X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Aga26, Susanna aaaaaaaaaa!!! Dziś 13 a taki dla nas szczęśliwy! To kiedy Wam wpisać czereśnię? Oby tak dobra passa trwała już do końca czerwca!
    Spokojnie bo ja sama nie wiem czy tam coś jest czy wyobraźnia podszyta wielkim marzeniem, a ty makowa dostrzegasz coś? Bo jak uwierzę a potem nic to smuteczek będzie :) Mówie wam szczerze dziewczyny, jesteście tu na forum opoką moją i wam ufam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 12:01

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska ee u mnie temp zupełnie nieciążowa, ale zobaczymy. Tak sobie postanowiłam, że w tym miesiącu nie będziemy polować na owu tylko kiedy najdzie ochota i jak się nie wstrzelimy to trudno. O tu niespodzianka owulacja była kilka dni wcześniej i <3 idealnie wpasowane :P

    dobuska, meggi90 lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Dobuska ee u mnie temp zupełnie nieciążowa, ale zobaczymy. Tak sobie postanowiłam, że w tym miesiącu nie będziemy polować na owu tylko kiedy najdzie ochota i jak się nie wstrzelimy to trudno. O tu niespodzianka owuHalacja była kilka dni wcześniej i <3 idealnie wpasowane :P

    hahah ale numer <3

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna widzę, a ka jestem mistrzynią wypatrywania cieni :P Nigdy gdy nie była w ciąży nie było choćby śladu kreski zupełna biel vizira.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Susanna widzę, a ka jestem mistrzynią wypatrywania cieni :P Nigdy gdy nie była w ciąży nie było choćby śladu kreski zupełna biel vizira.
    A tu jednak majaczy ale mnie dziewczyny pocieszyłyście a ten cykl bez niczego ino teraz dupka biore po owu jak zawsze.....ale będą jaja ja też nigdy prócz ciąż nie widziałam cieni czy kresek....a testuje od 16 miesięcy!!!!!

    Makowa aaaaa! Jeśli to prawda ! Są szanse bo mam clexane !

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byoam na becie..
    Wyniki popoludniu.

    https://zapodaj.net/1bedcbe923c80.jpg.html

    Doti87, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Ja byoam na becie..
    Wyniki popoludniu.

    https://zapodaj.net/1bedcbe923c80.jpg.html
    CIĄŻA bez dwóch zdań

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz w 9dpo to i tak super, że widać nawet taki cień cienia. Powtórzysz jutro czy w czwartek test?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Wiesz w 9dpo to i tak super, że widać nawet taki cień cienia. Powtórzysz jutro czy w czwartek test?
    Jutro i w czwartek ha ha znając życie :)
    A tam obok taki paproszek różowy mam nadzieje, że nie jego za kreskę uznałyście kreska na prawo bardziej ja coś na tym zdjęciu też widzę u siebie, nigdy nie miałam 9 dpo nic, takie blade coś 11-12 dpo dopiero może zbiłam homocysteinę? Kurde kto wie dopiero kazali zbadać jakoś teraz..... i stąd byłyby zmiany na lepsze...

    Mam ogromną nadzieję, że to prawda!!! A nie zwidy nas wszystkich

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co miesiąc mam cienie, do tego one są różowe. Cien na teście jest a beta zerowa zawsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja co miesiąc mam cienie, do tego one są różowe. Cien na teście jest a beta zerowa zawsze.
    No to coś jest nie tak może masz biochemy bardzo wczesne?
    Ja poza ciążą nigdy nie miałam cieniów

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie bo ledwoco widac bylo... Czuje ze to torbiele falszuja wynik.... :(
    Czekam na wynik.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, Susanna trzymam mocno kciuk aby te cieni pięknie ciemniały.
    Agnesia a mnie test jeszcze nigdy nie oszukał. Zawsze, nawet przy cieniu beta była podwyższona. A to na różnych markach testów takie cienie Ci wychodzą?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, staraczka- ja nie widzę żadnej kreski na testach... Może się nie znam ale ogromnie trzymam kciuki za was!!!!

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Staraczka, Susanna trzymam mocno kciuk aby te cieni pięknie ciemniały.
    Agnesia a mnie test jeszcze nigdy nie oszukał. Zawsze, nawet przy cieniu beta była podwyższona. A to na różnych markach testów takie cienie Ci wychodzą?
    No oby tak było i się wszystko ułożyło

    Staraczka to jest kreska na ciążę weź nie gadaj o torbielach bo to by było niewiarygodne..... :) Spokojnie do bety poczekaj musi być dobrze

    Zgredek, u staraczki widać jak byk, moze masz słabszy monitor :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cię dziewczyny co sie tutaj dzieje!

    Staraczka ja miałam mnóstwo torbieli i małych i takich przez, które byłam w szpitalu. Nigdy nie było drugiej kreski. Myślę, że ten mimo, że kiedyś tak miałaś to tym razem to jest ciąża. Tyle jajeczek pękło! Musiało się udać!:D który dzień po owu?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja co miesiąc mam cienie, do tego one są różowe. Cien na teście jest a beta zerowa zawsze.
    to coś musi być u Ciebie nie tak.... ja nigdy nie miałam różowego cienia, a testów mam zrobione setki...były cienie, ale takie ślady po kreskach. Może masz problem z nadczynnością tarczycy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja Cię dziewczyny co sie tutaj dzieje!

    Staraczka ja miałam mnóstwo torbieli i małych i takich przez, które byłam w szpitalu. Nigdy nie było drugiej kreski. Myślę, że ten mimo, że kiedyś tak miałaś to tym razem to jest ciąża. Tyle jajeczek pękło! Musiało się udać!:D który dzień po owu?
    Też tak uważam, że żadna torbiel a ciąża....

    Kurde a ja zaczynam mieć wątpliwości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę iść do pracy niestety

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis niby 12 dpo. B9je sie bardzo.. Wpierwszej ciazy 10 dpo i to wieczorem dwie kreski rozowe golym okiem frube byly..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ