X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Kurcze tylko ona juz powinna byc a mnie nic nie boli. Nawet na @ . Oby spoznialska jutro przyszla . Nawet wczoraj poserduszkowalismy myslalam ze ja przyspiesze ale co nic nadal cisza .
    Oj kochana kochana... żadnych objawów na @ a Ty tak jej wypatrujesz... daj tej wrednej małpie już spokój.. może nie chce do Ciebie przyjść i koniec! Może fasol ją blokuje :P Spadek spadkiem ale są wykresy, że spadek i - a następnego dnia wzrost i +
    Już przestań na nią tak niecierpliwie czekać, bo po łapach dostaniesz! O! :P <3

    Miska0811, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    od nowego cyklu daje sobie spokoj z mierzeniem tempki, i naciskaniem. bedzie co bedzie. POstaram wrzucic na luz..Bedzie milszze zaskoczenie:))

    A ja chyba wole mierzyć. Poprzednie cykle miałam po ok 40 dniowe (normalnie 30), tysiąc testów ciążowych zrobionych, aż w końcu przychodziła @. Potem okazało się, że miałam cykle bezowulacyjne. Jakbym mierzyła tempke, to bym to widziała na wykresie i bym się nie nakręcała i nie robiła nadziei, bo to najgorsze robić co dzień test i mieć nadzieję, że może dziś będzie cień ):

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 22:33

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    od nowego cyklu daje sobie spokoj z mierzeniem tempki, i naciskaniem. bedzie co bedzie. POstaram wrzucic na luz..Bedzie milszze zaskoczenie:))
    Wiesz dzis schowalam wykres i wiesz iłe na niego patrzylam raz jak tylko tempke wpisywalam . I calkiem inaczej bo jak byl udostempniony caly czas patrzylam í zagladalam

    200 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff, skończyłam :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Oj kochana kochana... żadnych objawów na @ a Ty tak jej wypatrujesz... daj tej wrednej małpie już spokój.. może nie chce do Ciebie przyjść i koniec! Może fasol ją blokuje :P Spadek spadkiem ale są wykresy, że spadek i - a następnego dnia wzrost i +
    Już przestań na nią tak niecierpliwie czekać, bo po łapach dostaniesz! O! :P <3
    Ok <3 juz nie bede :-D jak przyjdzie dam wam znac ;-)

    stardust87, Miska0811, 200 lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ok <3 juz nie bede :-D jak przyjdzie dam wam znac ;-)
    No! :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    No! :D
    <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja mykam,dosc czekania:) dobranoc:*****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiesz dzis schowalam wykres i wiesz iłe na niego patrzylam raz jak tylko tempke wpisywalam . I calkiem inaczej bo jak byl udostempniony caly czas patrzylam í zagladalam

    Dokładnie, ewentualnie ja sprawdzam, czy nie muszę odpisać do kogoś (bo mam dla przyjaciółek):P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    dziewczynki ja mykam,dosc czekania:) dobranoc:*****
    Dobranoc kochana <3

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sprawdzam, jakby coś tam się miało zmienić przez ten czas jak mnie nie było.. Jakaś zielona kropka mi się cudem znalazła czy coś <głupek> :P

    200 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    dziewczynki ja mykam,dosc czekania:) dobranoc:*****
    dobranoc, daj znać jak tylko wyniki będziesz miała jutro :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chyba ide. Już jestem zmęczona, myślałam, że wytrwam do końca Władcy Pierścieni, ale chyba nic z tego:P
    Dobranoc dziewczynki:*
    Miska, jutro rano obudzą Cię miłe wiadomości na pewno (:
    Ewelina, ciebie też nic nie przywita z rana, nic już nie myśl o tej głupiej @ (:

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Dokładnie, ewentualnie ja sprawdzam, czy nie muszę odpisać do kogoś (bo mam dla przyjaciółek):P
    Ja mam calkiem schowany .

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Też chyba ide. Już jestem zmęczona, myślałam, że wytrwam do końca Władcy Pierścieni, ale chyba nic z tego:P
    Dobranoc dziewczynki:*
    Miska, jutro rano obudzą Cię miłe wiadomości na pewno (:
    Ewelina, ciebie też nic nie przywita z rana, nic już nie myśl o tej głupiej @ (:
    Dobranoc :)

    Ja też już chyba idę. Chciałam posiedzieć, ale winko mnie uśpiło.. A od rana robienie jedzenia na święta... już jestem zmęczona, a jeszcze nie zaczęłam :P
    DObranoc dziewczynki, do jutra. I chcę widzieć same dobre wiadomości rano :) Buziole serducha moje :)

    Ewelina23, 200 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Też chyba ide. Już jestem zmęczona, myślałam, że wytrwam do końca Władcy Pierścieni, ale chyba nic z tego:P
    Dobranoc dziewczynki:*
    Miska, jutro rano obudzą Cię miłe wiadomości na pewno (:
    Ewelina, ciebie też nic nie przywita z rana, nic już nie myśl o tej głupiej @ (:
    Dobranoc kochana <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lece bo rano do pracy. Buziaki :-* <3 do jutra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Dobranoc :)

    Ja też już chyba idę. Chciałam posiedzieć, ale winko mnie uśpiło.. A od rana robienie jedzenia na święta... już jestem zmęczona, a jeszcze nie zaczęłam :P
    DObranoc dziewczynki, do jutra. I chcę widzieć same dobre wiadomości rano :) Buziole serducha moje :)
    Dobranoc <3 @-}--

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na kolejnym monitoringu i pęcherzyk ma 16 mm, a kolejny 12 mm. Pozostałe przystopowały na całe szczęście. Jutro pod wieczór mam sobie podać Pregnyl... Zostałam poinstruowana, jak to zrobić i mam nadzieję, że mi wyjdzie. I od jutra dostaliśmy zielone światło do działania :) Kolejny monitoring w poniedziałek.

    Ewelina23, stardust87 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane :)
    Zycze wam milego dnia . Wy pewnie smacznie spicie a ja musze isc do pracy . Uwiezcie mi ze jek zadzwonil mi budzik to chwile sie zastanawialam czy faktycznie dzis do pracy

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ