X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 3 lipca 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Wliczają się składniki które są umniejszane za czas przebywania na chorobie. Niektóre regulaminy wynagradzania określają jakie to są składniki.
    Mi się premie wliczały do macierzyńsiego, w sumie to mi podniosły macierzyński o 750zł/mc. Dlatego, dobze jkbym ni miła większej przerwy niż 3 miesiące między zasiłkami (czyli macierzyńskim na pierwsze dziecko i L4 na drugie).Juz nie mówiąc,że by mi opadła opiekunka

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam się przed pracą, dziś ponury dzień ale życzę miłego go mimo wszystko <3

    Dziewczyny ja owu musiałam mieć 1 lipca w nocy, tak jak wam pisałam, że mnie ból obudził a zdawało mi się że mi się przyśniło, dlatego, ze nie był tak bolesny jak zazwyczaj mam owu....ale mam teorię. Mówią, że bolesne owulacje są od tego (jedna z kilku), że jajniki i jajowody są 'bardzo przekrwione' i stąd ból. Może od tych zastrzyków rozrzedzających nie mam już takiego wielkiego ukrwienia, stąd mniejszy ból owu? Teoria teorią, ale swoje wiem hehe :) Można by rzec teoria spiskowa

    Czuję się fatalnie bo wypiłam z ciocią wino wczoraj. Miałam biegunkę wieczorem i czuję się na kacu a przecież to było słodkie wino i mało....już koniec alko, bo mam te sterydy i się teraz zamartwiam :(


    No nic dziś mam na 7 do pracy do 15 więc może potem lepszy dzień będzie :)

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 lipca 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, możliwe. Większość kobiet w ogole nie odczuwa owulacji, a je ma! Nie możesz się tak nakręcać. Ja zaraz lecę na badania i do pracy. Też do 15 ;). Ależ mi sie nie chce!!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. Jadę na tą betę powtórzyć. Zrobiłam test sikany ten wrażliwy 10 jednostek wygrywający. Totalna biel
    Tempka spadła z 37.3 do 37.05 .boję się że nic z tego jednak.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna, możliwe. Większość kobiet w ogole nie odczuwa owulacji, a je ma! Nie możesz się tak nakręcać. Ja zaraz lecę na badania i do pracy. Też do 15 ;). Ależ mi sie nie chce!!
    No pisalam,ze teorie spiskowe stredy nerey i nakrecanie u mnie. I wiem,ze nie powinnam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Eh. Jadę na tą betę powtórzyć. Zrobiłam test sikany ten wrażliwy 10 jednostek wygrywający. Totalna biel
    Tempka spadła z 37.3 do 37.05 .boję się że nic z tego jednak.
    O kurde... Trzymam kciuki za bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 06:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Dziękuję za tak obszerne odpowiedzi co do moich pytań o pracę.
    Bez problemu podpisano by mi wypowiedzenie, bo mają za nic pracownika.

    Dziś znowu ten, ten okropny poniedziałek. Mąż idzie zgodnie z grafikiem od tego miesiąca i od środy do piątku wolne :-)

    Susanna a ja Ci się nie dziwię!!! Bardzo Ci zależy i tak jest, że czasem aż za bardzo. Ale co zrobisz? Trzeba przeczekać i będzie wszystko jasne!

    A ja coś przeczuwam @, bo tak w podbrzuszu czuję. Ale my dopiero startujemy, po raz kolejny, więc nie liczę na cud samotnego jajnika ;-)

    Miłego i szybkiego dnia:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia wrote:
    Mi się premie wliczały do macierzyńsiego, w sumie to mi podniosły macierzyński o 750zł/mc. Dlatego, dobze jkbym ni miła większej przerwy niż 3 miesiące między zasiłkami (czyli macierzyńskim na pierwsze dziecko i L4 na drugie).Juz nie mówiąc,że by mi opadła opiekunka

    Czyli delegację powinnam dostać przelewem, to by mi trochę podniosła średnią roczną?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Czyli delegację powinnam dostać przelewem, to by mi trochę podniosła średnią roczną?
    Jak najbardziej wszystko wplywa na srednia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No madzia jesli o mnie chodzi to nakrecam sie od zawsze i wietrze spiski i snuje domysly powiem ci ma byc co bedzie wiadomo ale przywyklam do porazek to chociaz sobie teraz pomarze o tym ze bedzie dibrze :*

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kolejka w labo. Pierwszy raz taka. Zawsze schodzilam i wychodziłam.beta będzie o 14:00.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Dziś mój wielki dzień;p czuje ekscytacje jakbym nigdy nie pracowała a przecież przed pójściem na macierzyński u mnie w pracy sama prowadziłam szkolenia nowych pracowników które dziś i mnie czekają bo po tak długich urlopach trzeba wszystko od zera przypominać, dalej się obawiam jak poradzi sobie babcia z Tymonem ale wstałam optymistycznie nastawiona :) słońce swieci, za tydzień zaczynam dni płodne i oby było bardzo płodnie :p
    Miłego dnia dziewczyny!

    SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Dziś mój wielki dzień;p czuje ekscytacje jakbym nigdy nie pracowała a przecież przed pójściem na macierzyński u mnie w pracy sama prowadziłam szkolenia nowych pracowników które dziś i mnie czekają bo po tak długich urlopach trzeba wszystko od zera przypominać, dalej się obawiam jak poradzi sobie babcia z Tymonem ale wstałam optymistycznie nastawiona :) słońce swieci, za tydzień zaczynam dni płodne i oby było bardzo płodnie :p
    Miłego dnia dziewczyny!
    Zycze Powodzenia na pewno sobie poradzisz ;****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ale kolejka w labo. Pierwszy raz taka. Zawsze schodzilam i wychodziłam.beta będzie o 14:00.
    Daj koniecznie znac trzymam kciuki

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Rene i susana odpisał mi gin że mam tylko powtórzyć betę. Nie kazał brać dupka. Kurcze a ja wzięłam... eh już nic nie wiem
    spokojnie dupek na pewno nie zaszkodzi,trzymam kciuki za betę:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! Sara czekamy na info. Susanna, każdy się nakręca, bo chce żeby było dobrze i wszystko wyszło jak trzeba i o czasie :) Agnesia więc powodzenia! Udanego dnia. U mnie zaczęły się płodne i pracujemy nad dzidziusiem :) dziś bardzo niska temp, pierwszy raz mam taką, może zmęczenie też trochę na to wpływa? Miłego dnia życzę!!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Dziś mój wielki dzień;p czuje ekscytacje jakbym nigdy nie pracowała a przecież przed pójściem na macierzyński u mnie w pracy sama prowadziłam szkolenia nowych pracowników które dziś i mnie czekają bo po tak długich urlopach trzeba wszystko od zera przypominać, dalej się obawiam jak poradzi sobie babcia z Tymonem ale wstałam optymistycznie nastawiona :) słońce swieci, za tydzień zaczynam dni płodne i oby było bardzo płodnie :p
    Miłego dnia dziewczyny!
    Powodzenia:-)
    Siusanna Pilik oby wam szybko czas w robocie zleciał:-)
    Sarrrra no to czekamy razem z Tobą na wynik:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny! Sara czekamy na info. Susanna, każdy się nakręca, bo chce żeby było dobrze i wszystko wyszło jak trzeba i o czasie :) Agnesia więc powodzenia! Udanego dnia. U mnie zaczęły się płodne i pracujemy nad dzidziusiem :) dziś bardzo niska temp, pierwszy raz mam taką, może zmęczenie też trochę na to wpływa? Miłego dnia życzę!!
    i super życzę owocnego staranka i dwóch pięknych kreseczek:-)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene u nas w lipcu to pewne :) obyśmy wszystkie cykl zakończyły za 9 miesiecy ;)

    Rene lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 lipca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Rene u nas w lipcu to pewne :) obyśmy wszystkie cykl zakończyły za 9 miesiecy ;)
    super by było:-)Tabelka czeka:-)
    a mi popsuł się termometr jak na złość mam drugi ale on nie pokazuję dokładnego pomiaru tylko jeden stopień po przecinku nie mając wyjścia musiałam go użyć

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ