X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne, że było czym zmierzyć :) może przez to wykres nie powarjuje. Dzwoniła do mnie szwagierka, trochę mnie wkrurzyła.. mówi, że drugi miesiąc nie ma @ wczoraj robiła test, biel vizira, a że niby dziś coś tam się pokazało ... zero kontroli nad sobą, nieregularne cykle, a potem w słuchawkę płaczę, że (tu cytuje) "nie może wpaść z kolejnym bachorem". Czujecie to?! Matka dwójki dzieci... aż mi ciśnienie skoczyło.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Ważne, że było czym zmierzyć :) może przez to wykres nie powarjuje. Dzwoniła do mnie szwagierka, trochę mnie wkrurzyła.. mówi, że drugi miesiąc nie ma @ wczoraj robiła test, biel vizira, a że niby dziś coś tam się pokazało ... zero kontroli nad sobą, nieregularne cykle, a potem w słuchawkę płaczę, że (tu cytuje) "nie może wpaść z kolejnym bachorem". Czujecie to?! Matka dwójki dzieci... aż mi ciśnienie skoczyło.
    oby nie muszę jak najszybciej kupić termometr
    eh...masakra a ile ona ma lat i w jakim wieku dzieci?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa - złość i frustrację wyrzuć z siebie i nie pozwól, by Cię złe emocje pożarły!!!
    Fajna kobitka z Ciebie, nie możesz zamienić się w trolla!!! Szwagierce pogratuluj jak przyjdzie czas i ciesz się życiem. Karma wraca - karm ją pozytywnymi emocjami :):)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    spokojnie dupek na pewno nie zaszkodzi,trzymam kciuki za betę:-)


    dziękuję dziewczyny. Czytałam , że te sikance wychodzą dopiero w okolicach okresu a ja jestem 4 dni przed więc mam jeszcze nadzieję. Czyatłam nawet, ze niektórym nie wychodziło (nawet te wrażliwe) a mimo to beta była znacznie powyżej 10. O ile ja się już naczytałam o tej niskiej becie i sikancach . Mąż tylko na mnie zerkał w sb i nd i pytał co robie z tym nosem w komórce . Nie musiałam odpowiadać bo wiedział i sie ze mnie śmiał, że przeczytałam juz chyba cały internet. O ja głupia ... :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziękuję dziewczyny. Czytałam , że te sikance wychodzą dopiero w okolicach okresu a ja jestem 4 dni przed więc mam jeszcze nadzieję. Czyatłam nawet, ze niektórym nie wychodziło (nawet te wrażliwe) a mimo to beta była znacznie powyżej 10. O ile ja się już naczytałam o tej niskiej becie i sikancach . Mąż tylko na mnie zerkał w sb i nd i pytał co robie z tym nosem w komórce . Nie musiałam odpowiadać bo wiedział i sie ze mnie śmiał, że przeczytałam juz chyba cały internet. O ja głupia ... :)
    spokojnie jak jesteś 4 dni to nawet te z czułością 10 mogą nie wyjść.u mnie też nie było szans na pozytyw przed terminem @ a w terminie wychodziły takie blade że zastanawiałam się czy nie mam zwidów

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a beta ile Ci Rene wychodziła, gdy były te bladziochy?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W leb pusty walnac to malo.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam lenia! Niech mi ktoś da kopa!

    To czekanie na betę, to masakra!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ale mam lenia! Niech mi ktoś da kopa!

    To czekanie na betę, to masakra!
    Ty tez dzis?
    Bo nie doczytalam

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    U mnie dzis spadek temperatury, znow sie owu przesunela z 24 na 25 dzien hahah mysle ze w tym miesiacu jej wcale nie bylo ;) Teraz czekam na @, szyjka nisko i otwarta wiec @ tuz tuz ;)
    Rozpisalyscie sie nieziemsko przez weekend zaraz postaram sie nadrobic ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ty tez dzis?
    Bo nie doczytalam

    Ja, nie. Zrobię tylko test w środę i potem piątek. Bo na nic nie liczę. A czuję @ w powietrzu.

  • Nitka1 Przyjaciółka
    Postów: 96 102

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.

    Asiu gratuluję pierwszej fasolki.
    Oby kolejne dni lipca były dla nas równie udane.

    Syllwia jesteś z nami? Testowałaś już?

    Jestem strasznie ciekawa kolejnych dni, prawie cały lipiec wypełniłyśmy dniami w których będą testy :) Życzę więc samych pozytywów :)

    Rene, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    8p3o3e3kc0g27rqi.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a miałyście kiedyś tak, ze szyjka była taka jakaś dziwne , ze wręcz jakby weszła do ścianek pochwy? tak jakby się tam zapadła? to chyba zły znak jak na ewentualny początek ciąży? miałam nie patrzec ale boje się znowu krwi. Jest czysto, śluz jest ale bardzo mało. A ta szyjka taka jakaś w ściance pochwy. To chyba nie jest rozpulchnienie? jaka powinna być zreszta szyka jak jest ta ciaża?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Cześć Dziewczyny.

    Asiu gratuluję pierwszej fasolki.
    Oby kolejne dni lipca były dla nas równie udane.

    Syllwia jesteś z nami? Testowałaś już?

    Jestem strasznie ciekawa kolejnych dni, prawie cały lipiec wypełniłyśmy dniami w których będą testy :) Życzę więc samych pozytywów :)
    tez jestem ciekawa mam nadzieję że się odezwie:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    a beta ile Ci Rene wychodziła, gdy były te bladziochy?
    nie robiłam bety

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Witajcie :)
    U mnie dzis spadek temperatury, znow sie owu przesunela z 24 na 25 dzien hahah mysle ze w tym miesiacu jej wcale nie bylo ;) Teraz czekam na @, szyjka nisko i otwarta wiec @ tuz tuz ;)
    Rozpisalyscie sie nieziemsko przez weekend zaraz postaram sie nadrobic ;)
    miłej lektury :-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewuszki :) czytam Was na bieżąco, ale jakoś nie mam czasu napisać... ziiiimny ten poniedziałek jak diabli jak na lipiec! dziś 15 dc, kolejne podglądanie jajek ;)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziewczyny a miałyście kiedyś tak, ze szyjka była taka jakaś dziwne , ze wręcz jakby weszła do ścianek pochwy? tak jakby się tam zapadła? to chyba zły znak jak na ewentualny początek ciąży? miałam nie patrzec ale boje się znowu krwi. Jest czysto, śluz jest ale bardzo mało. A ta szyjka taka jakaś w ściance pochwy. To chyba nie jest rozpulchnienie? jaka powinna być zreszta szyka jak jest ta ciaża?
    szyjka w ciąży tzn jej ujście może być lekko skierowane do tyłu lub przodu ku sklepieniom pochwy,a co do wysokości powinna być raczej wysoko i zamknięta.oczywiście nie jest to 100 procentowy wyznacznik ciąży.Każda kobieta jest inna i różnice mogą być znaczne

    sorka że tak zaśmiecam postami ale mam problem z kopiowaniem tych postów do których się odnieść chce,a i moje cudowne dzieciaki popsuły mi myszkę

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie nie umiem rozpoznac kiedy jest wysoko kiedy nisko. Czy wysoko to wtedy kiedy jest taka długa i nie moge poczuć wejścia szyjki. A nisko to wtedy kiedy jest zrównania z pochwą? bo czasami mam taką rozpulchnioną.

    A to rozpulchnienie szyjki to wtedy gdy jest to właśnie zrównanie z pochwą?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 25dc. Tenp 36,82. Nie wiem co dalej /(

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ