X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    nawet nie wyobrazacie sobie ile z siostra przeszlysmy,tego nie da sie opisac w jednym komenatrzu

    napewno kochana ... i współczuje wam z całego serca.. trzymajcie sie z siostrą razem !!

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Miska Jackie nie ma ie pojecia jak Was rozumiem... tule mocno


    :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    napewno kochana ... i współczuje wam z całego serca.. trzymajcie sie z siostrą razem !!


    Dzięki:* bardzo dziekuje. Przez to wszystko z siostra polepszyly nam sie kontakty, bardziej po tym jak zaszla w ciaze i musiala sama sobie dawac rade i psychicznie tez

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :) boje sie poranka :( to jest jak czekanie na wyrok...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie tak naprawde nikt nas nie zrozumie kto nie przezyl i nie przezywa tego co my- tylko wlasnie Wy dziewczyny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Dobranoc :) boje sie poranka :( to jest jak czekanie na wyrok...


    myslami jestem z Toba!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie 3mam kciuki to jutro testowano ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Jackie tak naprawde nikt nas nie zrozumie kto nie przezyl i nie przezywa tego co my- tylko wlasnie Wy dziewczyny

    cmokam :********

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba trzeba isc spac by ten dzien sie zakonczyl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    chyba trzeba isc spac by ten dzien sie zakonczyl...


    dobry pomysl. Chcialabym zasnac odrazu,ale pewnie ciezko bedzie:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziewczynki. Rzeczywiscie niech ten dzien konczy, jutro mam nadzieje ze wjdzie sloneczko. Ja ide poscielic lozeczko i klade. Moze cudnem zasne. Sciskam Was wszystkie i dziekuje za wszystkie cieple slowa otuchy. Jestem z Wami! Pamietajcie:)jestesmy FOF(FriendsOvufriend);)

    :***********

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Ok dziewczynki. Rzeczywiscie niech ten dzien konczy, jutro mam nadzieje ze wjdzie sloneczko. Ja ide poscielic lozeczko i klade. Moze cudnem zasne. Sciskam Was wszystkie i dziekuje za wszystkie cieple slowa otuchy. Jestem z Wami! Pamietajcie:)jestesmy FOF(FriendsOvufriend);)

    :***********

    FOF <3
    słodkich snow <3 :*****************

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bardzo mi przykro przez co musiałyście przejść :(
    ale na szczęście jesteście bardzo mądre i rozważne przez co wierze że stworzycie swoim dzieciom cudowny dom, pełen ciepła i miłości... sciskam was mocno :*

    monia a ja musiałam odpuścić, przez anginę :/ biorę garść leków i to mogło by się źle odbić na fasolce dltego tez starania mamy zawieszone do lutego :/ a tu już 8 miesiąc leci.. to się tak dłuzy...

    Jackie lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zbaczając z tematu miśka widze że Ty też masz w podpisie Monia :-). jak ja tego nie znosze gdy ktoś tak do mnie mówi!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wróciliśmy z kina , mój A. śpi a ja się zaraz kładę tylko chciałam wam napisać ale widzę że nawet nikt nie zauważył że poszłam . Kupił mi A. nowy termometr :) różnica ogromna np. mierzyłam sb teraz pod pachą żeby zobaczyć czy jest różnica i tym wcześniejszym 35.9 a nowym 36,22 czemu aż taka różnica ?
    Dobranoc :*

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) Landrynko poczytaj posty jescze raz... oczywiscie ze zauwazylysmy ze poszlas do kina...

    Leze jeszcze, moj do pracy sie wybiera.
    Temperatura wzrosla o ,07 kresek. Malo w porównaniu z takim spadkiem.

    Ezia jak wlacze laptopa wkleje Ci dwa zdjecia mojego wykresu z godz 4.30 i 6.00 zebys widziala dlaczego lepiej nie wpusywac temperatury po nawet malej drzemce.

    Milego dnia <3 FOF

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynko moj nowy termometr (medyczny) pokazuje temp nizsza niz stary. Nie wiem skad i dlaczego taka roznica ale dlatego wlasmie powinno sie w trakcie cyklu nie zmieniac termometru.

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Z tel w lozku ;)
    Od mamy nigdy wsparcia nie mialam, moje ciaze byly atakiem krytyki i potępienia. Nie utrzymujemy kontaktow.

    Natasza lepszd naswietlenia niz 8 tyvodniowe dziecko i zoltaczka zbijana dwa tygidnie kroplówkami... przechodzilam przez to z mlodszym.

    Moj Kevin nie boi sie dentysty, wszystko mial reperowane na bierzaco. Lekarstwa mu zniszczyly zeby. Mial operacje w pelnej narkozie ze wzgledu na mus usuniecia 5 zebow, wymiane dwoch plomb i czysczenie dziasel od srodka. Mleczaki za wolno wypadaly psujac drugie zeby ktore juz chcialy wychidzic.
    Najcorsze jest wybudzanie. Ja zaplacilam kupe kasy za zastrzyk chamujacy krwotoki iktory dzialal 48 godzin po opracji przeciwbolowo. dziękuję za informacje:-)
    Twardo to zniosl ja nie.
    Musisz byc dobrej mysli. Ja osobiscie potepiam narkoze zeby od tak zeby jeden wyrwac jeden zaplombowac. Ja dwa lata szukalam dobrego dentysty i rok z nim oswajalam. Efekty cieszy sie jak widzi lekarza i gabinet dentystyczny. Mlodszy to samo, raz na miesiac kontrola a ma 4 latka.
    Bedzie dobrze ale siostra musi byc twarda bo jak syna z dentysta nie oswoi to cale zycie bedzie miala z nim pod tym wzgledem problrmy. I niech nie mowinie da sie. Da sie ale to kosztuje nerwy i czas.

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobitki <3
    Landrynko no widzisz termometr byl do dup.
    Zycze wam kochane milego dnia <3
    Pozdrawiam

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    To to Landrynko teraz zobaczysz roznice:) i bedzie wszystko ok!!
    Cassie,ciesze,ze poszlo do gory! WIerzylam!!!:) coś się dzieje
    u Ewelinki też widziałam i Nataszki-piękny skok!!!
    A u mnie dzisiaj mały spadek, zasmuciłam i serduszko boli- nie wiem czemu. Jak temperatura sie trzymała było ok, dzisiaj już mam dołka

‹‹ 593 594 595 596 597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ