X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    zgadzam się z Tobą:-)
    Sama mam nadzieję że jeśli nam się nie udało to programowo dostanę okres w poniedziałek i jak najszybciej będziemy mogli się starać znowu. Dlatego do tej pory nie testuje dopiero właśnie w poniedziałek rano. Tego dnia wracam do pracy po urlopie i chciałabym wiedzieć. Mam twarde postanowienie do końca tygodnia wytrzymać bez sprawdzania :)
    A Ty Rene kiedy ? Jakieś przeczucia ?

    Rene lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    W poniedziałek dentysta i pewnie czeka mnie rtg i zastanawiam, się czy w piątek nie powtórzyć tej bety. Myślicie, że wynik będzie już wtedy miarodajny?

    SusannaDean, TSH mam na poziomie 0,98
    piękne TSH i tak jak piszę Susanna powtórzyłabym bętę

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Nitka1 Przyjaciółka
    Postów: 96 102

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, pewnie tak zrobię.
    Boję się tylko, że mogę nie otrzymać w poniedziałek wyników bety na czas i nie wiem, czy odwoływać tego dentystę. Chcę usunąć ósemkę więc rentgen będzie konieczny.

    pilik lubi tę wiadomość

    8p3o3e3kc0g27rqi.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Dzięki dziewczyny, pewnie tak zrobię.
    Boję się tylko, że mogę nie otrzymać w poniedziałek wyników bety na czas i nie wiem, czy odwoływać tego dentystę. Chcę usunąć ósemkę więc rentgen będzie konieczny.
    A nie da się przełożyć tej wizyty ?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Dzięki dziewczyny, pewnie tak zrobię.
    Boję się tylko, że mogę nie otrzymać w poniedziałek wyników bety na czas i nie wiem, czy odwoływać tego dentystę. Chcę usunąć ósemkę więc rentgen będzie konieczny.
    Możesz w sobotę powtórzyć, laba są otwarte niektóre, nawet w niedzielę :) im później tym lepiej

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Sama mam nadzieję że jeśli nam się nie udało to programowo dostanę okres w poniedziałek i jak najszybciej będziemy mogli się starać znowu. Dlatego do tej pory nie testuje dopiero właśnie w poniedziałek rano. Tego dnia wracam do pracy po urlopie i chciałabym wiedzieć. Mam twarde postanowienie do końca tygodnia wytrzymać bez sprawdzania :)
    A Ty Rene kiedy ? Jakieś przeczucia ?
    ja mam testować w niedzielę wcześniej nawet nie będę bo wiem że wyjdzie biel vizira:-(w poprzednich ciążach tak właśnie było testowałam wcześniej czulszymi testami i guzik wyszło.Testy wychodziły mi dopiero po 12 dniu od ovu oczywiście bladziochy
    Także żelazna zasada nie testuje przed niedzielą.Co do przeczuć to różnie są chwilę że jestem spokojna jest ok udało się za chwilę denerwuję się że chyba nie wyszło eh...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Nitka1 Przyjaciółka
    Postów: 96 102

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    A nie da się przełożyć tej wizyty ?

    Mogę ją teoretycznie przełożyć, tylko termin stracę a kolejny na NFZ to pewnie dopiero za jakieś 3 msc :(

    W sumię, to miałam wcześniej nadzieję, że będzie konieczność przełożenia, bo będę już w ciąży, ale nie sądziłam, że termin wizyty tak idealnie pokryje się z terminem spodziewnej @.

    No nic, jesli do poniedziałku nic się nie wyjaśni, to na pewno ją odwołam - na pewno nie będę ryzykować

    8p3o3e3kc0g27rqi.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Dzięki dziewczyny, pewnie tak zrobię.
    Boję się tylko, że mogę nie otrzymać w poniedziałek wyników bety na czas i nie wiem, czy odwoływać tego dentystę. Chcę usunąć ósemkę więc rentgen będzie konieczny.
    niby nowoczesna aparatura nie daje tak dużych dawek promieniowania i zostałabyś osłonięta ołowianym fartuchem,ale po co ryzykować,lepiej przełożyć wizytę niż później się zadręczać

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Mogę ją teoretycznie przełożyć, tylko termin stracę a kolejny na NFZ to pewnie dopiero za jakieś 3 msc :(

    W sumię, to miałam wcześniej nadzieję, że będzie konieczność przełożenia, bo będę już w ciąży, ale nie sądziłam, że termin wizyty tak idealnie pokryje się z terminem spodziewnej @.

    No nic, jesli do poniedziałku nic się nie wyjaśni, to na pewno ją odwołam - na pewno nie będę ryzykować
    eh te terminy na NFZ:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać dziewczyny miłej nocy życzę :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Idę spać dziewczyny miłej nocy życzę :)
    dobranoc:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jeszcze chwilę posiedzę i będę zmykać

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Mogę ją teoretycznie przełożyć, tylko termin stracę a kolejny na NFZ to pewnie dopiero za jakieś 3 msc :(

    W sumię, to miałam wcześniej nadzieję, że będzie konieczność przełożenia, bo będę już w ciąży, ale nie sądziłam, że termin wizyty tak idealnie pokryje się z terminem spodziewnej @.

    No nic, jesli do poniedziałku nic się nie wyjaśni, to na pewno ją odwołam - na pewno nie będę ryzykować
    No tak to w końcu Polska tu o lekarza niełatwo... Ja sama byłam się dziś zapisać do reumatologa i dopiero pod koniec miesiąca mają ruszyć zapisy na wrzesień. Akurat moja pani doktor zawsze mnie przyjmie nawet jak nie jestem zapisana jeśli tylko ma okienko, ale przyjmuje dopiero 1 sierpnia. I tak sobie pomyślałam że z naszą służbą zdrowia musiałabym iść prywatnie gdybym miała pozytywny test

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    No tak to w końcu Polska tu o lekarza niełatwo... Ja sama byłam się dziś zapisać do reumatologa i dopiero pod koniec miesiąca mają ruszyć zapisy na wrzesień. Akurat moja pani doktor zawsze mnie przyjmie nawet jak nie jestem zapisana jeśli tylko ma okienko, ale przyjmuje dopiero 1 sierpnia. I tak sobie pomyślałam że z naszą służbą zdrowia musiałabym iść prywatnie gdybym miała pozytywny test
    szkoda sobie psuć nerwy na te terminy,kiedy w końcu zmieni się ten chory system.....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już idę spać mąż woła hihi
    Dobranoc:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhh,no ja niestety właściwie wyłącznie prywatnie się leczę i gin, i dentysta, dermatolog, wszystko prywatnie.. za dużo miałam przypadków i opowieści o różnym traktowaniu - gorszym na NFZ niż prywatnie, no i terminy na NFZ są dramatyczne!

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    szkoda sobie psuć nerwy na te terminy,kiedy w końcu zmieni się ten chory system.....
    Mnie szlag trafia jak biorę pasek płacowy z pracy i widzę ile państwo sobie wzięło na moją opiekę medyczną. O zgrozo! Za takie pieniądze to byłoby mnie stać się leczyć na bardzo dobrym poziomie.

    Rene lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Polusia Autorytet
    Postów: 384 188

    Wysłany: 5 lipca 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Nie wiem czy w dobrym miejscu zapytyję..
    Biorąc luteinę 15-24dc test robić w terminie @, czy przy odstawianiu luteiny (gdzieś wyczytałam taką informację,że sprawdzić betę, jeśli ciąża to brać dalej i do gina). Może któraś z Was brała/bierze luteinę?

    Dobranoc :)

    Starania 09.2016
    metformina, inofem, wit d, omega, wit c, b12, lametta, luteina,

    08.07.20
    Homocysteina- 5,28 qmol/l (4,44-13,56)
    ANA1- ujemny
    Przeciw plemnikom- ujemny
    PAI-1 homo
    mthfr 677C>T hetero
    mthfr 1298A>C hetero

    11.07.20- Prog- 7.68 bez lutki
    12.19-histerolaparoskopia: niedrożna lewa strona, 1.5x2cm polip
    07.19- AMH 4,72

    20.07- 1dc
    2-6dc lametta
    4dc- prolaktyna 14.54
    11dc- prawa 8mm, lewa 15mm, endo 5.5mm
    18dc- prawa nic, lewa 14-15mm WTF?
    18dc- prog <<0.050 brak owulki
    19-28dc- luteina
    24-30dc plamienie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ja dziś wyjazd na inną budowę i wcześniej wstać musiałam.
    Dziewczyny trzymajcie kciuki składam wniosek o podwyżkę, żeby był akcept.
    Brzuch już boli okresowo.
    Wczoraj padłam spać przed 21. To TSH daje w kość!!!

    Zaraz sobie Was poczytam:-)

    pilik lubi tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ