po cichu przed nimi zmieniła kształt foteli...masakra szlak by mnie trafił, ta sie godziła bo oni mieli po 19 lat( ślub brali jak ona była w 7mc) i trochę byli uzależnieni finansowo od rodziców. Teraz okazuje się , że Była przyjeżdż do nich do domu ze swoim facetem i razem sie goszczą piją winko, koleś tej byłej im whisky przywozi i teraz nagle przyjaciółki...nie kumam tego:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Tez jestem ale bardziej cuchem ;)

    Miska Twoj tesc to prawie jak moj... i tez moglabym ksiazke napisac :p
    Mieszlam z nim 4 lata o 4 za duzo. Siekiery lataly bo ja to zadziorny czlowiek jestem i nie pozwole sobie skakac po glowie. I mimo ze jest 1000km od Nas dalej razem z tesciowa paluchy wtykaja tam gdzie nie maja :/

    Szyjka mnie boli :( chyba od tego termometru :(


    dobrze,ze nie jestem sama:) my niestety jestesmy skazani z nim do konca jego zycia- a jako ze on uwaza chyba,ze jest niesmiertelny to ciezko bedzie:)

    Niunia to nie dobrze:( ale napewno mocno nie wkladalas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Miśka to masz przeboje z teściem :)
    ja też miałam z teściową! O rety myślałam że chyba ja kiedyś zabiję! :D tak się wtrącała w nasze życie, ale na szczęście od paru lat (chyba od trzech) jest szczęśliwe zakochana! I od tej pory nasze stosunki są super :) interesuje się naszym życiem, ale bez wtrącania :) można z nią spokojnie porozmawiać i pośmiać się ;)
    i oby się to nie zmieniło :) pewnie czasem ma dziwne pomysły i lubi się powtarzać, ale co tam ja też idealna nie jestem i jednym uchem słucham, a drugim... ;)


    o to trzeba mu jakas babke podsunac:) ale on jest hytry i woli sam ze soba:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    co chwila podpada:) moj T jest po rozwodzie, kiedy pierwszy raz tam jeździliśmy zeby sie poznać, to non stop gadała na tą byłą żonę że taka i owaka, ogólnie do d... T mówił, że potrafiła im przyjść do domu i firanki zmieniać na swoje, albo poszła do stolarza i po cichu przed nimi zmieniła kształt foteli...masakra szlak by mnie trafił, ta sie godziła bo oni mieli po 19 lat( ślub brali jak ona była w 7mc) i trochę byli uzależnieni finansowo od rodziców. Teraz okazuje się , że Była przyjeżdż do nich do domu ze swoim facetem i razem sie goszczą piją winko, koleś tej byłej im whisky przywozi i teraz nagle przyjaciółki...nie kumam tego:)

    no niezle:) tez widze,ze "wesolo"

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Tez jestem ale bardziej duchem ;)

    Miska Twoj tesc to prawie jak moj... i tez moglabym ksiazke napisac :p
    Mieszlam z nim 4 lata o 4 za duzo. Siekiery lataly bo ja to zadziorny czlowiek jestem i nie pozwole sobie skakac po glowie. I mimo ze jest 1000km od Nas dalej razem z tesciowa paluchy wtykaja tam gdzie nie maja :/

    Szyjka mnie boli :( chyba od tego termometru :(

    uuu kochana nie dobrze ze boli :( niech mąż wymasuje :)

    natasza82, Miska0811 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już tego , że była jeździ do byłych teściów ze swoim facetem to za cholere nie pojmuję, już ostanio sie śmiałam, żeby T umówił nas z z rodzicami swojej byłej na kolacje hehe:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    a już tego , że była jeździ do byłych teściów ze swoim facetem to za cholere nie pojmuję, już ostanio sie śmiałam, żeby T umówił nas z z rodzicami swojej byłej na kolacje hehe:)

    hahahaha:) byloby do pary:)

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ją chyba własnie wkurza, że my nic od nich nie potrzebujemy i biedna nie ma wpływu na nic...

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    co chwila podpada:) moj T jest po rozwodzie, kiedy pierwszy raz tam jeździliśmy zeby sie poznać, to non stop gadała na tą byłą żonę że taka i owaka, ogólnie do d... T mówił, że potrafiła im przyjść do domu i firanki zmieniać na swoje, albo poszła do stolarza i po cichu przed nimi zmieniła kształt foteli...masakra szlak by mnie trafił, ta sie godziła bo oni mieli po 19 lat( ślub brali jak ona była w 7mc) i trochę byli uzależnieni finansowo od rodziców. Teraz okazuje się , że Była przyjeżdż do nich do domu ze swoim facetem i razem sie goszczą piją winko, koleś tej byłej im whisky przywozi i teraz nagle przyjaciółki...nie kumam tego:)

    nie pojmuje jak ludzie sie zmieniają najpierw na nią najeżdzała a potem jak przywożą drogie alkohole to juz jest sielanka normalnie niektórzy już całkiem tupetu nie mają

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ