X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja uciekam od was , choć trudno stąd pójsc bo taka miła i fajna atmosfera :) ale jutro musze wczesnie wstać bo jade na uczelnie na cały dzień :( i pewnie dopiero jutro wieczorkiem zajrze tu do was :) trzymajcie sie miłej nocki papatki :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy ovu tez zaczelam robic to byl moj pierwszy cykl z testami owulacyjnymi

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehehe... ciekawe czy to coś pomaga (w sensie nogi w górze), bo też mi się zdarza, nawet często :)
    Ja od kilku dni stosuję żel conceive plus, bo u mnie brak śluzu płodnego (a właściwie w ogóle brak śluzu) i jestem mile nim zaskoczona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2013, 21:01

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Dziewczynki ja uciekam od was , choć trudno stąd pójsc bo taka miła i fajna atmosfera :) ale jutro musze wczesnie wstać bo jade na uczelnie na cały dzień :( i pewnie dopiero jutro wieczorkiem zajrze tu do was :) trzymajcie sie miłej nocki papatki :)
    Bedziemy na Ciebie kochana czekaly z utesknieniem :) Milego wieczorku buzka <3 :*

    natasza82, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ehehe... ciekawe czy to coś pomaga (w sensie nogi w górze), bo też mi się zdarza, nawet często :)
    Ja od kilku dni stosuję żel conceive plus, bo u mnie brak śluzu płodnego (a właściwie w ogóle brak śluzu) i jestem mile nim zaskoczona.
    a ten zel nie przeszkadza plemnikom ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Dziewczyny, a bierzecie coś? I stosujecie jakieś triki? :P Pozycje, czas serduszkowania czy coś?..
    ja biore , oprocz stymulacji
    wit.B
    witamine A
    cynk(ja i moj maz)
    magnez
    siemie lniane(jem ziarna)
    kwas foliowy
    jod
    winiaki czerwone cisne na endo
    a i nogi do góry;)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja uciekam też coś obejrzeć, bo mąż zauważył że znowu siedzę na forum hahaha :) Idę się poprzytulać, papatki

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też muszę uciekać bo mąż już zaczyna marudzić że tylko na kompie siedzę a on biedny z naszym kotkiem tylko został i z nim gada :P Do jutra kochane :)

    Fasolkowa duszyczka lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ehehe... ciekawe czy to coś pomaga (w sensie nogi w górze), bo też mi się zdarza, nawet często :)
    Ja od kilku dni stosuję żel conceive plus, bo u mnie brak śluzu płodnego (a właściwie w ogóle brak śluzu) i jestem mile nim zaskoczona.
    ja też miałam problem ze śluzem,brałam wiesiołek przez 3 mc , ale było go tak dużo, że w tym mc odpuściłam

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolkowa duszyczka wrote:
    to ja uciekam też coś obejrzeć, bo mąż zauważył że znowu siedzę na forum hahaha :) Idę się poprzytulać, papatki
    Milego wieczorku :) buziaki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam problem ze sluzem niestety;/ i zastanawiam sie nad tym zelem , ale kurcze drogi;/
    a nogi w gorze polecam , w pierwszym cyklu tak robilam i sie udalo;)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a ten zel nie przeszkadza plemnikom ?
    on jest specjalnie dla par starających się o dziecko. odżywia plemniki, zwiększa ich żywotność i przedłuża życie. We mnie zmienił się w pięknie rozciągliwy "śluz płodny"..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Ja chyba też muszę uciekać bo mąż już zaczyna marudzić że tylko na kompie siedzę a on biedny z naszym kotkiem tylko został i z nim gada :P Do jutra kochane :)
    hehe Piotrek tez czasem gada do kota ze znow siedze i jestem zla pania hahaha :) ale teraz gra wiec moge posiedziec w spokoju
    Dobranoc kochana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2013, 21:05

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Dziewczyny, a bierzecie coś? I stosujecie jakieś triki? :P Pozycje, czas serduszkowania czy coś?..

    na moje 'schorzenia' to najlepiej lubie pozycje od tylu :P lub na jezdzca. Moj Piotrek rowniez!
    Poza tym oprocz witamin tez wcinam slonecznik prazony, orzechy i rozne ziarenka i kwasy omega. Mezusiowi serwuje selen w kapsulkach, kwasy omega i pomidory, sok pomidorowy. Na szczescie uwielbia :D

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    ja też miałam problem ze śluzem,brałam wiesiołek przez 3 mc , ale było go tak dużo, że w tym mc odpuściłam
    ja biorę wiesiołek, piję siemię lniane i dupa.. nic nie pomogło (ale to dopiero pierwszy cykl biorę).

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    on jest specjalnie dla par starających się o dziecko. odżywia plemniki, zwiększa ich żywotność i przedłuża życie. We mnie zmienił się w pięknie rozciągliwy "śluz płodny"..
    a no to nie wiedziala
    u mnie bierze Piotrek tez witaminki tylko on moze je brac bo sa na poprawe plemikow

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ja biorę wiesiołek, piję siemię lniane i dupa.. nic nie pomogło (ale to dopiero pierwszy cykl biorę).
    to w następnym , możesz być mile zaskoczona ilością:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja tez mam problem ze sluzem niestety;/ i zastanawiam sie nad tym zelem , ale kurcze drogi;/
    a nogi w gorze polecam , w pierwszym cyklu tak robilam i sie udalo;)
    jak zobaczę w tym cyklu zieloną kropę to Ci wyśle mój żel :) chyba, że wcześniej się zdecydujesz. To polecam ten w aplikatorach. Na ceneo jest tańszy niż w tubie i na pewno łatwiej się go aplikuje, bo ten z tuby to masakra z aplikacją.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja tez mam problem ze sluzem niestety;/ i zastanawiam sie nad tym zelem , ale kurcze drogi;/
    a nogi w gorze polecam , w pierwszym cyklu tak robilam i sie udalo;)
    ja tak robilam i nic :/
    u mnie w tym cyklu byl piekny sluz nawet niewiem od czego az w szoku bylam

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    to w następnym , możesz być mile zaskoczona ilością:)
    obym nie doczekała "następnego" :)

    natasza82, Ewelina23, Katha81 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ