X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Ale się rozpisalyscie o książkach dziewczyny, a myślałam już ze nikt nie czyta na tym forum. Ja bardziej książki historyczne niż thillery, szczególnie historia Anglii.
    Zabijam czas w oczekiwaniu na testowanie, chyba nie wytrzymam i jutro sprawdzę ale nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie. Poza tym boję się zobaczyć jedna kreskę... :(

    Za wcześnie na testy. Z tego co widzę będzie 9dpo? Chyba bardzo chcesz zobaczyć biel ;) życzę powodzenia ale musisz poczekać inaczej niepotrzebnie będziesz sie dołować negatywnym testem, ktory z czasem negatywnym byc nie musi. Ale teraz zapewne jeszcze będzie.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Za wcześnie na testy. Z tego co widzę będzie 9dpo? Chyba bardzo chcesz zobaczyć biel ;) życzę powodzenia ale musisz poczekać inaczej niepotrzebnie będziesz sie dołować negatywnym testem, ktory z czasem negatywnym byc nie musi. Ale teraz zapewne jeszcze będzie.
    Jestem tego samego zdania, chociaż wiadomo kusi bardzo, ale 9 dpo nie ma prawie nikt pozytywnego...

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kusi kusi, tym bardziej że jutro wybieramy się na termy. Chłopaki na zjeżdżalnie a mnie ciągnie do sauny, a siostra mnie nakręciła że nie wolno

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Oj kusi kusi, tym bardziej że jutro wybieramy się na termy. Chłopaki na zjeżdżalnie a mnie ciągnie do sauny, a siostra mnie nakręciła że nie wolno
    no jak wiesz o ciąży to nie wolno ale przed terminem @ nie ma przeciwskazań....nic to nie może zaszkodzić

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    cały cykl Maggie O'Dell autora alex kava:
    http://lubimyczytac.pl/cykl/379/maggie-o-dell

    autorka asa larsson i jej cykl:
    http://lubimyczytac.pl/cykl/243/rebeka-martinsson

    simon becket:
    http://lubimyczytac.pl/cykl/378/dr-david-hunter

    Dzieki Alexa nie czytala przez Ase Larson nie przeszlam a mialam kilka podejsc a Simona Becketa czytalam ale widze ze nie wszyskie tomy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    nasza rodaczka bonda katarzyna i alex kava, ale inni też są mega :)

    Bondy nie czytalam ale mam w plane mam juz jej kilka ksiazek czekaja na swoja kolej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A też lubisz kryminały?
    Bo ja mogłabym Ci polecic coś genialnego, nie kryminał, ale powieść przygodowo-romantyczną polskiej pisarki K.B Miszczuk "Szeptucha" - wyszły już 3 części a w przygotowaniu ostatni, 4.
    To jest alternatywna wersja polski, co by było gdyby nie przyjął Mieszko chrztu :D Ale XXI wiek młoda lekarka musi odbyć roczny staż u szeptuchy, aby móc zaliczyć studia, wyjeżdża na staż do małej wsi w kielecczyźnie ! Zarąbiste !!!!! :D <3 <3 Uwielbiam


    hmm po opisie nie moje klimaty :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Za zamkniętymi drzwiami - B. A. Paris - ta książka też jest spoko, nie jest to kryminał, raczej thriller :) i dramat

    czytalam dla mnie extra!! :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    hmm po opisie nie moje klimaty :(
    Ja lubię czytać wszystko prawie, dlatego i ciężkie thrillery, klasyke i takie lekkie obyczajówki, jak wiatr zawieje i humor mam :D Teraz "Bazar złych snów" S. Kinga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale to jest nowość, ja bardzo chętnie poczytam, ale z biblioteki wezme, mi schodzi ok 10 na miesiąc powieści wiec bym zbankrutowała :)

    Rene Agatha christie to jest kultowa pisarka, od niej sie wszystko zaczęło.... <3

    Susanna mimo iz kocham miec ksiazke fizycznie w reku to ze względu min na kase przerzucilam sie na czytnika ebooków i nie zaluje. moge miec dzięki kuponowi rabatowemu do bibioteki w gdansku za darmo :) wystarczy ze raz w miesiacu pojade po kupon i moge pobrac ksiazki z serwisu Legimi za darmo sa tam takze nowości :) ale raz na jakis czas z fizycznej ksiazki nie zrezygnuje.
    na czytnika ebookow przerzuciłam sie nie tylko ze wzgledu na kase ksiazek ale tez i na to ze oszczędziło mi to miejsce w plecaku na treking w górach po schroniskach

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Ale się rozpisalyscie o książkach dziewczyny, a myślałam już ze nikt nie czyta na tym forum. Ja bardziej książki historyczne niż thillery, szczególnie historia Anglii.
    Zabijam czas w oczekiwaniu na testowanie, chyba nie wytrzymam i jutro sprawdzę ale nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie. Poza tym boję się zobaczyć jedna kreskę... :(
    Witaj w klubie zabijających czas:-)Możesz próbować jutro będzie 9dpo ovu więc jest szansa,że wyjdzie już.Wejdź na galerie testów ciążowych zaznacz test pozytywny wykonany w 9 dniu po ovulce,oczywiście nie namawiam żeby na mnie nie było hihi.
    Trzymam kciuki && niezależnie od tego kiedy zatestujesz:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Ja też czytam kryminały i thrillery ;)

    Bondę czytałam (poza ostatnią), Nesbo, Camillę Lackberg, Stiega Larssona ;) ale polecam w szczególności Tess Gerritsen jeśli nie boicie się thrillerów medycznych :) seria z Maurą Iles i Jane Rizzoli :) bo ona pisze też thrillery o podłożu romansów i te średnio mi leżały :)


    OOO tym Tess Gerritsen sie zainteresuje :)
    Camillę Lackberg tez mam wplanie :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Za wcześnie na testy. Z tego co widzę będzie 9dpo? Chyba bardzo chcesz zobaczyć biel ;) życzę powodzenia ale musisz poczekać inaczej niepotrzebnie będziesz sie dołować negatywnym testem, ktory z czasem negatywnym byc nie musi. Ale teraz zapewne jeszcze będzie.
    też tak może być dlatego nie namawiałam,

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    wiec takie ksiązki mogę jeszcze polecić (spisze pare fajnych z mojej kolekcji salonowej :) ):

    1. Beverly Barton - gra o śmierć
    2. Andrzej Sapkowski - sezon burz i całą trylogię wiedźmina (mąż mnie tym zaraził :))
    3. Andrzej Pilipiuk - 2586 kroków
    4. Laura Lippman - Co wiedzą zmarli
    5. Glenn Puit - Wiedźma
    6. Camilla Lackberg - cała jej seria kryminalna
    7. Marcin Ciszewski - wiatr
    8. Charlaine Harris - lodowaty grób
    9. Łukasz Śmigiel - Demony
    10. Unni Lindell - Czerwony kapturek
    11. Charlene Lunnon i Lisa Hoodless - Uprowadzone (dramat raczej)
    12. Iny Lorentz - Nierządnica (myślałam że bedzie do kitu ale mnie zaskoczyła miło)
    13. Mark Helprin - zimowa opowiesć (chyba film był)
    14. Cała seria gwiezdnych wojen (chyba z 15 książek mojego mężą, ja oczywiście nie czytałam :) )
    15. Romansidła :D
    16. Kasie West - chłopak na zastępstwo (dostałam)
    17. Bernard Minier - cykl o Martinie Servazie
    18. Samia Shariff - Pohańbione, za zasłoną strachu
    19. Ouarda Saillo - Księżyc we łzach
    20. Stephen King - każdy zna :)


    ło matko i córko w weekend przejrze :D skopiowalam sobie :D

    Ewi28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Stieg Larsson jak najbardziej polecam!!!!! Uwielbiam...

    to prawda super ksiazki! :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh te ostatnie dni przed testowaniem....katorga...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    przypomniałam sobie i znalazłam cykl JUTRO

    http://lubimyczytac.pl/cykl/605/jutro

    ksiązka super :)


    moga być super poczytalam kilka opisów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Patrzcie jakie my tu książkomaniaczki ... a w realnym życiu cieżko spotkać osobe, która cos w tym roku choćby przeczytała :P Nie wiem tragedia

    ja naleze do wydazenia na fb "przeczytam 52 ksiazki w 2017 roku" :) mialam konto na lubimy czytac ale po dlugiej przerwie nie moglam sie zalogowac i juz nowego nie zalozylam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    czytałyście ,,Brutalna Prawda" Karen Robards? dorzucam jeszcze Cienie dawnych lat tej samej autorki

    Brutalna prawde Karen Richards na w planie jako nastepna :)

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja lubię czytać wszystko prawie, dlatego i ciężkie thrillery, klasyke i takie lekkie obyczajówki, jak wiatr zawieje i humor mam :D Teraz "Bazar złych snów" S. Kinga
    Susanna a potem będą królować takie pozycje jak
    ,,w oczekiwaniu na dziecko' ,,pierwszy rok życia dziecka'',,język niemowląt''itd.:-)

    Cheresta, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ